Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Прага та Дрезден #нашілюдивсюди

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
admin
Сообщения: 137
26
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Прага та Дрезден #нашілюдивсюди
 
Перейти до опису туру: https://tangotravel.com.ua/viewtour/id/753/
 

Средние оценки тура

Руководитель группы: 9,4 (Оценок: 16)
Местные экскурсоводы: 9,5 (Оценок: 16)
Отели: 9 (Оценок: 16)
Автобус: 8,8 (Оценок: 16)
Общее впечатление о туре: 9,6 (Оценок: 16)

Voli25071972@gmail.com
Сообщения: 1
0
13.05.2019 17:18
Їздили в тур " Наші люди всюди" - Львів-Краків-Прага-Дрезден-Львів на початку травня 2019 року. До Львова ми добиралися своїми силами..., але це не важливо. Ми про це знали - трансфертів не має. Посадка на автобус відбувалася на старому терміналі аеропорту м. Львів. Двоповерховий автобус, який на нас чекав, виявився далеко не НОВИМ, а ми при покупці цього туру заплатили по 9 євро за комфортабельні місця. Виявилося, що наші місця на 2-му поверсі автобусу ( До речі на першому поверсі місця зі столиками). Ми здали свій багаж, який просто кинули, як непотріб в багажне відділення автобусу. Ми зайняли свої місця. Одне з сидінь було не справне (це за 9 євро) - не піднімалося і не опускалося при тому, що дорога далека.  Коли туристи розсілися по місцях, водій виліз на 2-й поверх і сказав: " Якщо буде душно, відкривайте люк".Падав дощ.... І пішов.... Доїхали до кордону, в черзі наш автобус був третій. Контроль туристи пройшли швидко і на українському кордоні і на Польському. Але чомусь автобус на польському кордоні не подали для посадки. І ми чекали 6 годин, бо виявилося, що  в нашому автобусі нестандартний бак ,а може і не бак....( контрабанда)- водії відмовилися пред‘явити протокол. Я розумію, що Танго-Тревел укладає угоди на перевезення пасажирів з Перевізниками, але очевидно, що саме наш Перевізник виявився недобросовісним і  57 туристів чекали, поки на польському кордоні вирішувалося питання щодо подальшого подорожування або повернення до дому.Через 6 годин ми вирушили в подорож. Автобус жахливий - без кондиціонеру, телевізор не працює, сидіння не працюють, бруд,  про комфортабельність тільки мріяти.....  в Краків не встигли!!!! Єдине щодо оправдовування водія - це його  фраза: "Може вам ще по пару євро заплатити?!!" Ось так! Ніхто ні за що не відповідає! Ми, звичайно поїхали далі, хоча багато туристів хотіли повернутися. Шкода, що коли плануємо поїздки, які не так легко нам даються по грошам, робочому часу, сімейним проблемам та інше, так, з легкої руки, з бажання заробити легкі гроші, з неповаги до своїх клієнтів, можуть бути знехтувані. Бажаємо туроператору " Танго Тревел" відповідального відношення до вибору 3-іх осіб (Перевізників) ... і багато задоволених туристів!          
Читать...
vkarlva
Сообщения: 1
0
02.05.2019 12:59
Первый раз была в автобусном туре по Европе. От городов, от природы я в восторге!!! Очень понравилось. Хорошая организация туроператора. Из плюсов - очень понравились местные экскурсоводы - в Кракове, Праге и Дрездене. Комфортабельный автобус. Неплохая гостиница для ночевки, чисто, аккуратно.Достаточно свободного времени для самостоятельной прогулки и приобретения сувениров.
Из минусов - в гостинице не хватило теплой воды. В номере нас было трое. Последние 2е мылись под холодным душем. И на завтрак подали недостаточно, по моему, еды. Экскурсия по чешским пивоварням не оправдала себя - в описании было указано что нам расскажут истоиию пива, ознакомят с процессом пивоварения. В реале мы забежали на 10 минут в два чешских паба, влили быстренько в себя по бокалу пива без закуски, побежали в третью и хоть там нормально посидели - нам дали 2 бокала разного пива и еду - вкусную мясную рульку, кнедлики из картошки, капусту и соус из горчицы. Еда понравилась, вкусно и сытно. Но по моему дешевле было самим зайти в какой-нибудь паб и заказать себе тоже самое.
Дата поездки: 2019-04-27
Руководитель группы: 9
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 8
Автобус: 10
Общее впечатление о туре: 9
Читать...
Nianaro
Сообщения: 1
1
01.05.2019 17:56
Перший раз в житті їздили туром в європу. Дуже багато емоцій ,загалом позитивних .  Керівник туру була Тетяна Кільчицька, професіонал своєї справи . Завдяки таким людям подорожувати значно веселіше та комфортніше.  Підказувала ,розказувала, показувала .. - молодець .
Автобус доволі комфортний ,водії вічливі ,професійні . Єдине зауваження що до автобусу - хочеться щоб були розетки USB біля кожного сидіннясидіння . ( розетко для підзарядки гаджетів вистачає, але все ж зручніше USB).
Готель в чехії був не найкращої якості ,але назвати забитою дирою теж не можу . ... Все ж було чисто та тепло. Люксових апартаментів ніхто не обіцяв і треба бути готовим до цього .
Неприємний осад лишається тільки від поведінки наших людей .
Здавалося б ,дорослі люди ,повинні слухати та чути ,що їм розказує і про що просить керівник групи, але ... Знаходяться ті які намагаються в усьому звинуватити керівника групи . Тому маю пропозицію для танго тревел, на кожному сидінні в автобусі або в конвертиках які роздає керівник при виїзді ,залишати додатковий інформаційний лист в якому буде величезними буквами вказуватися ,що : 1. Керівник не відповідає за погоду . 2. Керівник не відповідає за проходження кордону . 3. Якщо збір в автобусі о 15.00 то рівно о 15.00 всі мають бути в автобусі . Вчіться розраховувати свій час а не псувати відпустку своїми затрамками а потім буркотанняи іншим туристам, які більш пунктуальні .
 
