Українська Русский

  (032) 247 70 07
  (0800) 755 005
 097 95 77 007
 050 307 71 71
 office@tangotravel.com.ua

Новорічний вік-енд в Чехії!

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
admin
Сообщения: 161
0
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Новорічний вік-енд в Чехії!
 
Перейти до опису туру: https://tangotravel.com.ua/viewtour/id/650/
 

Средние оценки тура

Руководитель группы: 8 (Оценок: 1)
Местные экскурсоводы: 9 (Оценок: 1)
Отели: 3 (Оценок: 1)
Автобус: 1 (Оценок: 1)
Общее впечатление о туре: 4 (Оценок: 1)

Berezka
Сообщения: 2
0
04.01.2017 21:47
Замовили ми тур в Чехію, а саме : " Новорічний вік-енд в Чехії! "
Сказати, що я задоволена роботою вашої турфірми - не можу по таким причинам:
1. Автобус
- зламався мікрофон, не було чути що говорить гід, мусив двічі повторювати інформацію, що стало причиною нашого пропуску кафешки (бо,ви здивуєтесь, водії автобуса не були в курсі і його проїхали),де ми мали поснідати,вмитись і підготуватись до самої Праги. Але такого щастя нам не дали, зупинились на заправці.
- Несправність кондиціонера. Автобус був двохповерховий, тож коли включали тепло, воно нормально не напрямлялось по всьому салону 1 і 2 поверхів, а суто на 2гий поверх, що по суті означало, що зверху люди варились, а внизу мерзли.
- Трансляція фільмів. Не сподобалось що трансляція іфльмів відбувалась на рос мові.
 
2. Водії
- наших водіїв звали Володимир та Микола (якщо не помиляюсь). Водії ніби вперше були на рейсі. Запитаєш їх щось - нічого не знаєш.
- по дорозі до кордону (додому), за 18 км "зламався" автобус. І все перестало працювати. Надворі,звісно,не літо, і салон почав охолоджуватись. Сиділи 30 хв, ходили шукати гіда, щоб пояснив, що сталось, гід то спав (просили не будити), то бігав туда сюди, водії закрили автобус і пішли "ремонтувати". З часом підїхала польська дорожна служба. (Це все пів 6 ранку). Потім нас повідомили, що автобус зламався, але через 10 хвилин нам підвезуть "запчастину". Звісно ми зрозуміли, ніякої мови про запчастини не було, просто водії вирішили зекономити і не купляти бензин в євросоюзі, що і стало причиною наошої зупинки.
- туалети не можна було користуватись, бо їхнім  там санітарним міркувань. Хоча це зекономило би добряче годин 2 в дорозі, ну але це не в їхніх інтересах.
3. Готель (теж цікава історія)
- Група з 60 чоловік, розподілена на 2 готелі, один 35 км, інший 65 км, що означало, що комусь довше прийдеться возитись в автобусі.
- Номер не ахти. З стіни стирачали дроти, були кругом павуки, килимка у ванній не було теж. Рушники не пахли свіжістю, так само і постіль. Ну і телевізор звісно на чеській мові.
- сніданок був не з найкращих
- Гаряча вода. Спочатку була, а потім холодала. З умивальника лише холоднюща текла.
+ був в номері сейф
4. Організація
- Кожного дня години, в якій нас мали забирати, мінялись. Спершу казали через 20 хв, потім (навіть не подзвонивши і не повідомивши нас) виявилось, що будуть через годину.
- Перед Новим Роком. Автобус спізнився на 30-40 хв, (нам їхати до праги 40 хв), тобто виїхали ми 23:15 з готелю. Розуміючи, що Новий Рік не круто святкувати в автобусі, ми просили зупиниться на найближчій зупинці (бо ми проїжджали через центр до залізниці (вул на Флоресі), що сказали,"так-так", але проігнорили наше прохання. Тож 23:55 ми вибігаємо з автобуса і біжимо до найближчої площі (звісно не до ялинки як хотілось)захекані,горло болить але ми добігли. Тож Дякую Вам.Танго-тревел, за те що зробили таку Новорічну Ніч.
- Вибрали Карлові Вари як екскурсію. Через те, що не вміють розподіляти час в нас мало часу було на екскурсію, і щоб погуляти. Тож це було як "галопом по Європі".
- в договорі пише, що турфірма може міняти плани, і час, і будь що.
- багато пообіцяли, що заїдемо в певні місця, але нічого такоо не було.
Склалось таке враження, що працівники Танго-Тревел не горять бажанням здійснити чиюсь мрію побувати в казкових містах, в одних з найпрекрасніших міст Європи, а лише "зрубати бабло".
Не задоволена, і не рекомендую вам цю Тур фірму.
Дата поездки: 2016-12-30
Руководитель группы: 8
Местные экскурсоводы: 9
Отели: 3
Автобус: 1
Общее впечатление о туре: 4
Читать...
 

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

Авторизация

Забыли пароль? | ЗарегистрироватьсяНовости


Страны

Рассылка новостей
Подписаться на новости
.