Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Щодо введення воєнного стану!

27.11.2018 Щодо введення воєнного стану!

Як відомо 26 листопада 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон, яким затвердила Указ Президента України "Про введення воєнного стану в Україні". Особливий режим воєнного стану введено не на всій території України, а на території окремих областей, а саме: в Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях. Такий правовий режим запроваджено на строк 30 днів, тобто до 26 грудня 2018 року.

Для забезпечення можливості всім бажаючим скористатись послугами нашої компанії повідомляємо, що ухвалений закон не передбачає негайної чи часткової мобілізації. Також на даний час не встановлено особливого режиму в’їзду і виїзду з території України та перетину державного кордону, тобто не обмежено свободу пересування громадян. Українці і далі можуть подорожувати вільно перетинати міждержавні кордони країн Європейського Союзу .

Також повідомляємо наших клієнтів, що рішення, які прийняті задля безпеки незалежності та територіальної цілісності нашої держави, жодним чином не вплинуть на режим та якість роботи туристичної компанії «Танго Тревел». Колектив компанії працює в звичному режимі і всі бажаючі зможуть замовити та скористатись вже замовленими туристичними послугами нашої компанії.

» Всі новини


Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Розсилка новин
Підписатися на новини
.