Ще також хотілося б запропонувати по можливості на екскурсії набирати групи не більше 15 ллюдей, дуже не зручно бігати толпою 20+ осіб за екскурсоводом . Краще маленькми групками але буде якісніше
Дата поездки: 2027-04-20
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 6
Автобус: 8
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
ira_key@ukr.net
Сообщения: 1
4
25.12.2018 22:18
Щиро вдячна "Tango Travel" за неймовірні враження від туру.Окрема подяка водіям і керівнику групи Крістіні  Синюк за їхню витримку і професіоналізм.Складно навіть уявити наскільки важко організувати таку велику кількість абсолютно різних людей, відповісти на безліч запитань і допомогти кожному.Їм це вдалося на "відмінно".Незважаючи на довге очікування на кордоні, тур був продуманий до дрібниць.Оглядові екскурсії дуже сподобалися, залишалося багато вільного часу для того щоб просто погуляти по Празі і Дрездені.Крістіна пояснювала все до дрібниць, де краще поміняти гроші, де і що спробувати, куди піти і на що варто звернути увагу.
Прага і Дрезден - це щось неймовірне. Архітектура цих міст просто вражає, різдвяні ярмарки- це просто казка, а люди, а культура, а дороги....Це просто інша реальність.Про це можна писати дуже багато.Це просто треба побачити і відчути.Єдиний мінус моєї поїздки було те, що після всього побаченого  в Україну повертатись було дуже сумно...
Тому бажаю "Tango Travel" якомога більше вдячних і задоволених туристів, професійного зростання і натхнення.А туристам нових, незабутніх вражень і фінансових можливостей ці враження отримувати.Бо людину роблять щасливою три речі:кохання, цікава робота і можливість подорожувати)))
Дата поездки: 2018-12-21
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 10
Автобус: 10
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
80675847433
Сообщения: 1
4
15.11.2018 21:32
Їздили в тур з чоловіком "Прага-Дрезден наші люди всюди" з 9-12.11.2018.Враження хороші,хороша організація туру,чудові екскурсії.Подяка водіям, а також особлива подяка керівнику нашої групи Олені Сліпець,за чудову організацію і за хороше відношення до туристів.І взагалі вона дуже прикольна.Все дуже класно, але є тільки одна пропозиція,щоб в автобусі було 2 термоси великих з чаєм або кип'ятком.Це б значно скоротило час на санітарних зупинках,тому що за 30 хв. 70 чоловік сходити в туалет і перекусити дуже важко встигнути.Дякуємо за чудову поїздку, а особливо Олені Сліпець за хороші вихідні у Європі.Бажаємо вам успіхів і процвітання!!!
Дата поездки: 2018-11-09
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 9
Автобус: 10
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
petrovaalina140@gmail.com
Сообщения: 1
3
06.11.2018 09:58
Тур дуже сподобався. Хочу сказати, що за невелику вартість отримала море позитивних емоцій. Прага - нейморірно красива архітертура ,Дрезден- тихе, затишне містечко.
Також вразила мене Саксонська Швейцарія, зокрема Камяний бастіон Бастай.
Усім, хто хоче цікаво провести вихідні дні, за невелику вартість, раджу зїздити у цей тур. Не пожалкуєте)
Дякую керівнику групи Юлії,дуже детально розповідала про кожне місто яке ми відвідували ,а також допомагала у вирішенні наших питань!!!
Також дуже сподобалась єкскурсія у Дрездені
І величезне дякую водіям!
Дата поездки: 2018-11-02
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 9
Отели: 10
Автобус: 10
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
mayko_lena
Сообщения: 1
2
26.10.2018 11:28
Вперше сім'єю їздили на таку екскурсію. Не зважаючи що багато наших друзів лякали нас різними страшилками, ми таки зважились. Супер тур ! Море незабутніх вражень. ПРЕЧУДОВА гід Богдана - їй окреме величезне ДЯКУЄМО !!!  Автобус , водії - все відмінно. Обов'язково поїдемо ще, і друзів з собою візьменмо. Всі хто сумнівається - не зважайте на труднощі. Емоції і враження від поїдки, від побаченого і почутого, від спілкування - зашкалюють.
Дата поездки: 2018-10-05
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 10
Автобус: 10
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
Sashapav2002
Сообщения: 3
6
04.06.2018 14:46
Щойно повернувся з поїздки, і вирішив поділитись враженями, оскільки по собі знаю, що відгуки про тур багато що значать при виборі туру.
 
