Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.uaВікенд у Таллінні. АВІА

Естонія  

 

Дата туру - щоп'ятниці

 

  • Екскурсія по Таллінну - у вартості
  • Цікаві додаткові екскурсії
  • Вільний час для самостійного знайомста з Естонією

 

1 День


 
15:50 - Виліт з Києва.
17:40 - Прибуття у Таллінн. Трансфер у вибраний готель. Вільний час.
Рекомендуємо: Відвідати ресторан Olde Hansa. Тут всі гості в пошані! Найдостовірніше уявлення про гідний ганзейський період Таллінна можна отримати в будинку багатого купця Olde Hansa, в середньовічній будівлі на площі Вана Тург. Страви, приготовлені за рецептами зі старовинних грамот, зможуть задовільнити найвибагливішого купця. Неодмінно варто спробувати напої, змішані старим монахом за його рецептами, благородні вина з приправами і медову брагу, що неодмінно підніме настрій. А якщо у пана купця було вдале полювання, то можна буде скуштувати ведмежатину, приготовану на честь Його Королівської Величності, захисника і повелителя Таллінна, короля Данії Вальдемара II.

ЕстоніяСяйво Балтійського УзбережжяЕстоніяЕстонія

Ночівля.
2 День


 
Сніданок.
09:00 - Оглядова пішохідна екскурсія Vanna Tallinn. Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де ко
жна будівля має свою історію. Замок Тоомпеа - один з найстаріших і найвеличніших архітектурних комплексів Естонії, Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також служила місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж... неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман... Кік-ін-де-Кьок, та Дівоча... Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn.

ЕстоніяЕстоніяСяйво Балтійського Узбережжя

Рекомендуємо:
"Таємниці Талліннського підземелля" (40 євро). Бастіони Інгерманландії та Швеції є типовими п'ятикутними земляними фортецями, в які вбудовувалися приховані бастіони, з метою приховати пересування солдатів, переміщення боєприпасів та іншого спорядження від противника і його ударів. У 1930-х р призначення бастіонів змінилося і вони служили як бомбосховище, оснащення якого було значно доповнене в радянський час. На сьогоднішній день відкриті для відвідування в супроводі гіда.
Ночівля.
3 День
 
Сніданок.Вільний день.
Рекомендуємо:
автоекскурсію "Таллінн - за межами старого міста" (40 євро) Найбільший парк міста - Кадріорг, був спроектований у XVIII ст за наказом царя Петра Першого італійським архітектором Ніколо Мікетті. До Другої Світової війни в бароковому палаці знаходилася резиденція голови естонської держави (президента з 1938 року), зараз тут знаходиться Кадріоргскій художній музей, відділення зарубіжної колекції Художнього музею Естонії. Далі шлях лежить до Співочого поля, де проводиться співоче свято Естонії за участю 100 тисяч чоловік і де святкували незалежність країни.

ЕстоніяЕстонія Естонія

Рекомендуємо пішохідну екскурсія “Легенди старого міста” . Таллінн-місто з тисячолітньою історією. Багато подій середньовіччя дійшли до нас тільки у вигляді легенд, і вже дуже важко відрізнити правду від вигадки. Але досі, камені, стіни, скульптури та картини розповідають нам про минулі часи. Той, хто ходить по Таллінну, особливо вночі, повинен знати, що робити і говорити, якщо зустрінеш старого з водоростями в довгій бороді чи ченця в плащі, що закриває обличчя. Кого треба боятися, а кого ні (25 євро)

Ночівля.

4 День

Сніданок.

Ти опинився в Таллінні ненадовго і хочеш побачити якомога більше? Екскурсія "Таллінн і його околиці" (35 євро) призначена спеціально для Тебе! Спершу Ти потрапиш у найвідоміший парк Таллінна - Кадріорг, пізніше, - вирушимо в приморський район Піриту, де знаходяться 600-річні руїни Жіночого монастиря. Також відвідаєш Естонський музей під відкритим небом, який займає велику територію на березі моря, в якому зібрані споруди з XVIII-XX століть. Це найкраща можливість познайомитися з Таллінном та з історією головних його пам'яток. Отож, - вперед!

Рекомендуємо відвідати Таллінську телевежу (20 євро), котра є найвищою спорудою не лише в Таллінні, а й у всій Естонії: її висота становить 314 метрів. Таллінська телевежа - це вражаючий центр туризму, культури і вільного проведення часу. Вид з вежі - унікальний у всій Північній Європі. Простір, що відкривається з телевежі необхідно побачити і відчути. Перед Тобою простягаються величні ліси, вдалині - прекрасне Старе місто і бурхливе Балтійське море у всій своїй красі. Ще Ти маєш змогу відвідати експозицію сучасного, футуристичного дизайну, яка дає огляд досягнень, завдяки яким естонці стали відомі всьому світу, покатати дитину на атракціонах, купити сувеніри чи посидіти у приємній компанії у ресторанчику телевежі.

Ночівля.
5 День
 
Сніданок. Звільнення номерів.
Трансфер в аеропорт.
13:15 - Виліт з Таллінну.
15:05 - Приліт до Києва.
 
Отель Telegraaf 5*

Валюта

Вартість туру Дорослі
Comfort single 1190
Comfort double 885


Original Sokos Hotel Viru 4*

Валюта

Вартість туру Дорослі
Single 845
Double 755Отель Metropol 3*

Валюта

Вартість туру Дорослі
Single 760
Double 670


Отель Susi 3*

Валюта

Вартість туру Дорослі
Single 770
Double 685Go Hotel Shnelli 3*

Валюта

Вартість туру Дорослі
Single 765
Double 679


Отель Dzingel 3*

Валюта

Вартість туру Дорослі
Single 720
Double 690

 

При замовленні туру вартість просимо уточнювати

 
У вартість входить:
• авіапереліт Київ - Таллінн - Київ
• проживання у вибраному готелі, сніданки (шведський стіл).
• пішохідна оглядова екскурсія по м.Таллинн.

страхування.

 

У вартість не входить:
• факультативні екскурсії, вхідні квитки
• консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• особисті витрати
• у вартість перельоту не входить харчування!

• трансфер аеропорт - готель - аеропорт

• послуги візового центру (ППВА) - 20 євро 
візова підтримка - 10 євро (попередня оплата; для туристів, яким потрібна віза)
• працюючі пенсіонери оплачують консульський збір

 

ВАЖЛИВО:

Важливою умовою участі  в турі туристів з власними візами є підписана розписка.
Бронювання буде підтвердженим лише після отримання сканованої копії розписки.


• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
• Оплата туру здійснюється в гривнях по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський та візовий збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський та візовий збір не повертаються


Документи, необхідні для подачі в Консульство Естонії для відкриття візи

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.