Українська Русский

  (032) 247 70 07
 097 95 77 007
 050 307 71 71
 office@tangotravel.com.uaКняже місто Львів

Україна  

ЛьвівЛьвівЛьвів

 

  День 1

Львів. Зустріч туристів представником фірми Танго Тревел.
Оглядова екскурсія Середньовічний Львів. Львів - місто, яке знаходиться на перехресті торгових шляхів та географічних зон, що зумовлює його унікальність. Місто ніколи не залишалось на узбіччі історії, воно було центром стратегічних планів загарбницької влади різних часів та різних народів. Кожна з них залишала по собі якусь пам'ятку. Екскурсія проводиться найдавнішою частиною міста, що збереглась до наших днів і є внесеною до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО: Оперний театр - один з найкрасивіших у Європі, Єзуїтський костел, Катедральний Собор, Площа Ринок, Успенський комплекс, Домініканський Собор, Музей-Аптека (факультатив), Вірменський Собор, пл. Галицька, пл. А. Міцкевича.

ЛьвівЛьвівЛьвів

Оглядова екскурсія "Княжий Львів". Сучасна Площа Ринок не завжди була центром міського життя мешканців Львова. Перше поселення з величним замком було збудоване на горі, яка сьогодні називається Замковою. Місто засноване королем Данилом Галицьким для свого сина Лева (його імя присвоєно місту). У підніжжі замкової гори вирувало життя, розросталось місто.... аж до нападу польського короля, який зруйнував замок, спалив городище і почав будівництво "нового європейського міста". Проте деякі пам'ятки княжої епохи збереглись до наших часів. Їх є всього кілька і вони вже не одноразово перебудовані, проте, всеодно залишаються найдавнішими спорудами міста і заслуговують на увагу.
Вільний час у вечірньому Львові. Ночівля.
День 2 Виселення з номерів (речі залишаються у камері зберігання готелю).
Оглядова виїздна екскурсія "Золота підкова Львівщини". Землі Львівщини завжди належали вельможним та знатним родинам, котрі з завзяттям будували тут свої замки та родиинні маєтки. Під час цієї екскурсії ми пропонуємо незабутню мандрівку по замках Львівщини, що збереглись до наших днів. Підгорецький замок було збудовано в 17 ст. під керівництвом архітектора Андреа дель Аква за вказівкою коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Є одним із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Його окрасою також є Італійський парк та родиння каплиця Жевуських. Олеський замок - видатна пам'ятка архітектури та історії XIII-XVIII століття. Історія замку надзвичайно різнопланова, адже у різні часи його власники відстоювали різні ідеї, а замок залишався німим свідком усіх цих подій. Золочівський замок - в'їздова вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять ренесансний ансамбль, що у різний час був фортецею, королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою, навчальним закладом. Тож легенд про замок не бракує. Ця екскурсія перенесе вас у часи середньовіччя, зачарує атмосферою королівських балів, царських палат та замкових мурів. 

ЛьвівЛьвівЛьвів

 Вартість туру за 1 особу

Валюта

min 2 туриста 10+1 20+2 30+3
580 грн 380 грн 330 грн 260 грн

 

Перед замовлення ціну туру просимо уточнювати

У вартість туру входить:
- Зустріч туристів представником фірми Танго Тревел;
- оглядові екскурсії: "Княжий Львів", "Середньовічний Львів", "Золота підкова Львівщини"

Додатково оплачується:
-
вхідні квитки;
- особисті витрати;
- факультативні програми;

- ночівля (у хостелі - від 120 грн/ос/ніч, у готелі 3* від 250 грн/ос/ніч)
 

 

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяНовини


Країни

Розсилка новин
Підписатися на новини
.