Насправді все було мега чудово!!! Вражень море, купа фоток та емоцій. Ніразу не пошкодував, що поїхав в цей тур.
 
Окрема подяка п.Богдані Отчич, яка супроводжувала наш тур. Дуже освідчений, компетентний та пунктуальний гід. Дуже вдало та вміло продумувла час перебування у містах, розповідала різноманітні цікавинки по ходу екскурсії, надавала різноманітну інформацію (де безкоштовні туалети, де супермаркет з адекватними цінами, куди б вартувало піти у вільний час). Однозначно оцінка 10+
 
Дуже сподобався місцевий екскурсовод з м.Дрезден - Гарольд. Дуже цікаво, ненав'язливо  та по особливому вів пішохідну екскурсію по місту та в Бастаї. Однозначно оцінка -10+
 
Окрема подяка нашим водіям, професіонали своєї справи!
 

З мінусів...
Кордон. Простояли більше 4 год на кордоні, відповідно втратили час, який би могли провести у Кракові.
Відсутність Wi-Fi у автобусі.
 

Якщо оцінювати тур в загальному, то все було класно!
Дякую туроператору "Танго тревел" за цікаву та захоплюючу мандрівку!
 
P.S. До нових зустрічей!
Дата поездки: 2018-06-01
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 9
Автобус: 9
Общее впечатление о туре: 10
Читать...

oov.98@ukr.net
Сообщения: 1
3
01.06.2018 01:36
Керівник групи - Роман дуже цікавий та відповідальний) індивідуальний підхід до кожного) доступно та зрозуміло доносить інформацію. Нам сподобалось)
 
Екскурсоводи: В Празі екскурсовод була досить цікава, але так як наплив людей великий, її було погано чути, навіть при тому, що в неї був гучномовець) В Дрездені - Ірина, мабуть найкращий екскурсовод, з яким мені доводилось стикатись, навіть заради її розповідей варто їхати в Дрезден!!! (Доречі тут кожному роздавали екскурсійні навушники, тому Ірину було дуже добре чути) Далі Ірини чоловік - Герольд їздив з нами на Бастай, також цікавий чоловік, досить приємний, але на вулиці його взагалі не реально було почути.
 
Готелі: повністю задоволені залишись, бо тоді це було те що треба, після таких насичених днів - душ і ліжко) Сніданком наїлись, було всього вдосталь.
 
Автобус: особисто в нас було хороше місце, тому тут питань нема, все працювало, сидіння розложувалось нормально) В Чому мінус? В тому, що у всі нормальний автобусах є Wi Fi, якого тут не було, а якщо й був, то нам сказали, що немає, і не буде!!!! Фільм дивились лише по дорозі додому... Якраз встигли подивись 3 фільма.
 
Загальне враження просто супер!!! Неймовірні емоції!!! Обов‘язково, всім рекомендую поїхати в Прагу, чи Дрезден!!! Нам дуже сподобалось)
Дата поездки: 2018-05-18
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 9
Отели: 8
Автобус: 7
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
leoleo2217
Сообщения: 1
0
30.05.2018 14:58
Подорож сподобалась дуже!! Багато позитивних вражень; чудово проведені вихідні. Дякуєм керівнику групи Альоні Стрілець - гарна чудова дівчина - заслуговує похвали!!! Всім організаторам здоров'я та натхнення, а нам - добрих фінансів, щоб частіше подорожувати
Дата поездки: 2018-04-13
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 9
Отели: 9
Автобус: 9
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
Алёна
Сообщения: 1
0
14.05.2018 10:30
Ездили с мужем в тур " наші люди всюди", сам тур был интересным, красивым и информативным.По окончании тура и пересечении польско-украинской границы, мужу в паспорте не поставили штамп о том что он вернулся в Украину, единому из 70 человек в автобусе, когда мы обратились к сопровождающему Ярославу, он уверял что штамп поставят на украинской стороне, чего не произошло.
