Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Будапешт-Відень-Братислава

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
Irina Fedukh
Повідомлення: 1
0
27.08.2014 16:33
Були у турі Будапешт-Відень-Братислава 21-25 серпня 2014 року. Сподобалося дуже! Усі три міста надзвичайно своєрідні і варті того, щоб їх відвідати. Звичайно, для кожного з них одного дня надзвичайно мало, але для того, щоб зорієнтуватися на подальші подорожі і отримати масу позитивних вражень, - достатньо. Натомість тепер маємо чітку мету на подальші роки: обов'язково повернутися в кожне з цих міст і провести у них хоча б по декілька днів. Тепер вже знаємо, на що хотіли б їх витратити )))). Особливо вразив Відень - місто неперевершеної краси. Можна цілий день описувати усі красоти, але краще, як кажуть, один раз побачити.
Оскільки ми їхали з дитиною, то, враховуючи її інтереси, у Відні пішли до зоопарку. Це справді варто побачити. Крім того, що це цікаво та пізнавально, європейські зопарки настільки відрізняються від наших, що їх слід відвідувати ще й у педагогічних цілях: як мають утримуватися тварини у неволі, як зробити зоопарк зручним і для тварин, і для людей. Шкода лише, що часу не було достатньо для того, щоб обійти його увесь.
У Відні рекомендуємо спробувати ковбаски у кіоску на площі Альбертіни - справді смачно, і ще там смачне пиво на розлив. Нам повезло ще й тим, що у цьому кіоску зустріли нашу землячку з України, яка й підказала, що краще і смачніше, та й взагалі почути українську мову у серці Відня було дуже приємно. Що ж стосується кави - можливо, либонь напевне, ми суб'єктивні, але львівська кава видалася нам смачнішою ))))).
У Будапешті (дякуємо супровождуючій Даші, яка вказала нам на це місце) обідали у кафе з аутентичною кухнею "Паприка". Смачно, і порції дуже великі, однією тарілкою якоїсь національної картоплі з м'ясом цілком можна було б наїстися втрьох. Ще дуже смачний гуляш - щось на зразок бограча.
Ще один момент,з того, про що ми не знали, тож хочемо поділитися. В усі поїздки звикли брати з собою хоча б літр води на людину в день, оскільки знаємо, що бутильована вода у Європі дорога. Так от, і у Відні, і у Будапешті вода з будь-якого крану чиста, цілком питна і навіть смачна, тож немає сенсу волочити за собою пляшки з водою України.
Тур добре продуманий та організований в часі - дійсно є можливість отримати максимум з того, що можна вкласти у такий короткий термін перебування. Надзвичайно доброзичливий персонал, який завжди йде назустріч і намагається допомогти, врахувати побажання і потреби кожного туриста (а це не завжди просто, адже одному потрібно в супермаркет, іншому у зоопарк, а третьому - в книжковий магазин). Настільки позитивне ставлення до клієнта справді рідкість. Ночували у готелі "Братислава" - готель дуже чистий, відремонтований, у номері абсолютно все працювало як слід, в цілому, для того, щоб переночувати дві ночі - більш ніж достатньо.
Автобус доволі зручний,вправні, досвідчені, надзвичайно доброзичливі та виховані водії - що теж неабияка рідкість. Єдиною проблемою було те, що не завжди встигали (у чому, звісно, є й певна доя вини самої групи - 15-20 хвилин запізнення у нас досі вважаються нормою для багатьох туристів), тому іноді доводилося надолужувати час за рахунок санітарних зупинок. А насолоджуватися подорожжю, коли єдині думки у тебе про те, як дістатися до туалету, погодьтеся, не завжди виходить ))). Хоча в цілому і цю проблему супроводжуюча намагалася вирішувати для туристів як тільки могла )).
Ще до чого треба бути готовим, збираючись до Європи - це до того, що там може бути доволі волого та прохолодно, тож, обов'язково треба заздалегідь подумати про теплі речі та про парасолю заздалегідь, щоб згодом не витрачати дорогоцінний час у пошуках останньої по найближчих магазинах ))).
Це якщо дуже коротко. Бажаємо усім побувати у цих містах і побачити їх самим - незабутні враження вам гарантовані!
Танготревел дякуємо за чудову поїздку!

 

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.