Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Виїзд 17.09.2019

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення

partnertour
Повідомлення: 2
0
24.09.2019 14:00
всім привіт, не могла не залишити відгук.
 
дуже часто нашим агенством відправляємо людей з Танго Твервел , гарні ціни + цікаві програми. Цікаво було подивитись на організацію.
 
Забронювала собі тур за 1 тиждень і отримала передостанній ряд , автобуси зручні, водії не хамлять , зупинки роблять , з документами по транспорту проблем не мають(була перевірка в Німеччині), автобус з кондиціонером і  відкидними місцями.
 
Керівник групи Андрій, вкурсі куди він їде і цікаві речі розповідає по дорозі з власного досвіду, мінімум історії - максимум практичної інформації . Великий плюс , що Андрія не було багато, тобто ми дивились міста , а не беніфіс однієї людини. Були люди незадоволені проживанням , але це вже більше питання до агента, який неправильно продав тур. Андрій в одне місце без мила не ліз, це йому  великий плюс, вибачте за алегоричність. Well
 
Мінус керівника групи : відповідав на питання неохоче, односкладно, не все повідомляв , забував інколи сказати коли виїзд та сніданок. Більше інформативності, прозорості( люди мають знати що вони роблять, що робиться з програмою )   та позитиву зичу щиро Андрію.
 
Ще одне побажання , якщо транспортне забезпечення в Парижі не входить , то прописуйте/повідомляйте , бо туристи потім будуть мати претензії до агенства . Наприклад, у програмах де є Рим ви це прописуєте, то чому тут ні ?
 
Ми добирадись на електричці, вокзал замінували і ми йщли до наступеної станції 4-5 км. Тут Андрій молодець, що прийняв таке рішення і ми не втратили 2 години  Парижу на те щоб чекати на замінованій станції.
 
Всі екскурсії які були заплановані були вчасно.
Дуже сподабався екскурсовод у Берліні , вона надихає і вміє закохати у місто , також у Парижі ескурсовод Вогні нічного Парижу.
 
Дякую групі, дуже пунктуальні і свідомі люди . приємно було побачити такі чудові міста з Вами.
 
Танго Тревел , Вам дякую , зичу вдячних туристів.
менеджер по туризму Іванна , м. Хмельницький Very we!
 

 

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.