Дата поездки: 2018-05-11
Руководитель группы: 1
Местные экскурсоводы: 7
Отели: 8
Автобус: 3
Общее впечатление о туре: 5
Читать...
Vigilia
Сообщения: 1
4
08.02.2018 13:13
Відвідали тур Наші люди всюди,залишились позитивні враження.Керівник групи Аня дуже вміло і якісно справлялась зі своїми обов'язками,готель чистий та просторий,екскурсії цікаві,факультативи пропонували але не нав'язували.Дуже повезло з погодою-як для зими.Дякуємо Танго тревел за чудову подорож.
Дата поездки: 2026-01-20
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 10
Автобус: 8
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
tourdelviv@ua.fm
Сообщения: 1
2
25.01.2018 10:13
Їздила у цей тур на Католицьке Різдво. Хочу сказати, що за невелику вартість отримала море позитивних емоцій. Прага, звичайно, дуже сподобалась!!!! Відкрила для себе Дрезден, тихе, затишне містечко. Обовязково повернусь туди знову, бо це було лише наше перше знайомство. І звичайно вразила мене Саксонська Швейцарія, зокрема Камяний бастіон Бастай. Усім, хто хоче цікаво провести вихідні дні, за невелику вартість, раджу зїздити у цей тур. Не пожалкуєте)
Дякую керівнику групи Богданні Отчич, вона велика розумничка!!!
Окреме дякую агенції Тур де Львів за гарну пропозицію і достовірну інформацію!!!!
Дата поездки: 2017-12-22
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 9
Отели: 9
Автобус: 9
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
Natalia7777
Сообщения: 1
2
19.12.2017 20:40
Только вернулась с поездки и хочу поделиться впечатлениями.
Сопровождала нас Ульяна Садова. Ульяна компетентная, знающая в истории и культуре стран, интересный рассказчик, хороший организатор, очень заботливый человек.Многие и я тоже хотела с поехала б с ней еще.Просто много в туре зависит сопровождающего. Это и атмосфера в автобусе и настроение каждого из нас.Нам как раз повезло что у нас была Ульяна.
Как правило водители это те люди, которые всегда остаются за кадром... НО... от их мастерства зависит безопасность, комфорт и скорость прохождения границы. Во всем этом водители были супер.Да, погода нас не всегда радовала и снег был, и в пробку попали.Но успели вовремя доехать во Львова.
А по поводу Дрездона и Праги можно много писать, но лучше это увидеть самому.Пройтись рождественскими ярмарками, попробовать глинтвейн.Нам еще очень повезло в Праге, что экскурсия была утром,когда было мало туристов и мы могли не спеша пройти по городу увидеть всю красоту архитектуры, узнать ее историю.
Спасибо Всем
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 10
Автобус: 8
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
mariana333
Сообщения: 1
0
27.11.2017 19:49
Все було просто чудово! Рекомендую кожному обирати туроператора Танго тревел. Автобус був комфортабельний, чисто, екскрусії оглдяові були дуже інформативні, готель чистий, харчування хороше. Особливо хочу відмитити керівника групи Наталію Волошин - вона професіонал своєї справи! Все чітко розказала по туру, всім допомагала, дуже весела та цікава людина! Рекомендую. Прага та Дрезден просто заворожують своєю архітектурою, Бастай - це неймовірне чудо природи!
Дата поездки: 2017-11-24
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 9
Автобус: 10
Общее впечатление о туре: 10
Читать...

