Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.uaЛьвів Вчора і Сьогодні

Україна  

 

Кожному місту притаманна своя історія та індивідуальність. Львів – старовинне місто, місто – історія, місто – музей, місто, що ніби ховає в кожному закутку якусь таємницю... отож розпочни свою подорож з казкового міста Лева!

Щоп'ятниці о 14:00

 

13:45 - збір групи. 14:00 - початко екскурсії від залізничного вокзалу, пл. Двірцева.

Автобусно-пішохідна екскурсія Львів Сьогодні і Вчора. Сьогодні Ти ознайомишся з розвитком міста, історією та культурою, - відвідаєш Собор св. Юрія — найкрасивішу пам'ятку епохи Бароко, візитну картку Львова - Оперний театр, наймістичніше місце Львова — Личаківське кладовище, гору Високий Замок, звідки бере свій початок історія заснування міста Львів. Гарний настрій та красиві фото гарантуємо, - адже з висоти понад 400 метрів відкривається неймовірний панорманий вигляд на місто!

Рекомендуємо:

- відвідати "Шевченківський гай" Музей народної архітектури і побуту - етно-парк у Львові що представляє побут Західної України. Відвідавши музей Ти ознайомишся із архітектурними особливостями будівництва різних зон Західної України. Кожна зона в музеї представлена як міні-село, що складається з 15 - 20 пам'яток народної архітектури. У житлових та господарчих приміщеннях розміщено предмети домашнього повсякденного вжитку, сільськогосподарський реманент, транспортні засоби та ремісничий інструмент та предметів ужиткового мистецтва. Шість таких міні-сіл мають назви: «Бойківщина», «Лемківщина», «Гуцульщина», «Буковина», «Поділля» і «Львівщина», причому усі предмети у кожному "регіоні" є автентичними. У музеї є також дерев'яні церкви (деякі діючі), кузня, школа, лісопильня, сукновальня, водяний млин та вітряк.

- відвідати Личаківське кладовище - унікальний музей заповідник 17-19 ст. Було закладене у часи так званої "Йосифітської касації", реформування церкви, для найзаможнішої частини Львова - жителів Середмістя. На сьогоднішній день аналогів йому практично не збереглось, тому Ти матимеш ексклюзивну можливість відвадання подібного музею. Поряд з кладовищем знаходиться так зване "Марсове Поле" - меморіал воїнам усіх часів, що загинули в боях за Львів.

Прощання зі Львовом

 

Вартість - 50 грн/ос

 

У вартість входить:

- автобусно-пішохідна екскурсія "Львів Вчора і Сьогодні"

Додатково оплачується:

- харчування

- вхідні квитки на рекомендовані екскурсії

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.