Важлива інформація для Туристів "Танго Тревел"

Важлива інформація для Туристів "Танго Тревел"

Шановні Колеги та Туристи,


через продовження карантину до 24/04 та згідно з рекомендаціями Міністерства культури, молоді та спорту щодо припинення продажу турів до 23/04, ми змушені перенести всі тури, які припадають на ці дати. Детальніша інформація була розіслана турагентам.


Якщо Ваш тур відмінили:

1. Ви можете перебронювати тур на більш пізню дату, яку не обов'язково вказувати зараз – Ви можете визначитися з датою після завершення карантину або коли ухвалите рішення щодо туру чи часу подорожі.

2. Кошти можуть бути повернені Вам у повному обсязі. 

 

Якщо Ваш тур на більш пізню дату (травень і далі):

1. Вам не потрібно зараз анульовувати тури. Варто дочекатися завершення карантину та подивитися, як події надалі розвиватимуться у світі, оскільки як і Ви, ми не знаємо, наскільки довго ця епідемія триватиме. Якщо ж все таки на момент Вашого туру пандемія не припиниться і ТО "Танго Тревел" не зможе виконати своїх забов'язань, ми тур анулюємо.

2. Ви можете перебронювати тур на більш пізню дату.

3. Кошти можуть бути повернені Вам у повному обсязі.  


ТО "Танго Тревел" дбає про своїх туристів: не застосовує жодних фінансових санкцій та всі міфічні "фактично понесені витрати" бере на себе.

Наголосимо, що ця епідемія не тільки у нас, а й у всіх країнах Європи, тому навіть якщо б ми хотіли подорожувати і були б відкриті кордони, то в час оголошеної ВООЗ пандемії нас не змогли б прийняти "там", в Європі. 


Дякуємо Вам!

Бережіть себе!

 

P.S Залишайтеся вдома під час карантину. Не нехтуйте своїм здоров'ям та здоров'ям своїх близьких.

 
26.03.2020
Tango map
Де купити тур?
ШукатиПо всій Україні
.