Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua


Форум

Відень. Neujahrsgrüße (Щасливого Нового Року)

Австрія   Угорщина  

Львів - Відень - Зальцкаммергут - Баден - Будапешт - Львів

  • зустріч Нового року в казковому Відні
  • місто музики, вальсу, випічки та вина 
  • відпочинок в термальних купальнях Бадену 

Виїзд - 29.12.19

День 1

29.12

15:30 - збір групи старий термінал, аеропорт , м. Львів.

16:00 - виїзд зі Львова. Перетин кордону

Нічний переїзд у Відень.

День 2

30.12

Прибуття в Австрію. Оглядова екскурсія.

Відень - місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам'ятника імператриці Марії Терези; інтер'єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.

Рекомендуємо:

- відвідати Скарбницю Габсбургів (20), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі...! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!

ВіденьWien

 

- автобусна екскурсія - "Відень неперевершений" - запрошуємо на  Рінгштрассе! Коли в повітрі витав запах свята, хвої і ароматних свічок, імператор Франц Йосиф I підписав указ про знесення оборонних міських стін, що оточували в той час Відень. На їх місці утворилася Рінгштрассе, де будівлі повинні були показувати велич Габсбургів та Австрійської імперії. Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша — помпезність цих будівель просто захоплює подих! Також ми потрапимо до Будинку Хундертвассера! Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені (15 євро)

Поселення в готель на території Австрії. Ночівля.

День 3

31.12

Сніданок. Пропонуємо:

- фантастичну поїздку до озерного краю - Зальцкаммергут (30€). Найчистіші озера, що відображають хмари і гірські вершини, густі ліси і колоритні будиночки австрійських сіл - таким постане мальовничий озерний край перед Тобою. Сьогодні Ти побуваєш в чарівному Австрійському селещі Гальштат, яке розташоване на березі одноіменного озера, посеред високих гір. Саме тут ти відчуєш справжню Австрію!

Найчистіші озера, що відображають хмари і гірські вершини, густі ліси і колоритні будиночки австрійських сіл - таким постане мальовничий озерний край перед Тобою. Сьогодні Ти побуваєш в чарівному Австрійському селещі Гальштат, яке розташоване на березі одноіменного озера, посеред високих гір. Саме тут ти відчуєш справжню Австрію!

Повернення в готель.

Трансфер в центр міста для зустрічі Нового Року (15€)

День 4

01.01

Сніданок. Виселення з готелю.                        З НОВИМ 2020 РОКОМ!

Пропонуємо факультативно:
- Долина Вахау (28 )- якщо ви шукаєте затишні містечка серед неймовірної природи з своєю атмосферою – умиротвореною, спокійною і доброзичливою, де здається, ніби час завмирає і всі проблеми більше не можуть тебе дістати-то вам у регіон Вахау.

Долина Вахау (Die Wachau) тягнеться приблизно на 30 кілометрів уздовж Дунаю на відрізку від Мелька до Кремса. Ми з вами зможемо відвідати затишне містечко Дюрнштайн (Dürnstein),з його казковим замком, на березі скель. Якщо ж ви хочете зануритися в помпезне австрійське бароко у всій його красі – вам саме сюди, а зовсім не в Відень. Абатство Мелька - один з найбільших та найкрасивіших ансамблів європейського бароко. А ще з терас і балконів абатства відкриваються приголомшливі краєвиди на долину Дунаю і місто Мельк.
 

Братислава

Збір групи. Переїзд до Львова. По дорозі пропонуємо факультативно:

- прогулянку на кораблику по Дунаю (20). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонує з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Нічний переїзд до Львова.

День 5

02.01

Прибуття у Львів близько 11:00

Замовляючи та оплачуючи тур у Турагентстві, Турист підтверджує, що ознайомлений з умовами Договору на туристичне обслуговування (нажміть, щоб ознайомитися з договором)Вартість туру

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
стандарт 188 183
СПО (акция) 125 125

У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- медична страхівка;

Додатково оплачується:
факультативні програми, вхідні квитки;
особисті витрати

- курортний збір в готелях (оплата на місці)

депозит на факультативні екскурсії - 33 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії (Новорічний трансфер не являється факультативною екскурсією). Невикористані кошти не повертаються.

- при груповому бронюванні від 10 туристів:
тури в чотирьох днів (включно) - обов'язкова факультативна екскурсія (якщо вона є) / депозит + 1 факультатив за своїм вибором
тури від п'яти днів - обов'язкове факультативна екскурсія або депозит + 1 факультатив за своїм вибором

Важливо:
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 45
- туристи, що подорожують самостійно - можуть бути розміщені у тримісних  номерах
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.

 

Версія для друку

HTML

Форум
Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.