Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Новорічний вік-енд в Чехії!

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
admin
Сообщения: 138
0
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Новорічний вік-енд в Чехії!
 
Перейти до опису туру: https://tangotravel.com.ua/viewtour/id/650/
 

Средние оценки тура

Руководитель группы: 7,5 (Оценок: 2)
Местные экскурсоводы: 6,5 (Оценок: 2)
Отели: 4,5 (Оценок: 2)
Автобус: 4,5 (Оценок: 2)
Общее впечатление о туре: 6 (Оценок: 2)


alisa
Сообщения: 1
1
07.01.2018 00:10
Доброго вечора!
Їздила вашим туром на Новий рік у Прагу)
І є пару моментів, про які б хотілось написати:

1. Коли ми оплачували тур(це було десь на початку листопада), то нам сказали, що збір групи буде 30 грудня о 14год, а виїзд о 14.30
і десь на початку грудня ми взяли квитки до Львова так, щоб якраз біля 14 уже бути на місці.
і тут буквально за тиждень ми випадково взнаєм, що збір групи об 11 год!!!! ну як так? попередні квитки нам прийшлось здати(до речі, вернули нам не всю суму за них), і добре, що були ще ранкові квитки до Львова! А так би навіть не знаю чим і як прийшлось би добиратись!
і мені цікаво, хто в такому випадку несе відповідальність? і си поверне нам хтось ті кошти за квитки?
 
2. і взагалі повну програму туру ми отримали за пару днів до його початку..і тут ми його читаємо і бачимо, що дадалось купу нових екскурсій, яких не було раніше. Скажімо Краків! І брати 5 євро за трансфер в центр міста, коли проїзд тролейбусом коштує 2.80 злотих - це вже просто жлобство!
До речі, не розумію, чому вартість туру ми оплачуємо в гривнях, а всі екскурсії чомусь у євро? Чому не в гривнях??
 
3. в перший день взяли екскурсію Празьким градом..в описі туру був наступний текст:
Тут ви зможете побачити Ейфелеву вежу.
Так, ми її побачили, але дуже і дуже здалека..старша жіночка-екскурсовод навіть і не думала нас до неї вести. Поводила нас по Празькому граду, засипала купою інфи з датами та сухим текстом(половину з якого я так і не чула), постійно кудись спішила, починала щось розповідати, коли група була ще не повністю зібрана. І взагалі її було дуже погано чути, бо мікрофон був виключений( як вона пояснила: в Празькому Граді не можна його вмикати), Ну то нашо нас туди вести, якщо ми так нічього почути не можем? І взагалі інформацію можна подавати якось цікавіше, а не суто "сухий текст".
Краще б повела до Ейфелевої вежі...Але ж ні, тому нам прийшлось на другий день туди самим добиратись.
 
4. Нас їхало троє людей і дівчинка в Тернополі, яка оформляла нам тур сказала, що в нас буде 3-ох місних номер, що все окей...але де там, при поселенні виявилось, що нашого друга поселили окремо(!) ну як так? Спочатку кажуть, що будете всі разом , а в реалі - окремо???
А ще готель в таких "єбєнях"(перепрошую), що з нього самому в місто дістатись просто нереально! Або реально і дуже дорого,якщо на таксі!
 
5. Ще такий момент: поселення в готель варто робити вдень, бо після такого довгого переїзду проходити весь день на ногах ну дууже вже важко. Хочеться нормально помитися і привести себе в порядок.
 
6. І хіба важко зробити в автобусі вай-фай? ну в Європу йдемо як не як! Крім того, в нашому готелі на останньому поверсі вай-фай взагалі не тягнув, доводилось постійно сидіти в холі! Що це за серсів такий???
 
7. Ще я від вашої фірми в кінці серпня їздила в Румунію..і на питання : "чому туалет в автобусі не працює?", - нам відповіли, що в Європі це заборонено! Брехня! не раз самостійно їздила Європою і в автобусах завжди відкриті туалети! Я так розумію, що потрібний якийсь спеціальний дозвіл чи ще плюс доведеться прибирати в ньому...
Ну але хіба важко це все організувати? І тоді зекономиться час на всі ці зупинки і швидше можна буде дістатись місця призначення!
 
Бажаю вам успіху і рохвитку! Прислухайтесь до побажань і звісно б хотілось, щоб хоч деякі з них були втілені!
 
