Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.uaТравневі у Європі: Рига - Таллінн - Стокгольм

Естонія   Латвія   Польща   Швеція  

Львів - Варшава - Рига - Таллінн - Стокгольм (2 дні) - Рига - Львів

Виїзд - 28.04.2018

  • всі пароми у вартості туру
  • без нічних переїздів
  • три днів в Стокгольмі
     
День 1

 

08:00 збір на залізничному вокзалі м.Львова.
08:30 Виїзд зі Львова. Переїзд до Варшави.

Оглядова екскурсія по місту. Збір групи та переїзд в транзитний готель на території Литви.

День 2

 

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Ригу. Пішохідна екскурсія "Стара Рига". Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси.

Факультативно на вибір:
- Рига - столиця югендстилю (8). Арт нуво, тіффані, югендстиль якби в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва створених у ньому неможливо. Такі відомі метці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст., перетворили історичну частину Риги, у архітектурний шедевр, що сьогодні внесена у спадщину ЮНЕСКО. Жоден будинок не міг бути подібним на інший, а навпаки кращий, оригінальніший та екстравагантніший. Світла гамма тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Заворожуючий парад творінь запрошує!

Пропонуємо подорож в часі, де в одному місті можна з сьогодення одразу перенестись в 18 або навіть 13 століття. Тут, на вулицях Риги, де з будівель по сьогодні доносяться голоса купців, Ти почуєш легенди: про відьму-сороку, деревяного солдатика, вірне кохання, “страшний сон” рижського палача, привидів рижського замку. На власні очі зможеш побачити богиню Антропу, пушки для удару по Пеклу, Дім “закатованих”, балкон Джульєти на Сліпому перехресті, вуха царя Мідаса, Адама і Єву, а також загадкову двійню. Все це можливо, відвідавши вечірню пішохідну екскурсію "Таємна Рига" всього за 10!

Збір групи. Переїзд в Таллінн.

День 3

 
Сніданок. Виселення з готелю. Оглядова екскурсія по місту "Vana Tallinn"
Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки минулих століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вільний час.

таллінталлін

Вільний день в Таллінні. Пропонуємо:
- Таллінську ратушу (02.05-30.09) (15) - найбільш збережена будівля середньовічної Ратуші в Північній Європі. У 2004 році таллінській ратуші виповнилося 600 років. У будівлі ратуші, проводив свої засідання міський магістрат, саме ж будівля стала своєрідним серцем середньовічного Таллінна.

- Палац Кадріорг (15)- подарунок імператора Петра I своїй дружині Катерині Великій. Будівництво палацу було розпочато в 1718 році під керівництвом італійського архітектора Нікколо Мікетті, який, до речі сказати, пізніше брав участь у зведенні знаменитого Петергофа. Петро назвав ревельський палац на честь своєї дружини - Екатеріненталем, естонське назва, дана палацу пізніше, - Кадріорг - буквально перекладається як «долина Катерини». Сьогодні у відреставрованому палаці в стилі бароко представлено зібрання творів з колекції Естонського художнього музею.

ЕстоніяСяйво Балтійського УзбережжяЕстонія

- Відвідати Таллінську телевежу (15), котра є найвищою спорудою не лише в Таллінні, а й у всій Естонії: її висота становить 314 метрів. Таллінська телевежа - це вражаючий центр туризму, культури і вільного проведення часу. Вид з вежі - унікальний у всій Північній Європі. Простір, що відкривається з телевежі необхідно побачити і відчути. Перед Тобою простягаються величні ліси, вдалині - прекрасне Старе місто і бурхливе Балтійське море у всій своїй красі.
18:00 - Відправлення до Стокгольму. Ніч на паромі.

День 4

 

Сніданок на паромі (оплачується додатково)
10:30 - прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

Рекомендуємо:
- пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (10). На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. "Все як як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні - це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма.

- відвідати музей Васа (20/8), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев'ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.
Поселення в готель. Ночівля.

День 5

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Стокгольмі.

Пропонуємо факультативно:

- відвідати Стокгольмську ратушу (18). Стокгольмська ратуша - одна із найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени з історії Швеції.

Стокгольм


- якщо ви хочете побачити один з найбільших палаців у світі, обов'язково відвідайте Королівський палац у Стокгольмі (18). Палац досі служить резиденцією главі Швеції – королю Карлу Густаву XVI. Багато видатних пам'яткок Стокгольма знаходяться саме серед 608 кімнат цієї будівлі: лицарські палати, арсенал, античний музей короля Густава III, зал урочистостей, і, звичайно ж, апартаменти короля. Все це зробить відвідування палацу незабутнім!

17:00 - Відправлення зі Стокгольму у Ригу.
По дорозі до Стокгольму - дискотека, караоке, розважальні ігри.
Ніч на паромі.

День 6

Сніданок (оплачується додатково). Прибуття в Ригу.

Рекомендуємо факультативно:
- екскурсію по м. Юрмала (15), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить.

ЛатвіяЛатвіяЛатвія

А по дорозі, запрошуємо Вас на екскурсію Придворні інтриги Рундальського палацу (10 євро). Це величний палац, збудований за проектом та під особистим керівництвом відомого архітектора Франческо Расстреллі. Тебе чекають розкішні зали, прекрасним оздобленням яких пишались сучасники: золотой тронний зал, білий зал, величну картинну галерею, кабінети з колекцією японського та китайського фарфору. Классична музика створює атмосферу XVIII ст. кажуть, що іноді парадними залами палацу блукають привиди - Чорна та Біла леді. 

Збір групи. Переїзд в готель на ночівлю.

День 7 Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
до 15 березня 230 225
після 15 березня 238 233

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу

• проживання в готелі категорії 2-3*, сніданки (шведський стіл)
• проїзд на паромі Рига-Стокгольм-Рига у 4-місній каюті категорії С (B на паромі Romantika) (без вікна, душ та туалет в каюті).
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи

• страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• депозит на факультативні екскурсії - 26 євро (тариф стандарт). Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти під час туру не повертаються.

За відсутності у туристів біометричного паспорта або інших дозвільних документів для перебування у країнах ЄС:
• консульський збір - 35  (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• послуги візового центру (ППВА) - 18  

 

Увага!
Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за сніданки на паромі для дорослих 23 євро (2 сніданки); діти (12-17 років) - 14 євро (2 сніданки)
Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!
) за вечері на паромі для дорослих 70 євро (шведський стіл); діти (12-17 років) - 33 євро (шведський стіл).

ВАЖЛИВО:
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти 
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення в готелі передбачена доплата - 30 євро/тур
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
За двомісне розміщення на паромі в каюті категорії С2 (B2 на паромі Romantika) передбачена доплата - 40 євро/ос
• Доплати за розміщення в каютах інших категорій - під запит!
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДКРИТЯ ВІЗИ

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.