Туры в Латвию

Туры отсутствуют


Описание страны:

Нажмите чтобы посмотреть

Латвия

Латвія – відкрита і гостинна країна Балтики, з примхливим морським кліматом і щирими доброзичливими мешканцями.  Латвія на площі 64 тис. кв. км із населенням менше 2 млн осіб є однією з найкомфортніших держав для проживання, Латвія – країна із найбільш швидкісним інтернетом у світі, Латвія славиться затишними містечками, середньовічними замками, мальовничою природою, відмінною екологією, багатою традиційною кухнею і самобутньою культурою. Латвія – це цікаве поєднання минулого і сьогодення, звичок радянського періоду і тенденцій, запозичених у ЄС.

Погуляй старим містом у Ризі, де туляться у вузьких вуличках кольорові симпатичні будиночки і кам’яниці в югентстилі,  Домський Собор з його чудовим органом, собор Святого Петра, Шведські ворота, Ризький замок, Порохова вежа, багато квітів і скверів…

Вдихни на повні груди чистого морського повітря із запахом сосон у Юрмалі - Латвія пишається оцим своїм найбільшим і найпопулярнішим курортом на березі Ризької затоки.  Латвія – зелена країна низин, соснових лісів, 12 тисяч річок, 3 тисяч озер і 500 км піщаних пляжів.

Відвідай Сігулду – тут є гори, де взимку можна займатися гірськолижним спортом, звивисті доріжки, по яких влітку можна кататися на велосипеді, тут край озер Латгале і Національний парк Гайя – Латвія пропонує одне з найгарніших міст Балтики, де природа так барвисто зливається з містом, стаючи його невід'ємною частиною. 

Зроби найкращі фото у величній середньовічній Турайдській фортеці, що була однією з резиденцій Ризького єпископа, або в розкішному Рундальскому палаці – Латвія має свій «жовтий Версаль» на 138 приміщень, який відомий далеко за межами самої Латвії, є видатною пам'яткою архітектури бароко і рококо – це творіння відомого архітектора Франческо Бартоломео Растреллі на 60 га, основну частину якого займає мисливський та французький парк, який розкинувся на південь від палацу. 
Скуштуй місцеві страви, давні рецепти яких бережно передає з покоління в покоління Латвія: щавлевий суп, пиріжки з цибулею і шпеком, «скландраусис» – відкриті пиріжки з ситної начинкою, зазвичай з моркви чи картоплі, приправлені сиром, вершками і спеціями, перемішаний із шматочками копченої свинини сірий горох, «живе» пиво з різними смаками, наприклад, журавлинне, медове і навіть конопляно-імбирне – «підступні компоти», хлібні супи і десерти – Латвія вигадує нові поєднання хліба з овочами, фруктами, наприклад буряковий хліб з гарбузовим насінням і хліб з п'яти злаків з кмином і коріандром.

На добру довгу згадку про поїздку Латвія пропонує тобі оригінальні жіночі прикраси з відомим балтійським бурштином, вироби із скла, шкіряні палітурки, обкладинки і закладки для книг, столове приладдя з дерева, всілякі керамічні вироби чи мило ручної роботи. А ще придбай дієві латвійські ліки від застуди – відомий Ризький бальзам із 24 рослинних компонентів, а до нього шоколад і солодощі Laima або Різдвяні пряники з перцем.

Часто задаваемые вопросы:

Нажмите чтобы посмотреть

Сувениры которые стоит купить в Латвии❓

 Традиционные подарки из Латвии - сладости: конфеты и шоколад Laima, сладкий сувенирный набор «Рига» или большая плитка шоколада «Lukss» с розой на упаковке. Рижские шпроты отличаются от всех других вкусом и качеством, а знаменитый Рижский бальзам - пожалуй, самый популярный сувенир из Латвии, бывает классическим сливочным и черносмородиновым. Косметическая продукция высокого качества брендов «Dzintars», «Madara» и «Stenders», изделия из янтаря, дерева и керамики, из льна и натуральной шерсти с традиционным орнаментом - станут красивым и практичным сувениром.
 

Tango map
Где купить тур?
ИскатьПо всей Украине
.