Українська Русский

0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

I Like It

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
admin
Повідомлення: 137
1
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: I Like It

Перейти до опису туру: https://tangotravel.com.ua/viewtour/id/849/

Середні оцінки туру

Керівник групи: 7 (Оцінок: 6)
Місцеві екскурсоводи: 7,5 (Оцінок: 6)
Готелі: 8,7 (Оцінок: 6)
Автобус: 7,2 (Оцінок: 6)
Загальне враження про тур: 8,7 (Оцінок: 6)

Sashapav2002
Повідомлення: 3
0
12.08.2019 23:22
Доброго дня,
хотілось би поділитись враженнями від туру "Амстердам та Брюссель I Like It", який я нещодавно відвідала.
Даний тур є непоганий, але його потрібно було назвати "Краків, Берлін, та Прага". Незаважаючи на назву туру "Амстердам та Брюссель I Like It", можна в дані міста попросту не попасти, окільки дані міста є факультативними. Якщо приміром, ще купуючи тур у турагента нас попередили, що Брюсель є за додаткову оплату, то про сам Амстердам нам нічого не повідомили. Справжнім сюрпризом був той факт, що ми дізналися на території Польщі, що дорога з транзитного готелю на території Ндерландів  в місто Амстердлам є платною, а саме 25 євро.
Була в турі пара з Полтавської області з внучкою (7 років). Керівник групи Софія Дмитришин, умудрилася висадити даних туристів з малою дитиною з автобуса, бо вони не оплатили факультатив (трансфер у місто Амстердам) в розмірі 2 по 25 євро, і тільки з наполегливості групи нам вдалось повернути цих людей у автобус, і вони з нами доїхали до Амстердама.

За даний тур я оплатила 168 євро (з факультативом у м. Брюссель).
В самому автобусі оплатила додатково  5 факультативних екскурсій на 91 євро. Я мандрувала з сином. Всі оплачені мною факультативи я відвідала, окрім прогулянки на кораблику у Амстердамі. (вартість даної атракції 16 євро). Наш керівник назначала час на кораблик по декілька раз: то  на 19:40 в одному місці, то на 20:00 в іншому місці. Група туристів як стадо баранів переміщалось між причалами з корабликами. Здавалось таке враження, що керівник групи сама не знала на яку годину і звідки буде вирушати наш кораблик. В результаті, в 20:05 нам повідомили, що кораблик буде замовлено на 20:30. Після довгої пішохідної екскурсії по місту, я була знервована та обурена тим фактом, що постійно переносили час відправлення та місце відправлення кораблика. Група на кораблик складалася з 9 чоловік. Через постійні часові та локаційні переміщення я вирішила не приймати участь у даному факультативі. Підійшла до керівника групи і попросила повернути мені кошти за даний факультатив. Керівник відмовив, мотивуючи тим, що уже було оплачено даний факультатив в повному розмірі на цілу групу (9 чоловік). Я попросила показати мені вхідний квиток чи квитанцію про оплату на даний кораблик. Керівник групи відмовив мені у цьому, мотивуючи це конфеденційністью інформації.

Шановне керівництво компанії "Танго Тревел", поясніть мені будь-ласка, чому я не отримала назад оплачені мною кошти наперід за факультатив? Я ж повідомила про відмову від кораблика до купівлі керівником групи вхідних квитків! Чому, керівник групи не показав мені оплачений квиток на кораблик???!

Шановне керівництво компанії,
хотілось би подякувати вам за чудесні тури та підбір програм, адже вони й справді чарівні.  Особисто я мандрую уже не перший раз з вашою компанією, і завжди отримувала максиму насолоди від мандрівок. Кожного разу рекомендувала вас своїм знайомим. Мандрували також з групою школярів, які отримали масу задоволення також.
Порівнюючи попередні мандрівки з даним туром, хотілось би вказати на деякі нюанси стосовно туру:
- керівник групи не орієнтується в часових рамках, не було дотримано всіх санітарних зупинок під час туру ( кожних 3-4 год їзди в автобусі)

На далі бажаємо, щоб таких прикрих пригод не було.

