Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.uaЙого Львівська Величність (дитячий)

Україна  

 

lvivlvivlviv

 

День 1
 
Львів. Зустріч представником фірми Танго Тревел. Поселення у готель (відбувається згідно з правилами).
Пішохідна екскурсія Середньовічний Львів. Львів - місто музей під відкритим небом. Пішохідна екскурсія пролягає таким маршрутом, аби охопити усі найвизначніші пам'ятки центральної частини міста. Площа Ринок - осередок життя середньовічного Львова, з Ратушею та будинками найбагатших патрицій міста (підйом на оглядовий майданчик Ратуші - 3 грн). Латинський Кафедральний собор - ріс та розвивася разом з містом Львів. Успенський ансамбль - найбільш яскравий представник Ренесансу у Львові. Вірменський Собор - з його таємничою атмосферою та незвичними розписами. Також у Тебе буде можливість відвідати унікальний музей-аптеку "Під Чорним Орлом", що зберегла атмосферу таємничості та небезпеки часів алхіміків та чорних аптекарів. Екскурсія також розповість школярам про історію міста Львів, його видатних людей, завойовників та визволителів.

lvivlvivlvivdimlegend

Екскурсія музеєм-заповідником Личаківське кладовище. На сьогоднішній день аналогів йому практично не збереглось у цілому світі. Тут поховані видатні особистості різних часів та різних народностей. Серед них: І. Франко, О. Кульчицька, М. Шашкевич, М. Конопніцка, Г. Запольска, Ю. Опільський та інші. Вільний час.
Рекомендуємо: Відвідай один з численних музеїв Львова (від 2 грн), Академічний театр ім. Марії Заньковецької (від 30 грн), аква-парк "Пляж" (від 55 грн).
Ночівля.
День 2
 
Пішохідна екскурсія Княжий Львів. Сучасна Площа Ринок не завжди була центром міського життя мешканців Львова. Перше поселення з величним замком було збудоване на горі, яка сьогодні називається Замковою. Місто засноване королем Данилом Галицьким для свого сина Лева (його імя присвоєно місту).
У підніжжі замкової гори вирувало життя, розросталось місто.... аж до нападу польського короля, який зруйнував замок, спалив городище і почав будівництво "нового європейського міста".
Проте деякі пам'ятки княжої епохи збереглись до наших часів. Їх є всього кілька і вони вже не одноразово перебудовані, проте, всеодно залишаються найдавнішими спорудами міста і заслуговують на увагу. (підйом на верхній оглядовий майданчик гори Високий Замок).

lvivlvivlviv

Екскурсія в "Шевченківський гай" Музей народної архітектури і побуту - етно-парк у Львові що представляє побут Західної України. Деревяні будинки, житлові приміщення, засоби праці, які викоритовували наші предки - все це ви зможете тут побачити. Також Ви відвідаєте бойківську школу де зможете відчути себе "ослом". Запрошуємо у парк "деревяних вражень"!
Рекомендуєм: Екскурсія Оперним Театром, який є візитівкою міста і вважається однією із найкращих пам'яток Європи. Він вражає своїм багатством та красою. Прекрасний та величний, він ввібрав в себе весь шарм Львова. (факультативно можна відвідати оперу чи балет - від 30 грн)
Ночівля.
День 3
 
Виселення з номерів (речі залишаються у камері зберігання готелю).
Екскурсія Золота Підкова Львівщини
Землі Львівщини завжди належали вельможним та знатним родинам, котрі з завзяттям будували тут свої замки та родиинні маєтки. Під час цієї екскурсії ми пропонуємо незабутню мандрівку по замках Львівщини, що збереглись до наших днів.
Підгорецький замок - одним із найкращих в Європі зразків поєднання палацу з бастіонними укріпленнями. Також замок оповитий масою легенд, що пов'язані з його власниками та їх життям.
Олеський замок - історія замку надзвичайно різнопланова, адже у різні часи його власники відстоювали різні ідеї, а замок залишався німим свідком усіх цих подій.

Підгорецький замокЗолочівОлеський замок

Золочівський замок - в'їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять незрівнянний ансамбль, що у різний час був фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою, навчальним закладом. Тож легенд про замок не бракує.
Ця екскурсія перенесе Вас у часи середньовіччя, зачарує атмосферою королівських балів, царських палат та замкових мурів.
Повернення до Львова. Вільний час.

 

* Прохання уточняти вартість туру у менеджерів нашої компанії.


Вартість туру при групі:

15+1

20+2

30+3

40+4

360 грн/ос

350 грн/ос

280 грн/ос

270 грн/ос

 

У вартість туру входить:

- зустріч туристів представником фірми "Танго Тревел"
- екскурсійне обслуговування по програмі

У вартість не входить:
- особисті витрати

- факультативні програми

- вхідні квитки (орієнтовно 100 грн/дор, 60 грн/дит)

- проїзд міським транспортом

- харчування

- проживання (в хостелі - від 120 грн/ос/ніч, в готелі 3* від 250 грн/ос/ніч)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.