Українська Русский

0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Меню на вік-енд Будапешт та Ві

Форум : Объявления
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
Александра
0
28.05.2018 18:03
Доброго дня!
Хочу лишити свій відгук з метою покращення якості сервісу та виправлення певних помилок туроператора аби не псувати настрою своїм випадковим клієнтам, якими, на жаль, стали ми.
Почну по порядку.
Я не маю за мету лишати когось без роботи чи щось таке, але буду рада хоч на якусь реакцію, бо враження від туру змішані. Якби я їхала сама, без своєї компанії, гадаю, що відпочинок було б зіпсуто остаточно!!!
1. Автобус
Автобус на таку довгу подорож був надто тісний. Якщо я зі своїм зростом 170см намагалась спати «крючком», після чого болить усе тіло, то, навіть не уявляю, що відчувають ті, хто був набагато більшим за мене. Після кондиціонера, у всіх болить горло, хоч скручували його і сиділи загорнуті, бо з нами була ще дитина.
2. Робота гіда
Це було щось просто надзвичайне. Такого я ще ніде не бачила. Санітарних зупинок було мало. Діти терпіли, хоч не вередували. По дорозі назад, вона взагалі заснула і одна з жіночок ледь добудилася її.
Невміння організовувати та незнання іноземних мов. «Шановні туристи! Бігом туди і назад і їдемо вже», такий прес був на кожній з нечастих санзупинок. Тільки в жіночі туалети треба стояти дуже довго в черзі, ти просто не встигаєш нічого зробити. Але вже менше з тим. Для мене дивиною було, що гід, як іноземну мову знав тільки російську. Це в подальшому відобразилось на поселенні. Також, через екскурсію і «загублення туристів», нам було відмовлено зупинитись по дорозі біля магазину, бо ми туди не встигли дійти з тим пресингом, а їм все одно. Зупинились біля заправки якоїсь, де майже ніц не було. Дитина лишилась без солодкого, яке планувала придбати в Будапешті. Але всім все одно на це. Повна байдужість до дітей.
3. Поселення
Селили нас після 10 години вечора. Не вистачало місць. Селили всіх підряд і хаотично. Гід не володіє угорською мовою, але на її щастя, там один єдиний працівник говорив українською. Проте, селили дуже довго. Дітей поселили в останній момент, коли ті засинали стоячи вже. Це ж таке виснаження.
Про сніданок і години виїзду також ніхто нам не повідомляв. Ну це вже було просто хамство. Добре, що у нас є курці, котрі ходили на перекур і взнали, що сніданок був на 7:00, а не на 8:00, як ми орієнтувались. За 30хв ми мусили зібратись і поснідати. Не всі встигли, з собою не дали взяти булку до автобуса. Лишились злі і голодні.
4. День народження
В нашого тата 27.05 був день народження. Інших туристів привітав гід, а його ні. На питання мами «в чому справа?», гід почала доказувати, що ми - дурні, а вона йому вручила подарунок. Не скільки нам того треба було, просто неприємно. Це дуже псує репутацію гіда та самої фірми, яку вона представляла.
5. Всі ці мінуси нам згладила гід Олена з Будапешту. Чудовий гід та майстер своєї справи!
6. У Відні ми собі самі зробили екскурсію, бо не хотіли вже зв’язуватись з роботою гіда. Також лишились задоволеними, бо погуляли там, де гіди не водять. Влаштували пікнік в королівському парку і відсвяткували день народження.

Давати якусь оцінку я не можу. Хоч ми і намагались якось покращити собі настрій, який було зіпсовано непрофесійністю, проте, ложка дьогтю в бочці з медом псує увесь мед.
Прошу Вас, керівництво, відреагувати на мій відгук, а не видаляти чи ігнорувати, бо поки що я пишу ще по-хорошому. Дякую.

hefring
0
04.06.2018 15:39
Оксана-22, Все вірно, у програмі туру, під датами виїзду є надпис з активним посиланням на умови, коли діти до 12 років отримують безкоштовно екскурсії.

https://tangotravel.com.ua/viewtour/menyu-na-vik-end-budapesht-ta-viden/

https://tangotravel.com.ua/FamilySale/

Читать...
Оксана-22
0
31.05.2018 17:59
Читать...
Оксана-22
0
31.05.2018 17:57
hefring , Перепрошую, але ні про яку сімейну акцію мова не йде.

Читать...
hefring
1
31.05.2018 17:09
Оксана-22, Доброго дня, Оксана. Прошу вас детально ознайомитись з умовами акції сімейна :
https://tangotravel.com.ua/FamilySale/.
Діти до 12ти років не оплачують факультативів в турі, якщо дітки подорожують з двома батьками.
Читать...
Оксана-22
0
30.05.2018 20:23
Доброго дня! Повернулась із туру "Меню на вік-енд - Будапешт та Відень 25.05 - 28.05". Все було б добре, якби не та обставина, що у вас на сайті вказано, що діти до 12 років факультативи не оплачують, а керівник групи Аня сказала, що моя 10-річна дитина оплачуватиме, правда, на 5 євро дешевше. Це такий вид бізнесу чи як?
Читать...
i.sobol
0
29.05.2018 12:45
Доброго дня.
Вчора повернулися з туру Меню на вік-енд - Будапешт та Відень!
Враження двоякі, почну з плюсів
- гід Оксана дуже хороша, позитивна,не нав'язлива
- санітарні зупинки були дійсно кожних 3-4 год
- екскурсоводи розповідали дуже захопливо та цікаво, що в Будапешті, що у Відні ( особливо сподобалося, що екскурсовод з Відня вела екскурсію на українській мові )
Тепер перейдемо до мінусів:
- готель- жахливий. Нас поселили за 170 км від Будапешту ( хоча в інфолисті подана інформація, що готель буде за 24 км від міста ).
- селили в прохідні кімнати, тобто ти спав практично в коридорі, який вів до наступної кімнати.
- Душ на 4-6 людей. Поселення відбулося майже о 23 годині, поки всі помиються по черзі то це вже 1-2 година ночі, а сніданок на 7 ранку.
- після ночі чоловік замітив на ногах і руках декілька укусів клопів;
- сніданок, так щоб перекусити то нормально. хоча очікувалося чогось кращого. На сніданок були булочки ( типу чайні ), ковбаса Лікарська та напівкопчена; масло. тв сир. і джем, а і ще варені яйця; кава. чай.

Міста дуже красиві, там хочеться побувати ще.

Порада до туроператора: вибирайте кращі готелі для своїх туристів, оскільки 2 нічних переїзди і хочеться хоч 1 ніч нормально відпочити в готелі, а не спати в прохідних кімнатах зі спільним душом та туалетом  і мати укуси від клопів.
Читать...

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

Авторизация

Забыли пароль? | Зарегистрироваться

Страны

Новости

Рассылка новостей
Подписаться на новости
.