Українська Русский

0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Нідерланди. I♥amsterdam (Новорічний)

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
admin
0
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Нідерланди. I♥amsterdam (Новорічний)

Перейти до опису туру: https://tangotravel.com.ua/viewtour/id/436/

Средние оценки тура

Руководитель группы: 9,5 (Оценок: 4)
Местные экскурсоводы: 9,5 (Оценок: 4)
Отели: 9,5 (Оценок: 4)
Автобус: 6,8 (Оценок: 4)
Общее впечатление о туре: 9,8 (Оценок: 4)

innashevchenko0612@gmail.com
0
15.01.2018 16:45
Вирішила їхати в тур за день до відправлення, можна сказати наосліп, тому в мене були деякі хвилювання щодо поїздки. Хочу сказати, що залищилась вражена туром! Організація була на високому рівні. Впевнена, що це заслуга нашого гіда Ярослава, а також водіїв автобуса, які професійно виконували свою роботу. Дякую за приємну подорож!Well
Дата поездки: 2017-12-29
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 10
Автобус: 9
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
innashevchenko0612@gmail.com
2
15.01.2018 16:11
Вирішила їхати в тур за день до відправлення, можна сказати наосліп, тому в мене були деякі хвилювання щодо поїздки. Хочу сказати, що залищилась вражена туром! Організація була на високому рівні. Впевнена, що це заслуга нашого гіда Ярослава, а також водіїв автобуса, які професійно виконували свою роботу. Дякую за приємну подорож!Well
Автобус: 9
Читать...

tanya.mriya@icloud.com
3
15.01.2018 14:32
Це був мій перший тур автобусом і він був неймовірним!!!
Наш "екіпаж" ще на території України став єдиною командою зі спільною єдиною метою - провести наступні 6 днів насиченими позитивом та цікавими подіями.
Насправді я довго вагалася чи варто їхати автобусом, думала це надзвичайно важко та некомфортно, але як виявилось, все не так. Не можу сказати що автобус був надзвичайно високого класу, він був нормальним. Але тим не менше їхати було досить комфортно, і навіть нічні переїзди нас не надто втомлювали. У нас було достатньо зупинок, ми дивились фільми, спілкувалися, веселилися і усі довгі переїзди були в задоволення.
Усі готелі в турі були також хорошими та відповідали своїй категорії.
Щодо організації, то все було дуже добре організовано завдяки нашому чудовому гіду Ярославу Касюхничу.
Ярослав дуже хороша та позитивна людина з надзвичайними організаторськими здібностями. Він дуже чітко та зрозуміло все пояснював. Настільки зрозуміло, що жодного разу ніхто не загубився, не запізнився та не проспав.Very we!Not precisely Також усі оглядові екскурсії були організовані дуже добре, у такий час, коли була найменша кількість туристів, а отже у нас був свого роду власний простір для знайомства з новими місцями на планеті.Well
Він зробив наш відпочинок згрупованим, цікавим, позитивним, насиченим цікавими подіями, дружелюбною атмосферою та неймовірними емоціями.
Загалом від подорожі залишились дуже теплі спогади, ми всі стали друзями, майже сім'єю.
Це був чудово проведений час і я з задоволенням буду подорожувати з Tango travel знову!

Автобус: 8
Читать...
Rada
2
08.01.2016 09:38
Тур замечательный!

Автобус очень плохой, рейсовые автобусы до Перемышля и то лучше, если б не этот ньюанс - все было бы очень здорово. Автобус черный, номер 9777 -места в ряду за водителем нестандартно узкие, для китайцев.

Небольшое замечание к сопровождающему Андрею - объявлять время выезда автобуса из отеля в автобусе, было бы удобнее.

Еще хотелось бы чтоб больше времени было на экскурсию в Заахансе-Валендам, очень понравилось, но долго добираться.

И очень не хватало позвонить один раз Well, нужна была одна минутка и нормальная связь, если б Андрей помог -была бы ему благодарна и не одна ( шучу с намеком, но в каждой шутке есть только доля шутки, позвонить было бы правильнее , сопровождающий поймет).

А вообще ехали за позитивными эмоциями - и получили их. Амстердам -СКАЗКА!
Дата поездки: 2015-12-29
Руководитель группы: 8
Местные экскурсоводы: 8
Отели: 8
Автобус: 1
Общее впечатление о туре: 9
Читать...

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

Авторизация

Забыли пароль? | Зарегистрироваться

Страны

Новости

Рассылка новостей
Подписаться на новости
.