Українська Русский

0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Стокгольм ТУТ

Форум : Оголошення
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
Salatkevych27061993
Повідомлення: 1
0
14.04.2019 14:08
Доброго дня всім !
хочу написати коротеньку скаргу по поводу туру в Стокгольм )))
Який відбувся 10.04.2019 і тривав до 14.04.2019
Від компанії Танго Тревел
Скажу так я був просто в шоці від автобуса і від водіїв і керівника групу , я ще такого хамства і тупості не бачив вибачте за слово, щоб так по хамське ставитись до людей це просто ппц це на стільки треба бути не вихованим щоб так поступати з людьми (((.. Але почнемо не з того)) фірма бере такі гроші за тури і вже довгий час працює тур оператором а автобуси дає такі як маршутки які їздять по Львові і то 46 і 31 маршут більш великий і зручний ніж наш автобус на якому ми їздили у євротур , 1) дуже малий) 2)без туалету ) без вайфаю) без кондиціонеру одним словом простий автобус для їзди на 1 - 3 години від сили ну не більше)) в ночі поспати в ньому не можливо, ноги витягнути нема куди, якщо сусід опускає крісло то ти сидиш по 4 години як прив'язаний, поворухнутись не можливо, не прибрано. А також прохання на то щоб зупинитись і сходити в туалет постійно були відхилені тому що вони їздять по якимось дурним правилам що зупинка тільки раз в 4 години, на інших заправках чи дорогах в них нема часу зупинятись або їх оштрафують , люди мали терпіти по 3 -4 години щоб потім сходити на 5 хв туалет ,або піти щось купити поїсти, цих 5 чи 30 хв не хватало ні на що. Їм все рівно було на людей таке враження що людина могла наробити в штани вони би навіть уваги не звернули бо в них право зупинка раз в 4 години) тому що як виявилось в Польщі чи інших країнах туалети є тільки по 1 або 2 штуках а також платні бо група з 30 чоловік поки сходить по черзі в туалет це проходить більше пів години плюс постійно керівник групи підганяв на то щоб всі поспішали. Взагалі дивуюсь як керівником групи поставили Дмитришин Софію) дівчина взагалі розгублена і не відповідальна у своїй роботі, на таку роботу треба брати більш дорослих людей і більш відповідальних які вміють працювати з Людьми старшого віку а також дітьми, в кінці подорожі біля кордону дозволяла собі хамити людям і створювала конфліктні ситуації, замість того щоб вийти з неї вона її загострювала , плюс тримала людей на кордоні в автобусі майже 4 плюс до кордону люди їхали 3 години загалом 7 годин люди не входили з автобуси на прохання випустити людей в туалет постійно відмовляла більша половина людей вже ледве сиділа стиснувши зуби щоб не зробити катастрофу собі в штани ))))) Водії не одноразово також дозволяли собі хамити, і також порушувати правила дорожнього руху , до моєї знайомої взагалі сказала ми зараз тебе викинемо через вікно якщо будеш доставати питаннями , а людина просто спиталась чи можна у Львові вийти трішки по швидше щоб не їхати на Головний вокзал і потім знову від нього їхати в сторону дому , я просто не розумію яке має право водій який з наших карманів отримує зп говорити такі слова людині яка прийшла до нього на поїздку яка дала йому роботу можна так сказати і так далі це просто ппц. Куди дивляться менеджера компанії

Одним словом міста в яких ми побували гарні нічого не скажу , ну персонал який з нами був це просто ппц і жах і тріндец і все на купу

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

Авторизація

Забули пароль? | Зареєструватися

Країни

Новини

Розсилка новин
Підписатися на новини
.