Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Меню на вік-енд Будапешт та Ві

Форум : Объявления
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
Александра
Сообщения: 1
2
28.05.2018 18:03
Доброго дня!
Хочу лишити свій відгук з метою покращення якості сервісу та виправлення певних помилок туроператора аби не псувати настрою своїм випадковим клієнтам, якими, на жаль, стали ми.
Почну по порядку.
Я не маю за мету лишати когось без роботи чи щось таке, але буду рада хоч на якусь реакцію, бо враження від туру змішані. Якби я їхала сама, без своєї компанії, гадаю, що відпочинок було б зіпсуто остаточно!!!
1. Автобус
Автобус на таку довгу подорож був надто тісний. Якщо я зі своїм зростом 170см намагалась спати «крючком», після чого болить усе тіло, то, навіть не уявляю, що відчувають ті, хто був набагато більшим за мене. Після кондиціонера, у всіх болить горло, хоч скручували його і сиділи загорнуті, бо з нами була ще дитина.
2. Робота гіда
Це було щось просто надзвичайне. Такого я ще ніде не бачила. Санітарних зупинок було мало. Діти терпіли, хоч не вередували. По дорозі назад, вона взагалі заснула і одна з жіночок ледь добудилася її.
Невміння організовувати та незнання іноземних мов. «Шановні туристи! Бігом туди і назад і їдемо вже», такий прес був на кожній з нечастих санзупинок. Тільки в жіночі туалети треба стояти дуже довго в черзі, ти просто не встигаєш нічого зробити. Але вже менше з тим. Для мене дивиною було, що гід, як іноземну мову знав тільки російську. Це в подальшому відобразилось на поселенні. Також, через екскурсію і «загублення туристів», нам було відмовлено зупинитись по дорозі біля магазину, бо ми туди не встигли дійти з тим пресингом, а їм все одно. Зупинились біля заправки якоїсь, де майже ніц не було. Дитина лишилась без солодкого, яке планувала придбати в Будапешті. Але всім все одно на це. Повна байдужість до дітей.
3. Поселення
Селили нас після 10 години вечора. Не вистачало місць. Селили всіх підряд і хаотично. Гід не володіє угорською мовою, але на її щастя, там один єдиний працівник говорив українською. Проте, селили дуже довго. Дітей поселили в останній момент, коли ті засинали стоячи вже. Це ж таке виснаження.
Про сніданок і години виїзду також ніхто нам не повідомляв. Ну це вже було просто хамство. Добре, що у нас є курці, котрі ходили на перекур і взнали, що сніданок був на 7:00, а не на 8:00, як ми орієнтувались. За 30хв ми мусили зібратись і поснідати. Не всі встигли, з собою не дали взяти булку до автобуса. Лишились злі і голодні.
4. День народження
В нашого тата 27.05 був день народження. Інших туристів привітав гід, а його ні. На питання мами «в чому справа?», гід почала доказувати, що ми - дурні, а вона йому вручила подарунок. Не скільки нам того треба було, просто неприємно. Це дуже псує репутацію гіда та самої фірми, яку вона представляла.
5. Всі ці мінуси нам згладила гід Олена з Будапешту. Чудовий гід та майстер своєї справи!
6. У Відні ми собі самі зробили екскурсію, бо не хотіли вже зв’язуватись з роботою гіда. Також лишились задоволеними, бо погуляли там, де гіди не водять. Влаштували пікнік в королівському парку і відсвяткували день народження.
 

Давати якусь оцінку я не можу. Хоч ми і намагались якось покращити собі настрій, який було зіпсовано непрофесійністю, проте, ложка дьогтю в бочці з медом псує увесь мед.
Прошу Вас, керівництво, відреагувати на мій відгук, а не видаляти чи ігнорувати, бо поки що я пишу ще по-хорошому. Дякую.
 

Andrii05121999
Сообщения: 1
2
23.09.2019 12:10
Велика подяка пані Ірина та нашому гіду організатору пані Юлії за цей чудовий Weekend у Австрії та Угорщині. Це була моя перша поїздка за кордон, і враження залишилися просто казкові від цієї мандрівки. Автобус був дууже комфортний, в ногах багато місця та спинка сидінь відкидається на максимально зручний рівень, для того щоб солодко поспати, зупинялися на санітарних зупинках кожних 4 години, всі встигали перекусити, сходити до вбиральні. Стосовно готелю: готель *** дуже чистий та комфортний, ( готель наш був під Угорсько-Австрійським кордоном, вода гаряча була, зручні номери, сніданки входили у вартість продивання, тобто доплачувати нам нізащо не довелося, інтернет також був присутній в готелі.Самі міста Відень та Будапешт дууже красиві міста по-своєму; Відень -це найкомфортніше місто! Це місто для любителів опери, музеїв, фанатів замків та палаців, а ще розкішних парків та площ.
Будапешт- уе головний культурний осередок Угорщини в якому розташовані головні національні театри, музей, заклади Освіти, та інших багато культурних пам‘яток..
На мою думку, сучасний Будапешт це молодіжна та розважальна столиця в якій є багато розважальних закладів, багато молоді відпочиває на набережній Дунаю. Про ці міста ще можна багато чого написати, але краще самою поїхати і відвідати і получити багато позитивних вражень. Ще раз Дякую пані Ірині, за ВСЕ))))
І ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ пані ЮЛІЇ за те що вона нас супроводжувала, піклувалася про нашу групу, розповідала дуууже багато цікавих фактів про міста, і за її ввічливість. Це справді спеціалісти, які дуже компетентні у своїй галузі!!! Ще раз Вам дууже дякую за цей, справді, незабутній Weekend