З повагою Наталія Петрівна
097 244 62 70

Дата поїздки: 2019-08-06
Керівник групи: 3
Місцеві екскурсоводи: 7
Готелі: 8
Автобус: 10
Загальне враження про тур: 9
Читати...
Sashapav2002
Повідомлення: 3
0
12.08.2019 23:00
Доброго дня,
хотілось би поділитись враженнями від туру "Амстердам та Брюссель I Like It", який я нещодавно відвідала.
Даний тур є непоганий, але його потрібно було назвати "Краків, Берлін, та Прага". Незаважаючи на назву туру "Амстердам та Брюссель I Like It", можна в дані міста попросту не попасти, окільки дані міста є факультативними. Якщо приміром, ще купуючи тур у турагента нас попередили, що Брюсель є за додаткову оплату, то про сам Амстердам нам нічого не повідомили. Справжнім сюрпризом був той факт, що ми дізналися на території Польщі, що дорога з транзитного готелю на території Ндерландів  в місто Амстердлам є платною, а саме 25 євро.
Була в турі пара з Полтавської області з внучкою (7 років). Керівник групи Софія Дмитришин, умудрилася висадити даних туристів з малою дитиною з автобуса, бо вони не оплатили факультатив (трансфер у місто Амстердам) в розмірі 2 по 25 євро, і тільки з наполегливості групи нам вдалось повернути цих людей у автобус, і вони з нами доїхали до Амстердама.

За даний тур я оплатила 168 євро (з факультативом у м. Брюссель).
В самому автобусі оплатила додатково  5 факультативних екскурсій на 91 євро. Я мандрувала з сином. Всі оплачені мною факультативи я відвідала, окрім прогулянки на кораблику у Амстердамі. (вартість даної атракції 16 євро). Наш керівник назначала час на кораблик по декілька раз: то  на 19:40 в одному місці, то на 20:00 в іншому місці. Група туристів як стадо баранів переміщалось між причалами з корабликами. Здавалось таке враження, що керівник групи сама не знала на яку годину і звідки буде вирушати наш кораблик. В результаті, в 20:05 нам повідомили, що кораблик буде замовлено на 20:30. Після довгої пішохідної екскурсії по місту, я була знервована та обурена тим фактом, що постійно переносили час відправлення та місце відправлення кораблика. Група на кораблик складалася з 9 чоловік. Через постійні часові та локаційні переміщення я вирішила не приймати участь у даному факультативі. Підійшла до керівника групи і попросила повернути мені кошти за даний факультатив. Керівник відмовив, мотивуючи тим, що уже було оплачено даний факультатив в повному розмірі на цілу групу (9 чоловік). Я попросила показати мені вхідний квиток чи квитанцію про оплату на даний кораблик. Керівник групи відмовив мені у цьому, мотивуючи це конфеденційністью інформації.

Шановне керівництво компанії "Танго Тревел", поясніть мені будь-ласка, чому я не отримала назад оплачені мною кошти наперід за факультатив? Я ж повідомила про відмову від кораблика до купівлі керівником групи вхідних квитків! Чому, керівник групи не показав мені оплачений квиток на кораблик???!

Шановне керівництво компанії,
хотілось би подякувати вам за чудесні тури та підбір програм, адже вони й справді чарівні.  Особисто я мандрую уже не перший раз з вашою компанією, і завжди отримувала максиму насолоди від мандрівок. Кожного разу рекомендувала вас своїм знайомим. Мандрували також з групою школярів, які отримали масу задоволення також.
Порівнюючи попередні мандрівки з даним туром, хотілось би вказати на деякі нюанси стосовно туру:
- керівник групи не орієнтується в часових рамках, не було дотримано всіх санітарних зупинок під час туру ( кожних 3-4 год їзди в автобусі)

На далі бажаємо, щоб таких прикрих пригод не було.

