Українська Русский

  (032) 247 70 07
 097 95 77 007
 050 307 71 71
 office@tangotravel.com.uaНа хвилях Балтійського моря: Таллін, Гельсінки та Рига

Естонія   Латвія   Фінляндія  

Львів - Таллін - Гельсінкі - Рига - Львів

Липень Серпень Вересень Жовтень
 26 23 13

18

Діти до 12 років не оплачують факультативи!

День 1

10:00 подарунок від туристичної компанії "Танго Тревел" - оглядова екскурсія по Львову.  Кожному місту притаманна своя історія та індивідуальність. Львів – старовинне місто, місто – історія, місто – музей, місто, що ніби ховає в кожному закутку якусь таємницю... отож розпочни свою подорож з казкового міста Лева!
13:30 Збір на залізничному вокзалі м. Львова.
14:00 Виїзд зі Львова.
Нічний переїзд в Таллінн.

День 2

Прибуття в Таллін. Оглядова екскурсія по місту "Vana Tallinn"
Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де кожна будівля має свою історію. Замок Тоомпеа - один з найстаріших і найвеличніших архітектурних комплексів Естонії, Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також слугувала місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж... неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман... Кік-ін-де-Кьок, та Дівоча... Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn. Вільний час.

таллінталлінталлін

Рекомендуємо:
- відвідати Талліннську телевежу (15 євро), котра є найвищою спорудою не лише в Таллінні, а й у всій Естонії: її висота становить 314 метрів. Талліннська телевежа - це вражаючий центр туризму, культури і вільного проведення часу. Вид з Талліннської телевежі - унікальний у всій Північній Європі. Простір, що відкривається з телевежі необхідно побачити і відчути. Перед Тобою простягаються величні ліси, прекрасне Старе місто і бурхливе Балтійське море у всій своїй красі. Ще Ти маєш змогу: відвідати експозицію сучасного, футуристичного дизайну, яка дає огляд досягнень, завдяки яким естонці стали відомі всьому світу; надіслати привітання друзям як телеведучий однієї з передач; переглянути 3D-фільм про Телевежу.
- Легенди старого міста (10€). У кожного міста своя історія, свої легенди і свої «незвичайні жителі». Таллінн, історія якого сягає в глибину середньовіччя, товсті мури якого ще пам’ятають закатованих у підвалах в’язнів, бруківка – стукіт каблуків милих дам, які прогулювались у пишних спідницях з парасолькою прикриваючись від сонця, - приховує багато таємниць.
Сьогодні запрошуємо Тебе відкрити загадки та легенди Старого міста

Екскурсія "Кін ін де Кьок" або "заглянь у кухню" (15 євро). Найпотужніша Таллінська вежа Кік ін де Кьок пропонує подорожі в часі, починаючи з 1219 року. Експозиція музею образно і динамічно знайомить гостей з історією заснування та розвитку Таллінна, його оборонних споруд і найважливіших військово-історичних подій. А з вікон кафе на шостому поверсі вежі відкривається унікальна кругова панорама на Тоомпеа і Нижнє місто.
Поселення в готель. Ночівля.

День 3
Сніданок. Вільний день.
Пропонуємо факультативно столицю Фінляндії - Гельсінкі* (49 євро).
Туристам, які бажають замовити факультатив в столицю Фінляндії - Гельсінки, необхідно здійснити його бронювання та оплату до моменту виїзду.
Паромна переправа в столицю Фінляндії - Гельсінкі. Сьогодні ми пливемо... пливемо в країну тисячі озер, країну північного сіяння, країну, де живе Санта Клаус або Йоулупуккі, ми пливемо в столицю Фінляндії - Гельсінкі.
Оглядова екскурсія по місту. Тут нас зустрінуть: Сенатська площа, пам'ятник композитору Яну Сібеліусу, Кафедральний Собор, Успенський Кафедральний Собор та ін. «Біла столиця Півночі» сьогодні запрошує Тебе до себе в гості.
Вільний час.
Рекомендуємо:

- Ліннайнмякі  - один з найбільших парків атракціонів Скандинавії. Школа цукрової вати, 10 безкоштовних атракціонів  для наймолодших відвідувачів та їх батьків, більш як 40 атракціонів для молоді: мертва петля, американські гірки, кімната страху, вільне падіння, водяний лабіринт, океанаріум Sea Life та його небезпечні мешканці очікують на Тебе.
 

- Морська фортеця Соуменлінна або Свеаборг (30 євро) - перлина Фінляндії. Мальовничий оазис, музеї, галереї, парки надовго залишаться у пам'яті. Свеабог - 250-ти літній культурний скарб, чудове поєднання природи та архітектури,  пам'ятка світової спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний музей під відкритим небом!
Повернення в готель (м. Таллінн) Ночівля.
День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Збір группи. Переїзд в Ригу. Пішохідна екскурсія "Стара Рига". Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.

Вільний час.
Пропону
ємо подорож в часі, де в одному місті можна з сьогодення одразу перенестись в 18 або навіть 13 століття. Тут, на вулицях Риги, де з будівель по сьогодні доносяться голоса купців, Ти почуєш легенди: про відьму-сороку, деревяного солдатика, вірне кохання, “страшний сон” рижського палача, привидів рижського замку. На власні очі зможеш побачити богиню Антропу, пушки для удару по Пеклу, Дім “закатованих”, балкон Джульєти на Сліпому перехресті, вуха царя Мідаса, Адама і Єву, а також загадкову двійню. Все це можливо, відвідавши вечірню пішохідну екскурсію "Таємна Рига" всього за 7 євро!
Нічний переїзд у Львів.

День 5 Прибуття у Львів близько 15:00.

* - травневі виїздиВартість туру

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
Більше 5 тижнів до початку туру 129 121
Більше 3 тижнів до початку туру 141 131
Менше 3 тижнів до початку туру 156 151

ПРАВИЛА БРОНЮВАННЯ

У вартість входить:
• оглядові екскурсії по містах: Таллін,
Рига
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3*, сніданки (шведський стіл)

• супровід керівника групи
• медичне страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• особисті витрати
• консульський збір - 35 євро
( діти до 18 р., студенти до 21р. та пенсіонери - неоплачують);

• послуги візового центру (ППВА) - 20 євро 
• візова підтримка - 10 євро (попередня оплата; для туристів, яким потрібна віза)
 


Увага! Працюючі пенсіонери оплачують консульський збір

 
Важливою умовою участі  в турі туристів з власними візами є підписана розписка.
Бронювання буде підтвердженим лише після отримання сканованої копії розписки.

ВАЖЛИВО:

При бронюванні групи туристів (10 та більше осіб на один тур) на регулярні дати,  важливою умовою є попереднє бронювання та оплата до початку туру двох рекомендованих (умовна позначка *) факультативних програм для всіх учасників групи
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти. 
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається

• За одномісне розміщення в готелі передбачена доплата - під запит
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобусу.
• Гарячі напої (чай, кава) в автобусах готуватись НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3,5 - 4 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях тощо. 

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.


Перелік необхідних документів для оформлення Естонської туристичної візи

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
Мінімальна кількість туристів для проведення факультативних програм 20 осіб
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ ПРИКОРДОННИХ І МИТНИХ СЛУЖБ,
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ
Гарної Вам подорожі!!!!

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяНовини


Країни

Розсилка новин
Підписатися на новини
.