Читать...
notigitnnn@gmail.com
Сообщения: 1
2
16.10.2018 13:41
Доброго дня. Була в турі Будапеш-Відень 12 жовтня 2018 р. по 14 жовтня 2018р. Судячи з повідомлень, які були раніше можу зробити висновки, що Танго Тревел взагалі не реагує ні на що. І тому навряд чи поцікавляться моїм повідомленням. Скажу одне: послугами даного агенства я НІКОЛИ не скористаюся. Водії - ХАМИ,Гід - недосвічена, Не зацікавлена в тому, щоб туристам було комфортно. Призвіще її - Садова Ксенія. Шкода, що такими людьми ви псуєте собі репутацію. Сам Будапешт і Відень - це чудово, задоволені екскурсіями, респект Віденським гідам.
Читать...
Ольга Рощук
Сообщения: 1
5
29.08.2018 12:52
Доброго дня, хочу лишити відгук по Будапешт_Відень. Були на вихідні 24-27 серпня 2018 р. Все надзвичайно сподобалося, організація на високому рівні. Окремо хочу подякувати за професіоналізм нашому куратору Андрію Петелицькому. В цілому все супер, є тільки одна річ, на яку варто звернути увагу. Це автобус. Він був дуже чистий, але для нічних переїздів непристосований. Їхати доводилось в одному положенні, бо ні боком повернутися ні ще якось не виходило. В мене зріст 167 см, уявляю, як було чоловікам із середнім зростом вище 170. По часу все майже з точністю до хвилини як в маршрутному листі. Тут треба відмітити водіїв, швидкість не перевищувалася, санітарні зупинки кожні 2 години. Кордон переїхали за 15-20 хв.
Щодо екскурсій. Ми брали кораблик в Будапешті і будинок Хундертвассера у Відні. Кораблик - це супер, гід Анатолій теж. Дуже цікаво розповідає. Шампанське в необмеженій кількості. Екскурсія по Відню сподобалась, але все дуже швидко, 20 хв. в Бельведері і 20 хв. в будинку Хундертвассера. Хотілося ще.
Готель досить чистий, особиста ванна кімната. Сніданок о 7 ранку, шведський стіл: сир, ковбаса, хліб, джеми, молоко, вівсянка, кава, салат. В принципі вистачає.
Загальні враження дуже позитивні, будемо їздити з вами ще!
Читать...

hefring
Сообщения: 3
0
04.06.2018 15:39
Оксана-22, Все вірно, у програмі туру, під датами виїзду є надпис з активним посиланням на умови, коли діти до 12 років отримують безкоштовно екскурсії.
 
https://tangotravel.com.ua/viewtour/menyu-na-vik-end-budapesht-ta-viden/
 
https://tangotravel.com.ua/FamilySale/
 
Читать...
Оксана-22
Сообщения: 3
1
31.05.2018 17:59
Читать...
Оксана-22
Сообщения: 3
0
31.05.2018 17:57
hefring , Перепрошую, але ні про яку сімейну акцію мова не йде.

Читать...

hefring
Сообщения: 3
1
31.05.2018 17:09
Оксана-22, Доброго дня, Оксана. Прошу вас детально ознайомитись з умовами акції сімейна :
https://tangotravel.com.ua/FamilySale/.
Діти до 12ти років не оплачують факультативів в турі, якщо дітки подорожують з двома батьками.
Читать...
Оксана-22
Сообщения: 3
0
30.05.2018 20:23
Доброго дня! Повернулась із туру "Меню на вік-енд - Будапешт та Відень 25.05 - 28.05". Все було б добре, якби не та обставина, що у вас на сайті вказано, що діти до 12 років факультативи не оплачують, а керівник групи Аня сказала, що моя 10-річна дитина оплачуватиме, правда, на 5 євро дешевше. Це такий вид бізнесу чи як?
Читать...
i.sobol
Сообщения: 1
0
29.05.2018 12:45
Доброго дня.
Вчора повернулися з туру Меню на вік-енд - Будапешт та Відень!
Враження двоякі, почну з плюсів
- гід Оксана дуже хороша, позитивна,не нав'язлива
- санітарні зупинки були дійсно кожних 3-4 год
- екскурсоводи розповідали дуже захопливо та цікаво, що в Будапешті, що у Відні ( особливо сподобалося, що екскурсовод з Відня вела екскурсію на українській мові )
Тепер перейдемо до мінусів:
- готель- жахливий. Нас поселили за 170 км від Будапешту ( хоча в інфолисті подана інформація, що готель буде за 24 км від міста ).
- селили в прохідні кімнати, тобто ти спав практично в коридорі, який вів до наступної кімнати.
- Душ на 4-6 людей. Поселення відбулося майже о 23 годині, поки всі помиються по черзі то це вже 1-2 година ночі, а сніданок на 7 ранку.
- після ночі чоловік замітив на ногах і руках декілька укусів клопів;
- сніданок, так щоб перекусити то нормально. хоча очікувалося чогось кращого. На сніданок були булочки ( типу чайні ), ковбаса Лікарська та напівкопчена; масло. тв сир. і джем, а і ще варені яйця; кава. чай.
 
Міста дуже красиві, там хочеться побувати ще.
 
Порада до туроператора: вибирайте кращі готелі для своїх туристів, оскільки 2 нічних переїзди і хочеться хоч 1 ніч нормально відпочити в готелі, а не спати в прохідних кімнатах зі спільним душом та туалетом  і мати укуси від клопів.
Читать...
 

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

Авторизация

Забыли пароль? | ЗарегистрироватьсяСтраны

Новости


Рассылка новостей
Подписаться на новости
.