Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Відвідай карнавальну Венецію разом з Танго Тревел!

25.01 Ti Amo, Italia 148
26.01 До зустрічі з тобою: Венеція та Прага 118
31.,01, 07.02

Венеційський карнавал

88
31.01, 07.02 Просто Венеція! 65

 

Венеційський карнавал — це найочікуваніша та найяскравіша подія в Італії. Туристи зі всього світу приїзджають до Венеції, щоб поринути в атмосферу веселощів, шарму та свята, до якого венеційці готуються протягом цілого року, аби здивувати найвибагливішого туриста!

Карнавал у Венеції 2018 року — незабутнє видовище протягом двох тижнів. Доєднатися до фестивалю може кожен бажаючий, для цього потрібно лише придбати карнавальну маску. Різноманітність карнавальних масок просто вражає, маски є особливої форми, кольору та символіки, ціни коливаються від 4-5 до 25 євро за одну карнавальну маску. Це є той атрибут, який потрібно обов'язково придбати на згадку про участь у маскараді, який залишиться символом однієї з найяскравіших подій в житті.

Окрему нішу займають карнавальні костюми, основна подія Венеційського карнавалу — це конкурс карнавальних костюмів, який через свої масштаби, триває близько 10 днів. Музика не вщухає - свято триває, в народному гулянні бере участь кожен, головне мати гарний настрій, щоб поринути в неймовірну казкову атмосферу наймасштабнішого свята Італії. Взяти участь у карнавалі - це найбільша честь для найкращих театральних колективів Європи. Глядачів розважають вогняними шоу, виступами жонглерів, небо вкривається іскрами та блиском від феєрверків та конфеті.

Кожного року на Венеційському карнавалі присутні новації, але основні традиції залишаються незмінні вже протягом століть. Щороку карнавал у Венеції відвідують більше ніж півмільйона туристів. Вулички, площі, великі та маленькі канали перетворюються на концертні майданчики, де відбуваються театральні вистави, феєрверки та проводяться маскаради. Туристи зможуть взяти участь в численних конкурсах, бути частиною всього легендарного дійства, веселощі та гарний настрій гарантовано!

Тури у Венецію — найбільш популярний напрямок в період проведення фестивалю, тому не зволікай отримати незабутні емоції, та стати частинкою головної події Італії.

Венеційський карнавал чекає на гостей!

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.