Українська Русский

(032) 247 70 07
 097 95 77 007
 050 307 71 71
 office@tangotravel.com.ua

Відгук про подорож на Лазурний берег

Форум : Объявления
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
oksa
12
24.01.2015 15:32
В Україні війна... Вбивають і калічать найкращих синів моєї Батьківщини.
Хочу кричати!!!
На календарі зима, а за вікном дощ, мряка, пронизливий вітер. І на sinoptik ще тиждень все без змін. Хтось з друзів подався чи зібрався в теплі заморсько-заокеанські єгипти., хтось в Карпати, хтось на закордонні Словацько-Польсько -Австрійсько-Хорватські гірськолижні курорти.
А хтось волонтерить і збирає-віддає для армії останнє...
Хочу плакати... В такі моменти переглядаю альбоми з фотографіями з минулих подорожей і мрію про наступні.Вирішила вперше написати відгук про прекрасну подорож в літо.
Колись подорожували з Акордом, але зараз не найкращі часи. Тому до дня народження вибрала тур від Танго тревел “В цьому році в моді Лазурний”на травневі вихідні.Дуже хороший бюджетний тур. Підбір міст -феєрверк емоцій:Будапешт, Відень, Ніца,Монако-Монте-Карло- Венеція.
Починалася поїздка і знайомство цілого автобуса людей(42чол.+2 водії-професіонали (вже, ​нажаль, не пам*ятаю їхніх імен)+дуже хороший і професійний гід Єрмішина Даша-респект) з дегустації егерських вин і гуляшу. Такі заходи завжди сприяють кращому і швидшому знайомству групи, і після цілого дня, проведеного в автобусі,хвилювань на кордонах, дозволяють розслабитися, відпочити і повечеряти-всім рекомендую.
Наступний цілий день- Будапешт і тільки Будапешт, одне з моїх найулюбленіших міст (купальні Сєчені,фешенебельні вулиці і площі,собор святого Іштвана, парламент і,звичайно, найпрекрасніший факультатив на кораблі по вечірньому Дунаю з нелімітованим шампанським).Переночували другу ніч в доброму3* готелі і зранку вирушили до Відня.
Відень зачаровує всіх:і новачків,і завзятих туристів незалежно від погоди. Нам не пощастило-була злива практично цілий день.Але незважаючи на прикрості природи, прекрасну і змістовну екскурсію по-українськи провела гід Оля родом з Червонограда, за що вся група їй довго аплодувала.Вільний час проводили в музеях,храмах на месах(була неділя),в кафе Rozenberger(жаль,що його  вже викупили всюди сущі китайці), вечір- в віденській опері. В22.00 вирушили в нічний переїзд в Ніцу. Автобус комфортний,ніч минула легко.Зранку прокинулися,-і вже ніхто не відводив очей і фотоапаратів від вікон-краса неписана-Альпи,тунелі,мости. Австрія, Італія,далі Франція і Лазурний  Берег- кінцева точка і мета нашої 7-ми денної прекрасної подорожі.
Ніца зустріла сонцем, теплом ,спокоєм, розміреним багатим життям,лазурним неспокійним морем з хвилями 3 бали і російським проросійським екскурсоводом Ніною, яка розповідала для групи з України історію російських князів, царів,поміщиків, водила по російських храмах і т.д. А ми всі хотіли почути щось про наших визначних співвітчизників,як от Іван Франко чи Леся Українка,Сковорода чи інші, які в цих місцях також бували. Або,принаймні, більше фактів з історії Франції...Наші синьо-жовті прапори, які цілу дорогу два хлопчаки( один зі Львова,а другий з Дніпропетровська ,привезли незалежно один від одного(вони навіть пострижені були однаково під”чуб”як близнюки—хлопці- вам привіт і так тримати, де ви тепер?)) провисіли на вікнах автобуса цілу дорогу, а тут “екскурсовод” попросила зняти як політичну агітацію,яка нібито є кримінальним злочином???
Далі свій час ми проводили самостійно на узбережжі, в прогулянках по затишних вуличках,кафе і магазинах.Наступного дня  була факультативна  екскурсія в Монако-Монте-Карло і прогулянка на кораблику вздовж узбережжя до бухти Вілль-Франш- всі дуже захоплені і задоволені. А я з двома дівчатками з Дшіпроперровська поїхала  автобусом в Ментон (місто фестивалю лимонів,який буде в лютому і куди возять тури),покупалися в морі(там воно було спокійне). Далі ми поїхали в Монако, наробили багато чудних фото на пам”ять і не тільки(Женя,Маша-привіт, а де мої фотки з професійного фотоапарата- чекаю не дочекаюся!!!).
Після збору групи ще довго кружляли по Ніці в безнадійних пошуках сім”ї з Миколаєва,які втекли і вирішили залишитися в багатій і спокійній Франції.З важким серцем і осадом в душі вирушили в дорогу назад до готелю на Лідо-прекрасний готель з цікавим душем,дуже смачним і різноманітним сніданком, спокійним сонячним і теплим Адріатичним морем
Цілий день- Венеція- перлина Адріатики.Оглядова екскурсія,потім прогулянка на гондолах і вільний час до вечора,яким кожен розпорядився на свій розсуд.Ми знову разом з дівчатами з Дніпра бродили по лабіринтах вуличок і каналів, плавали на громадському транспорті-вапоретто по Гранд-каналу(квиток на 1-годинну поїздку=7Є), заходили в численні храми з шедеврами сакрального мистецтва різних епох. І звичайно, помолилися в ні з чим не зрівнянному храмі San Marko на однойменній площі перед мощами євангелиста Марка.
Про Венецію говорити і писати можна багато, Але туди треба обов”зково поїхати хоча б раз у житті!
Прекрасна подорож закінчилася майже цілодобовим переїздом до Львова через Словенію і Угорщину.
На закінчення свого довгого відгуку хочу сказати, що в автобусних турах люди знайомляться і стають однією великою родиною в домі на колесах на час подорожі Мені пощастило в цій поїздці познайомитися з прекрасними людьми з цілої нашої великої країни.Зустріла двох подруг з Луганська.Зараз там війна...Телефонні номери не відповідають...Дівчата!Де ви? Що з вами?...Відгукніться!
Дуже теплі спогади про групу студентів-львів”ян з кулінарного коледжу і їхніх наставників Надію Іванівну, Марію Григорівну,Катерину та ін., а також всіх інших згаданих і не згаданих туристів.
Велика подяка менеджерам Танго тревел за розробку маршруту і підбір факультативних екскурсій.
Дякую всім,хто дочитав до кінця Всім привіт і до наступних подорожей!
З повагою Оксана  м.Львів

P.S.Ще не відправила свій відгук, включила новини...Бомблять Маріуполь...Гинуть люди-і патріоти, і аполітичні-всі українці... ЗА ЩО??????
Душать сльози.  Більше нічого не можу писати...
Миру нам всім!
Слава Україні!
Смерть ворогам!

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

Авторизация

Забыли пароль? | Зарегистрироваться

Новости

Страны

Рассылка новостей
Подписаться на новости
.