Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Найкращі пропозиції для закоханих!

Для отримання акційної вартості необхідно:

- здійснити бронювання одного рекомендованого факультатива

або

- попередньо оплатити завдаток (для використання на додаткові екскурсії)

Дата виїзду

Назва туру

Вартість
11.02 Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж 255 235
13.02 Стокгольм тут (за умови купівлі екскурсії у Юрмалу) 85 68
12.02, 14.02 До зустрічі з тобою: Венеція та Прага (при купівлі екскурсії у м. Верону) 118 88
15.02 Quattro Formaggi (Квадро Формаджі) 99€
12.02 L'amour en trois: ти, я і Париж... 199 178€
13.02 Театр вражень - Венеція, Верона та Мілан! (при купівлі екскурсії у м. Верону) 105 95€

 День Святого Валентина

У всьому світі святкують 14 лютого. У цей день прийнято дарувати своїм коханим валентинки, квіти, шоколад та подарунки. Цього прекрасного та романтичного свята чекають усі закохані пари. У цей день можна набратися сміливості і признатися у своїх почуттях, освідчитися та подарувати своїй половинці незабутні враження та почуття.


Святкування Дня Святого Валентина в Європі

За легендами та переказами саме у Італії почали святкувати день Святого Валентина. Тут, День Закоханих називають “солодким днем”та за сформованими традиціями дарують своїм половинкам різноманітні цукерки, шоколадки та печиво у формі серця. У Франції щорічно на це свято проводять численні конкурси та дарують своїм коханим біжутерію і аксесуари.  У Польщі закохані пари відвідують Познанську митрополію, де знаходяться мощі Святого Валентина та Його чудотворна ікона. Поляки щиро вірять, що молитва та паломництво допоможе їм ще більше зміцнити кохання та жити у злагоді і любові. Для закоханих дуже важливо провести день Святого Валентина разом та подарувати подарунки і валентинки. Святкові традиції Дня Святого Валентина сформувалися саме у Європі. У кожній країні це свято проводять по-особливму. Головними атрибутами свята залишаються валентинки, червоні троянди та голуби.

       
Подарунки до Дня Святого Валентина

 Чудовим подарунком може стати спільна подорож на день Святого Валентина, адже, пережиті вдвох пригоди є однією з головних складових щасливих стосунків для закоханих. Пропонуємо Вам провести цей неповторний день у чарівній Вероні, відвідуючи місце, де Ромео чекав на Джульєту або ж, прогулятися прекрасним Парижем, яке століттями називають містом усіх закоханих. Пам'ятайте, де б Ви не були — найголовніше те, що Ви разом. Нехай цей день принесе Вам багато радості, щирих емоцій та приємних сюрпризів.

Популярні напрямки до Дня Святого Валентина:

- тури в Францію
- тури в Італію
- тури в Нідерланди

Кохання — це прекрасне почуття

Це почуття, яке здатне зігріватити серця закоханої пари у найхолоднішу погоду. День Закоханих — це свято, коли повітря насичене романтикою та почуттями.  Цінуйте, кохайте, бережіть, обмінюйтесь подарунками та валентинками один з одним в цей чудовий день.

 

З повагою, Танго Тревел

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.