Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.uaЧарівний Новий Рік

Австрія   Чехія  

Львів - Чески-Крумлов - Брно - Відень - Львів
 
Виїзд - 30.12.2017
 

День 1

30.12

Львів
11:00
- збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
11:30 - виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону. Нічний переїзд в Чеський Крумлов.

День 2

31.12

Побувати в Чеському Крумлові означає побувати у справжній Казці. Оглядова екскурсія (10). На кожному кроці - в замку, парку, над річкою, на вузьких вуличках і в соляних печерах - тут оживають легенди і перекази. І здається, що зустріти вночі гнома, несучого додому золотий злиток, дійсно можливо - адже це Чеські Крумлов! Вільний час.

Рекомендуємо:

- Замок Чеський Крумлов (20) - один з найкрасивіших і найвідоміших замків Чехії. Оригінальні фрески, атмосфера традиційного чеського побуту, великий мальовничий парк і все це Ти маєш можливість побачити на власні очі!

- екскурсія по Чеському Крумлеву в сутінках + вечеря (25). Незважаючи на те, що містечко маленьке - його варто побачити вночі. Вогні які освічують місто сяють по-особливому адже, тільки тут, кожна вуличка і кожен будинок має свій неповторний шарм, легенду... і кожен наступний будинок не схожий на попередній. Тільки вечером можна відчути справжню атмосферу середньовіччя, глянувши на освітлений замок із вежею в старому місті.

Збір групи. Переїзд в готель в Брно. Ночівля.

ЗУСТРІЧ НОГОВОГО РОКУ!

День 3

01.01

З НОВИМ 2018 РОКОМ!

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень.

Відень - місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам'ятника імператриці Марії Терези; інтер'єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.  Оглядова екскурсія (15)

Рекомендуємо:

- відвідати Скарбницю Габсбургів (20), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі...! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!

ВіденьWien

 

- автобусна екскурсія - "Відень неперевершений" - запрошуємо на  Рінгштрассе! Коли в повітрі витав запах свята, хвої і ароматних свічок, імператор Франц Йосиф I підписав указ про знесення оборонних міських стін, що оточували в той час Відень. На їх місці утворилася Рінгштрассе, де будівлі повинні були показувати велич Габсбургів та Австрійської імперії. Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша — помпезність цих будівель просто захоплює подих! Також ми потрапимо до Будинку Хундертвассера! Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені (10)

Збір групи. Нічний переїзд у Львів.

День 5

02.01

Прибуття у Львів, близько 13:00

 Вартість туру

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
стандарт 99 94

У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- групове медичне страхування;

 

Додатково оплачується:

- депозит на факультативні екскурсії - 16 євро (тариф стандарт)

Депозит використовується на факультативні екскурсії. Невикористані кошти не повертаються
особисті витрати

- факультативні програми, вхідні квитки

 

Важливо:
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 35 євро/тур
- туристи, що подорожують самостійно - можуть бути розміщені у тримісних  номерах
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.

Документи, необхідні для відкриття візи

Версія для друку

HTML

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.