Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Місця ЩАСЛИВИХ людей - Прага та Дрезден (Новорічний)

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
admin
Сообщения: 138
0
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Місця ЩАСЛИВИХ людей - Прага та Дрезден (Новорічний)
 
Перейти до опису туру: https://tangotravel.com.ua/viewtour/id/637/
 

Средние оценки тура

Руководитель группы: 7,3 (Оценок: 4)
Местные экскурсоводы: 5,3 (Оценок: 4)
Отели: 3 (Оценок: 4)
Автобус: 1,8 (Оценок: 4)
Общее впечатление о туре: 4 (Оценок: 4)

Berezka
Сообщения: 2
3
04.01.2017 21:50
Замовили ми тур в Чехію, а саме : " Новорічний вік-енд в Чехії! " Виявилось, що цей тур був поєднаний разом з туром "Місця ЩАСЛИВИХ людей - Прага та Дрезден (Новорічний)"
Сказати, що я задоволена роботою вашої турфірми - не можу по таким причинам:
1. Автобус
- зламався мікрофон, не було чути що говорить гід, мусив двічі повторювати інформацію, що стало причиною нашого пропуску кафешки (бо,ви здивуєтесь, водії автобуса не були в курсі і його проїхали),де ми мали поснідати,вмитись і підготуватись до самої Праги. Але такого щастя нам не дали, зупинились на заправці.
- Несправність кондиціонера. Автобус був двохповерховий, тож коли включали тепло, воно нормально не напрямлялось по всьому салону 1 і 2 поверхів, а суто на 2гий поверх, що по суті означало, що зверху люди варились, а внизу мерзли.
- Трансляція фільмів. Не сподобалось що трансляція іфльмів відбувалась на рос мові.
 
2. Водії
- наших водіїв звали Володимир та Микола (якщо не помиляюсь). Водії ніби вперше були на рейсі. Запитаєш їх щось - нічого не знаєш.
- по дорозі до кордону (додому), за 18 км "зламався" автобус. І все перестало працювати. Надворі,звісно,не літо, і салон почав охолоджуватись. Сиділи 30 хв, ходили шукати гіда, щоб пояснив, що сталось, гід то спав (просили не будити), то бігав туда сюди, водії закрили автобус і пішли "ремонтувати". З часом підїхала польська дорожна служба. (Це все пів 6 ранку). Потім нас повідомили, що автобус зламався, але через 10 хвилин нам підвезуть "запчастину". Звісно ми зрозуміли, ніякої мови про запчастини не було, просто водії вирішили зекономити і не купляти бензин в євросоюзі, що і стало причиною наошої зупинки.
- туалети не можна було користуватись, бо їхнім  там санітарним міркувань. Хоча це зекономило би добряче годин 2 в дорозі, ну але це не в їхніх інтересах.
3. Готель (теж цікава історія)
- Група з 60 чоловік, розподілена на 2 готелі, один 35 км, інший 65 км, що означало, що комусь довше прийдеться возитись в автобусі.
- Номер не ахти. З стіни стирачали дроти, були кругом павуки, килимка у ванній не було теж. Рушники не пахли свіжістю, так само і постіль. Ну і телевізор звісно на чеській мові.
- сніданок був не з найкращих
- Гаряча вода. Спочатку була, а потім холодала. З умивальника лише холоднюща текла.
+ був в номері сейф
4. Організація
- Кожного дня години, в якій нас мали забирати, мінялись. Спершу казали через 20 хв, потім (навіть не подзвонивши і не повідомивши нас) виявилось, що будуть через годину.
- Перед Новим Роком. Автобус спізнився на 30-40 хв, (нам їхати до праги 40 хв), тобто виїхали ми 23:15 з готелю. Розуміючи, що Новий Рік не круто святкувати в автобусі, ми просили зупиниться на найближчій зупинці (бо ми проїжджали через центр до залізниці (вул на Флоресі), що сказали,"так-так", але проігнорили наше прохання. Тож 23:55 ми вибігаємо з автобуса і біжимо до найближчої площі (звісно не до ялинки як хотілось)захекані,горло болить але ми добігли. Тож Дякую Вам.Танго-тревел, за те що зробили таку Новорічну Ніч.
- Вибрали Карлові Вари як екскурсію. Через те, що не вміють розподіляти час в нас мало часу було на екскурсію, і щоб погуляти. Тож це було як "галопом по Європі".
- в договорі пише, що турфірма може міняти плани, і час, і будь що.
- багато пообіцяли, що заїдемо в певні місця, але нічого такоо не було.
Склалось таке враження, що працівники Танго-Тревел не горять бажанням здійснити чиюсь мрію побувати в казкових містах, в одних з найпрекрасніших міст Європи, а лише "зрубати бабло".
Не задоволена, і не рекомендую вам цю Тур фірму.
Дата поездки: 2016-12-30
Руководитель группы: 8
Местные экскурсоводы: 9
Отели: 3
Автобус: 1
Общее впечатление о туре: 4
Читать...

