Українська Русский

  (032) 247 70 07
 097 95 77 007
 050 307 71 71
 office@tangotravel.com.uaП'янкий присмак Львова

Україна  

ЛьвівЛьвівЛьвів

 

День 1

Львів. Зустріч туристів представником фірми Танго Тревел.
Автомобільна оглядова екскурсія Львів Сьогодні і Вчора. Споглядання розбудови історії та культури Львова через вікно комфортабельного авто. Відвідання Собору св. Юрія — найкрасивішої пам'ятки епохи Бароко у Львові. Вихід на гору Високий Замок звідки бере свій початок історія заснування міста Львів. Також Ви зможете насолодитись панорамою Львова з висоти понад 400 метрів.
А далі, ми продовжуємо нашу екскурсію у Музеї пивоваріння у Львові. Експозиція музею розповідає про історію пивоваріння у Львові та про Львівську броварню. В експозиції представлені макети й справжні знаряддя праці броварників минулого й сьогодення, колекції пивних бочок і пляшок, зразки реклами, тощо. Сьогоднi Львiвська пивоварня є найстарiшим виробником пива в Українi. Завiтавши у Музей пивоварiння у Львовi, можна доторкнутись до її славного минулого i скуштувати чудовий хмiльний напiй, який тут виготовляють ще з 1715 року (вхідний квиток - 30 грн).  Вільний час.

ЛьвівЛьвівЛьвів

Рекомендуємо: Гастрономічний тур “Від келішка до шпацеру” (400 грн/ос) Тур кнайпами Львова найкраще замовляти гостям, які прагнуть неординарності та новеньких вражень від Міста Лева. Кожен із запропонованих для відвідання закладів відображає душу та ментальність міста. Маршрут між рестораціями створено так, аби можна було побачити найцікавіші об'єкти центральної частини міста.
Вільний час, у вечірньому Львові. Ночівля.

День 2

Виселення з номерів (речі залишаються у камері зберігання готелю).
Оглядова екскурсія  Середньовічний Львів. Львів — місто, яке знаходиться на перехресті торгових шляхів та географічних зон, що зумовлює його унікальність. Місто ніколи не залишалось на узбіччі історії, воно було центром стратегічних планів загарбницької влади різних часів та різних народів. Кожна з них залишала по собі якусь пам'ятку. Екскурсія проводиться найдавнішою частиною міста, що збереглась до наших днів і є внесеною до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО: Оперний театр — один з найкрасивіших у Європі, Єзуїтський костел, Катедральний Собор, Площа Ринок, Успенський комплекс, Домініканський Собор, Музей-Аптека (факультатив) Вірменський Собор, пл. Галицька, пл. А. Міцкевича.

ЛьвівЛьвівЛьвів

Вільний час. Рекомендуємо: відвідати один з музеїв Львова, або посидіти у кафе з горнятком кави. 
Прощання з містом.

 Вартість туру за 1 особу

Валюта

2 туриста min
395 ГРН

 

 

 

У вартість туру входить:
- зустріч туристів представником фірми Танго Тревел;
- 2 оглядові екскурсії: "Львів Сьогодні і Вчора+Музей Пивоваріння", "Середньовічний Львів";


Додатково оплачується:
-
вхідні квитки;
- особисті витрати;
- факультативні програми;

- трансфер вокзал (аеропорт) - готель
- ночівля (у хостелі - від 120 грн/ос/ніч, у готелі 3* від 250 грн/ос/ніч)

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяНовини


Країни

Розсилка новин
Підписатися на новини
.