Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

 

 

Необхідність повторної здачі біометричних даних

 
КРАЇНИ
Біометричні дані необхідно здавати при кожній подачі документів
Біометричні дані надаються 1 раз на 5 років*
АВСТРІЯ
 
НЕ ПОТРІБНО
БЕЛЬГІЯ
ПОТРІБНО
 
ЕСТОНІЯ
 
НЕ ПОТРІБНО**
ІСПАНІЯ
 
НЕ ПОТРІБНО
ІТАЛІЯ
ПОТРІБНО
 
ЛАТВІЯ
 
НЕ ПОТРІБНО
ЛИТВА
ПОТРІБНО
 
НІДЕРЛАНДИ
ПОТРІБНО
 
НІМЕЧЧИНА
 
НЕ ПОТРІБНО
НОРВЕГІЯ
ПОТРІБНО
 
ПОЛЬЩА
 
НЕ ПОТРІБНО***
СЛОВАЧЧИНА
ПОТРІБНО
 
СЛОВЕНІЯ
 
НЕ ПОТРІБНО**
УГОРЩИНА
 
НЕ ПОТРІБНО****
ФІНЛЯНДІЯ
 
НЕ ПОТРІБНО
ЧЕХІЯ
 
НЕ ПОТРІБНО***
ШВЕЦІЯ
ПОТРІБНО
 
 
*Якщо заявники вже подавали документи на отримання візи після 23 червня 2015 року та здавали біометричні дані (що має бути документального підтверджено), заявники можуть подавати документи через представника та не здавати біометричні дані повторно, а саме відбитки пальців, цифрове фото... Підтвердженням наявності біометричних даних заявників в базі Візової Інформаційної Системи є наявність візи з відміткою VIS та обов’язкове вказання в візовій анкеті дати здачі біометричних даних.
**Для заявників, які вже здавали біометричні дані не потрібно здавати їх повторно у Посольстві Естонії та Словенії. Документи можуть бути подані представником Туроператора, але для цього необхідно надати нотаріальне доручення на представників (ЗРАЗОК)
*** Якщо заявники вже подавали документи на отримання візи після 23 червня 2015 року та здавали біометричні дані (що має бути документального підтверджено), заявники не здають біометричні дані повторно, але заявники повинні будуть з'явитися особисто на подачу документів.
**** Для заявників, які вже здавали біометричні дані не потрібно здавати їх повторно, за умови подачі документів нашим представником у візовому центрі у м. Львів (для заявників які проживають в Закарпатській, Львівській, Чернівецькій, Тернопільській та Івано-Франківській областях). 
Якщо заявники вже подавали документи на отримання візи після 23 червня 2015 року та здавали біометричні дані (що має бути документального підтверджено), при подачі документів у візовому центрі у м. Києві заявники не здають біометричні дані повторно, але заявники повинні будуть з'явитися особисто на подачу документів.
В разі якщо Ваші туристи здавали біометричні дані в Генеральному Консульстві Угорщини в м. Ужгороді, - заявник не здає біометричні дані повторно за умови підтвердження Консульством придатності вже зданих біометричних даних для повторного використання  (для цього необхідно вказати дану інформацію в примітках при бронюванні туру і надіслати скан копію 1 сторінки закордонного паспорту і попередньої візи).
Дана інформація актуальна станом на 26.04.2016р.

 

Авторизация

Забыли пароль? | ЗарегистрироватьсяСтраны

Новости


Рассылка новостей
Подписаться на новости
.