Дата поездки: 2017-12-30
Руководитель группы: 7
Местные экскурсоводы: 4
Отели: 6
Автобус: 8
Общее впечатление о туре: 8
Читать...
Berezka
Сообщения: 2
0
04.01.2017 21:47
Замовили ми тур в Чехію, а саме : " Новорічний вік-енд в Чехії! "
Сказати, що я задоволена роботою вашої турфірми - не можу по таким причинам:
1. Автобус
- зламався мікрофон, не було чути що говорить гід, мусив двічі повторювати інформацію, що стало причиною нашого пропуску кафешки (бо,ви здивуєтесь, водії автобуса не були в курсі і його проїхали),де ми мали поснідати,вмитись і підготуватись до самої Праги. Але такого щастя нам не дали, зупинились на заправці.
- Несправність кондиціонера. Автобус був двохповерховий, тож коли включали тепло, воно нормально не напрямлялось по всьому салону 1 і 2 поверхів, а суто на 2гий поверх, що по суті означало, що зверху люди варились, а внизу мерзли.
- Трансляція фільмів. Не сподобалось що трансляція іфльмів відбувалась на рос мові.
 
2. Водії
- наших водіїв звали Володимир та Микола (якщо не помиляюсь). Водії ніби вперше були на рейсі. Запитаєш їх щось - нічого не знаєш.
- по дорозі до кордону (додому), за 18 км "зламався" автобус. І все перестало працювати. Надворі,звісно,не літо, і салон почав охолоджуватись. Сиділи 30 хв, ходили шукати гіда, щоб пояснив, що сталось, гід то спав (просили не будити), то бігав туда сюди, водії закрили автобус і пішли "ремонтувати". З часом підїхала польська дорожна служба. (Це все пів 6 ранку). Потім нас повідомили, що автобус зламався, але через 10 хвилин нам підвезуть "запчастину". Звісно ми зрозуміли, ніякої мови про запчастини не було, просто водії вирішили зекономити і не купляти бензин в євросоюзі, що і стало причиною наошої зупинки.
- туалети не можна було користуватись, бо їхнім  там санітарним міркувань. Хоча це зекономило би добряче годин 2 в дорозі, ну але це не в їхніх інтересах.
3. Готель (теж цікава історія)
- Група з 60 чоловік, розподілена на 2 готелі, один 35 км, інший 65 км, що означало, що комусь довше прийдеться возитись в автобусі.
- Номер не ахти. З стіни стирачали дроти, були кругом павуки, килимка у ванній не було теж. Рушники не пахли свіжістю, так само і постіль. Ну і телевізор звісно на чеській мові.
- сніданок був не з найкращих
- Гаряча вода. Спочатку була, а потім холодала. З умивальника лише холоднюща текла.
+ був в номері сейф
4. Організація
- Кожного дня години, в якій нас мали забирати, мінялись. Спершу казали через 20 хв, потім (навіть не подзвонивши і не повідомивши нас) виявилось, що будуть через годину.
- Перед Новим Роком. Автобус спізнився на 30-40 хв, (нам їхати до праги 40 хв), тобто виїхали ми 23:15 з готелю. Розуміючи, що Новий Рік не круто святкувати в автобусі, ми просили зупиниться на найближчій зупинці (бо ми проїжджали через центр до залізниці (вул на Флоресі), що сказали,"так-так", але проігнорили наше прохання. Тож 23:55 ми вибігаємо з автобуса і біжимо до найближчої площі (звісно не до ялинки як хотілось)захекані,горло болить але ми добігли. Тож Дякую Вам.Танго-тревел, за те що зробили таку Новорічну Ніч.
- Вибрали Карлові Вари як екскурсію. Через те, що не вміють розподіляти час в нас мало часу було на екскурсію, і щоб погуляти. Тож це було як "галопом по Європі".
- в договорі пише, що турфірма може міняти плани, і час, і будь що.
- багато пообіцяли, що заїдемо в певні місця, але нічого такоо не було.
Склалось таке враження, що працівники Танго-Тревел не горять бажанням здійснити чиюсь мрію побувати в казкових містах, в одних з найпрекрасніших міст Європи, а лише "зрубати бабло".
Не задоволена, і не рекомендую вам цю Тур фірму.
Дата поездки: 2016-12-30
Руководитель группы: 8
Местные экскурсоводы: 9
Отели: 3
Автобус: 1
Общее впечатление о туре: 4
Читать...
 

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

Авторизация

Забыли пароль? | ЗарегистрироватьсяСтраны

Новости


Рассылка новостей
Подписаться на новости
.