atproj
Сообщения: 1
2
23.11.2017 14:37
Завдяки Танго-Тревел вперше побував в Празі та Дрездені.
 
Тур виявився дуже насиченим, багато екскурсій - Краків, Прага, Дрезден.
Завдяки професійній роботі супроводжувача групи, Наталі, ми встигли побачити все, що було заплановано і навіть більше - приємний бонус "Саксонська Швейцарія".
 
Група була дуже велика - близько 80 людей, але організація тура була дуже відмінна.
 
Окрема подяка екскурсоводу з Дрезеден, був приємний екскурс в історію, а також водіям.

Дата поездки: 2017-06-30
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 9
Отели: 9
Автобус: 9
Общее впечатление о туре: 9
Читать...
gek
Сообщения: 1
5
10.10.2017 17:09
Щиро вдячний компанії Танго тревел, організатору, керівнику та водіям за прекрасну роботу!
І Прага і Дрезден по своєму виявились надзвичайно гарними містами, з цікавою історією і великою кількістю пам'яток.
 
Комфортабельний автобус, чисто, приємні водії.
 
Готель A&O: сніданок - супер, номери чисті, була гаряча вода в номері.
 
Екскурсії - цікаві, особливо в Дрездені. Екскурсовода Ію було дуже цікаво слухати, не вистачало часу на фотографії Well)  Рекомендую відвідати  картинну галерею!
 
Керівником нашої групи  був Сергій - дуже привітна, хороша та цікава людина. Сергій весь час старався зробити тур ще цікавішим... чудові розповіді та відмінна організація.. Дякую Вам, Сергію! Бажаю Вам гарних і чемних туристівWell)
 
Дата поездки: 2017-10-06
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 10
Автобус: 10
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
 

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

Авторизация

Забыли пароль? | ЗарегистрироватьсяСтраны

Новости


Рассылка новостей
Подписаться на новости
.