Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.uaЛегенди Північної Польщі! (Новорічний)

Польща  

Львів - Гданськ - Сопот - Гдиня - Мальбрук - Львів

    

29.12.2018

День 1

19:00 - збір групи на автобусній стоянці поблизу центрального залізничного вокзалу м.Львова.
19:30 - виїзд зі Львова. Нічний переїзд.

День 2

Замок Мальборк (25 євро) - шедевр оборонної архітектури на території Польщі; вважається найбільшим в світі готичним замковим комплексом і найбільшої цегляною спорудоюРезиденція магістрів Тевтонського ордена, маєток польських королів, - історія Мальборкской твердині вражає своєю химерністю. Цей замок вважається найбільшим в світі, він внесений відразу в два почесних списку: 7 чудес Польщі та Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

 

Прибуття у Гданськ. Оглядова екскурсія. Сьогодні Ти отримаєш задоволення від прогулянки по вузьких вуличках Гданська. Тут кожен будинок, кожен під’їзд, майже кожне вікно – мають яку-небудь прикрасу - або скульптура, або барельєф, або фреска. Тут Ти обов'язково відкриєш для себе щось зовсім нове!

СопотСопот

Поселення в готель. Ночівля.

День 3

Сніданок. Тресфер в Гданськ (5 євро)

Після знайомства з красенем Гданськом, запрошуємо тебе в чудове містечко на березі Балтійськог моря — легендарний Сопот.  Чисті, нескінченні пляжі з кав'ярнями, крамничками, архітектурними пам'ятками заворожують своїм колоритом.
Проте це ще не все, попереду на тебе чекає елегантна Гдиня.  Хоча місто не є значним центром культури в Польщі, проте тут є на що подивитись!!! Численні музеї, кам’яні гори на яких знаходиться оглядовий майданчик, піднявшись на який можна помилуватися чудовим видом на місто, порт і морську затоку. 
Оглядова екскурсія. (20 євро)

Повернення у Гданськ. Вільний час для відпочинок. Підготовка до зустрічі Нового Року.

ЗУСТРІЧ НОВОГО РОКУ 2019!

Повернення в готель. Ночівля.

День 4

З НОВИМ РОКОМ 2019!

Сніданок. Виселення з готелю. Повернення на Україну. Пропонуємо факультативно:

Екскурсію у м Торунь (15 євро)

Вузькі торунські вулички забудовані готичними будівлями, фасади яких відображаються в водах річки. Завдяки прекрасно збереглася середньовічної плануванні Торунь визнаний однією з архітектурних перлин Польщі і оголошений ЮНЕСКО Світовим культурною спадщиною.

Екскурсію в Варшаві (15 €). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Варшаві, - пропонуємо трансфер в центральну частину міста (10 €). Для решти туристів вільний час в торговому центрі.

Мальборк  

Сьогодні ми відвідаємо Варшаву - красиве, просторе та сучасне місто з безліччю парків, одне з найбільш швидко зростаючих і розвиваючих міст в Європі, яке ще кілька років тому було повністю знищено. Ми прогуляємося по замковій площі, де розміщений Королевський замок, побачимо візитною картку Варшави - Палац культури і науки! Варшава місто контрастів де гармонійно поєднюється сучансті та дух старовини.

Збір групи. Виїзд до Львова.

День 5 Повернення у Львів.Вартість туру

Валюта

Вартість туру Дорослі Діти до 12 років
Стандарт 138 133
СПО (акция) 99 99

 

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу

проживання у готелі 2-3*
сніданки в готелі
• оглядові екскурсії згідно програми туру
• супровід керівника групи

медичне страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки

особисті витрати

• курортний збір в готелях (оплата на місці)
• депозит на факультативні екскурсії - 28 євро. Депозит використовується на факультативні екскурсії (Новорічний трансфер не являється факультативною екскурсією). Невикористані кошти не повертаються.

 

Важливо:

• при бронюванні групи туристів (10 та більше осіб на один тур) на регулярні дати,  важливою умовою є попереднє бронювання та оплата до початку туру двох рекомендованих (умовна позначка *) факультативних програм для всіх учасників групи
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 20 євро/тур
- туристи, що подорожують самостійно - можуть бути розміщені у тримісних  номерах
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.

 

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.

 

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.