blaga
Сообщения: 1
6
04.01.2017 16:22
Мова йде про цей тур - http://tangotravel.com.ua/ru/forum/show/msg/?t=1152&f=8 - Новорічний вік-енд в Чехії!
Я також був у цьому турі. Підтверджую кожне слово, я б написав жорсткіше.
Саме сильне враження, це коли в 23.56 вискакуєш з автобуса на стоянці і несешся в центр , розумієш, що не встигаєш, на ходу відкриваєш шампань і на ходу його ж і пєш.
Одним словом, "ДЯКУЮ" танго тревел, його треба тепер назвати СЄПАР-ТРЕВЕЛ.
P.S. Васю не трогайте, він молодець.
Читать...

JaneEyre
Сообщения: 1
5
04.01.2017 10:51
Ми вибралися на казковий Новорічний вікенд в Прагу з "Танго тревел", який перетворився на незабутній пекельний вікенд!
Все почалося з великого двох поверхового автобусу з жовтими метеликами, в якому нас так було біля 60-ти людей, а також водії Микола та Володя (які вічно нічого не знали) і наш гід!
 
   З початку в автобусі почалися мінімальні незручності: не працював мікрофон (а це як на двох поверховий автобус суттєво), другий телевізор (але це не страшно, нам його і так його включили вкінці), а от несправний кондиціонер це суттєво, оскільки людям внизу було прохолодно, а нам на другому поверсі було просто нестерпно жарко!
   Складалося враження, що водії другий раз на рейсі, адже ми пропускали сплановані зупинки, поки наш гід Вася бігав на другий поверх пояснювати що і як, ми все проїжджали і ще далі чекали 30-40 хв!  
   Приїхавши в Прагу 31 грудня, в нас була швидка екскурсія, а оскільки нас було 60 людей - відповідно 70% нічого не могли почути! Але це все дрібниці!
   Оскільки, нас 60 людей ми всі не помістили в одного готелі! Нас було їх два, один з них був за 35 км від Праги, а інший за 65 км! І коли нас поселили в готель перед Новим роком на 3 години щоб ми відпочили, другу частину повезли на 100 км в іншу сторону, і поки водії довго шукали дорогу до готелю в людей часу не було щоб відпочити! Адже, більшість з нас домовлялися за перевіз на НР до Праги, але автобус приїхав з запізненням і нам довело бігти до найблищої площі, щоб не зустрічати в автобусі, що насправді було не приємно!
   1 січня частину знов повезли до Праги, а іншу до Дрездена. І мали забрати в десяті вечора, це нас почало дратувати, тому що 1 січня було -7 градусів і багато закладів були закриті, а знайти вільний заклад не реально! Ну звичайно можна чекати в черзі, як ми зробили щоб посидіти і погрітися!
   Дуже не сподобалося часті зміни в турі, особливо час виїзду з готелю чи Праги!
   Про сам готель це інша історія, писати багато на цю тему не буду: було зрязно, в павутинні все, вода спочатку була тепла, а потім холодна ну і їжа була не дуже...
   Коли на 4-ий день ми їхати в красиве курортне містечко Карлові Вари, екскурсовод був хороший, але мені дуже не сподобалося, що ми не попали на дегустацію пива в пивоварню, яка була в програмі, а також не було передбачено часу для обіду, бо ми цілий день їхали, і після екскурсії ми їхали на Україну, тому прийшлося купити їжу з собою і їсти в автобусі!  
   Ми вже їхали назад і думали що нічого не станеться, але ні, наші надії були марні! В нас закінчилася пальне! І ми стояли біля години чекаючи на аварійну допомогу щоб нас виручила!
  Такого відпочину в нас ще не було, я маю велику надію, що туристична агенція хоч прочитає цей комент і зробить висновки!
  Такі як не треба набирати таку велику групу! Треба заселяти всіх в один готель! І якщо ви так хотіли заробити, то могли б дати гіда в великим досвідом роботи, а не кидати Васю на розтерзання!
   Я в також мої друзі зродили висновок: якщо ми колись захочемо вибирати тур, так точно не в вашв агенції і вас рекомендувати не будемо! Відностеся серйозно до своєї роботи!
Дата поездки: 2017-01-04
Руководитель группы: 7
Местные экскурсоводы: 4
Отели: 3
Автобус: 2
Общее впечатление о туре: 4
Читать...
 

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

Авторизация

Забыли пароль? | ЗарегистрироватьсяСтраны

Новости


Рассылка новостей
Подписаться на новости
.