З повагою Наталія Петрівна
097 244 62 70

Дата поїздки: 2019-08-06
Керівник групи: 3
Читати...
kaban
Повідомлення: 2
2
11.05.2019 20:58
Доброго дня!
Стосовно даного туру, то найвищою мірою цинізму, меркантильності та дріб'язковості являється "чёткое" описання туру та його ціни!!!!!!!
Дуже здивувало те, що в назві туру присутнє місто Амстердам, в яке Ви можете потрапити виключно за додаткову плату 25 євро (17,5% від вартості туру)!!!!!! Жодна екскурсія по Нідерландах не доступна для Вас без оплати цих 25 євро. Правильніше було б в назві туру вказувати не Амстердам, а місто Вагенінген на території Нідерландів за 70 км від Амстердаму!!!!
Керівник групи Марта вела себе байдуже по відношенню до всієї групи, по типу "солдат спить - служба іде".
Дуже професійно показали себе водії автобусу Mersedes - чудова робота, молодц
Дата поїздки: 2019-04-26
Керівник групи: 6
Місцеві екскурсоводи: 8
Готелі: 9
Читати...
mama_lenochka@ukr.net
Повідомлення: 2
1
23.04.2019 11:15
Вчора повернулась з туру, вражень море,але як позитивних, так і негативних. Почну з позитиву - начамперед хочу подякувати нашому гіду Андрію за гарне ставлення до групи,цікаву подачу інформації, постійний контроль щоб ніхто ніде не загубився. Також дякуємо водіям Андрію та Юрію,дуже приємні і ввічливі водії, майстри в своїй справі. Сам тур, підбір країн, міст,екскурсій теж на гідному рівні. Але звичайно є свої але. Насамперед хотілося б,щоб туроператор вказував конкретно по вартості,що входить у вартість туру, а що додатково. Оскільки тур називається  "Амстердам Брюссель I like it", я так розумію, що це два ключові міста, куди нас везуть і вартість має бути включена в тур. Але ні, Брюссель включений,а за те що вас привезуть в Амстердам ви маєте ще доплатити 25 євро. Трохи тупо, як мені здається.А не платиш, то лишайся в готелі або їдь сам. Також був нюанс з поселенням в готель,ми приїхали, а нашої групи в списках нема, потім виявляється,що треба їхати зовсім в інший готель. Забронював оперетор інший,а попередити нікого не попередив, навіть гіда. Ну загалом все добре і я рекомендую відвідати цей тур.
Дата поїздки: 2019-04-16
Керівник групи: 10
Готелі: 9
Автобус: 9
Загальне враження про тур: 10
Читати...
Фантастична жінка
Повідомлення: 1
0
08.04.2019 15:14
Відвідала гарний тур і отримала би масу задоволення, якби не автобус та водіі. Важко назвати людьми тих грубіянів! І ворогам не побажаю такого комфортного автобуса. Холодно, не зручно, на дворі палає дощ, а водії не відкривають двері, щоб люди змогли заховатися від дощу. У нас була дуже дружна і організована й дисциплінована група,тому ми чекали тільки водіїв, а не одне одного. Бо ті, то спали, то взагалі були відсутні. Море негативу від водіїв. А завершальною крапкою стало моє величезне прохання, щоб відкрили автобус, адже до поїзда залишалось 3хвилини, та ці нелюди не відкрили, при тому, що була можливість. Та, весь автобус просив. Я про чекала ще 25 годин на вокзалі, і повернулася додому зі сльозами на очах. Дякую Романові- він молодець! Але, більше вас не звернусь...
Дата поїздки: 2019-03-25
Готелі: 10
Автобус: 1
Загальне враження про тур: 8
Читати...
Raccoon
Повідомлення: 1
0
01.04.2019 09:16
Только приехал. Тур очень хороший. Роман - очень хороший руководитель группы - молодец. Спасибо Вам. Я Вас очень прошу не пользуйтесь больше этим перевозчиком, смените автобус! Смените водителей, они портят репутацию компании Танго Тревел! Автобус неисправный, всё ночные переезды просидели в куртках, было очень холодно. Простудились. И не только мы! ВодЯтлам на все чихать, а апогеем всего стало то, что они не захотели открыть дверь на ЖД вокзале Львова, а долго тупили - парковались, люди стояли уже с вещами, чтобы выскочить и бежать на поезд, нужно было только открыть дверь! Нет! Не открыли! Ладно я бы понял, если бы это нельзя было сделать, но это было в 2:40 ночи, на пустой улице, нет же он пока не парканулся не открыл двери! В итоге люди опоздали на поезд и пришлось ждать почти сутки следующего! Смените автобус. Вы знаете что половина мужиков в туре хотели набить водЯтлам лицо??? Смените их!!! Они портят вашу репутацию. Я не первый раз в ваших турах и хочу ездить с вами ещё,мне нравится, вы лучшие, но прошу смените перевозчика.
Автобус: 3
Загальне враження про тур: 7
Читати...

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

Авторизація

Забули пароль? | Зареєструватися

Країни

Новини

Розсилка новин
Підписатися на новини
.