Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.uaНамалюю тобі ЗОРІ: Угорщина+Швейцарія (Травневий)

Австрія   Угорщина   Швейцарія  

Львів - Будапешт - Відень - Цюріх - Люцерн - Берн - Зальцбург - Зальцкаммергут - Егер - Львів

Виїзд - 30.04.2017

Діти до 12 років не оплачують факультативи!

День 1

08:00 - збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові.

08:30 - виїзд на українсько-угорський кордон. Переїзд територією Угорщини.

Братислава

Рекомендуємо прогулянку на кораблику по Дунаю (18). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, лише картина одна. І здається немає нічого зайвого, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонує з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Поселення в транзитному готелі. Ночівля.

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Рекомендуємо  відчути Будапешт, охопи все місто своїм поглядом! Саме тут є всі умови для тих, хто полюбляє фотографувати, все місто немов на долоні — з гори Геллерт відкривається прекрасний панорамний вигляд, який неодмінно залишить прекрасні спогади у Твоїй пам'яті (4 - трансфер).

Братиславаwien

Збір групи. Переїзд у Відень. Вільний час. Пропонуємо факультативно оглядову екскурсію по Відні (10). Відень - місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам'ятника імператриці Марії Терези; інтер'єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника.
Нічний переїзд в Цюріх.

День 3

Швейцарія знаменита не тільки завдяки своїм надійним банкам і швейцарським годинником. Це також країна чудових гір і льодовиків, гарної природи, найвищої культури та рівня життя. Переїзд в Цюріх. Цюріх - це поєднання традицій і сучасності, комфорту, продуманого до дрібниць, і якості. Середньовічне місто живе разом з сучасними будівлями в стилі хай-тек, традиції - з новаторством. Вночі тут, грають вуличні музиканти, тече рікою пиво та вино... люди співають і танцюють до півночі.

Факультативно: Рейнський водоспад (33) — найбільший водоспад серед усіх в Європі! Пінливі бурхливі потоки нагадують сивобородого старця, який показує велич та міць водної стихії! Тут неприборкана природа демонструє всю свою могутність! Прогулянка на човнах принесе масу незабутніх вражень та емоцій!
Ночівля в транзитному готелі.

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Люцерн - ворота в центральну Швейцарію. Розташований в самому серці Швейцарії, Люцерн увібрав в себе всі принади країни - і мальовниче звивисте озеро зі скелястими берегами, і високі засніжені гори, і старовинна архітектура в стилі "пряникового містечка".  Пропонуємо факультативно оглядову екскурсію по місту (18).

Пропонуємо факультативно прогулянку по місту між двома озерами - Інтерлакен* (28). Як написав відомий композитор про місто - «Хто не бачив ландшафт Інтерлакена, тому не відома Швейцарія. Описати це не можливо, оскільки слова тут безсилі; замість того, щоб вести щоденник, я безперервно малюю, щоб зафіксувати на папері чудову красу цього казкового куточка Землі». Отже запрошуємо зберегти побачене на фотографіях!

Збір групи. Нічний переїзд в Зальцбург.

День 5

Зальцбург — одне з найкрасивіших міст Європи, місто Великого Моцарта, місто, яке вмить зачарує Тебе своєю красою! Прогулянка зеленими парками зальцбурга, вуличками з вишуканими будівлями, величними площами принесе Тобі масу незабутніх вражень! Пройшовши через ворота Старого міста Ти побачиш міську Ратушу, торгову вуличку Гетрайдегассе, прикрашену наче у давні часи кованими вивісками майстрів та торговців, будинок під номером 9, де Ти поринеш у мелодійне життя Моцарта, затишні кафе, атмосфера яких назавжди залишиться у Твоєму серці! Оглядова екскурсія. Вільний час.

Пропонуємо фантастичну поїздку до озерного краю - Зальцкаммергут (33). Найчистіші озера, що відображають хмари і гірські вершини, густі ліси і колоритні будиночки австрійських сіл - таким постане мальовничий озерний край перед Тобою. Сьогодні Ти побуваєш в чарівному Австрійському селещі Гальштат, яке розташоване на березі одноіменного озера, посеред високих гір. Саме тут ти відчуєш справжню Австрію!

Збір групи. Переїзд на територію Угорщини. Ночівля.

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Угорські вина, це традиція всього регіону. Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино - душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів - Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою - Долина Красунь, згадане не в одній легенді. Відомі тутешні вина «Бича кров», «Егерська дівчина», «Сніжний виноград». Рекомендуємо дегустація Егерських вин (8 ).

Збір групи. Переїзд до Львова. Прибуття у Львів близько 24:00Вартість туру

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
до 17 березня 198 193
після 17 березня 208 203
Травневий БУМ 178 178

 

У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;

групове медичне страхування;

 

Додатково оплачується:
- консульський збір - 35 євро
 (діти до 18 р., студенти до 21р. та пенсіонери - не оплачують);
- візовий збір - 20 євро (при подачі в Києві, Одесі, Дніпропетровську чи Харкові)
- візова підтримка - 10 євро

- факультативні програми, вхідні квитки;
- особисті витрати;

Важливою умовою участі  в турі туристів з власними візами є підписана розписка.
Бронювання буде підтвердженим лише після отримання сканованої копії розписки.

Важливо:

- При бронюванні групи туристів (10 та більше осіб на один тур) на регулярні дати,  важливою умовою є попереднє бронювання та оплата до початку туру двох рекомендованих (умовна позначка *) факультативних програм для всіх учасників групи
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 70 євро
- туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.

Документи, необхідні для відкриття візи

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.