Українська Русский

0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Мої ГОЛЛАНДСЬКІ тюльпанчики! (Новорічний)

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
admin
Повідомлення: 118
0
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Мої ГОЛЛАНДСЬКІ тюльпанчики! (Новорічний)

Перейти до опису туру: https://tangotravel.com.ua/viewtour/id/792/

Середні оцінки туру

Керівник групи: 10 (Оцінок: 2)
Місцеві екскурсоводи: 9 (Оцінок: 2)
Готелі: 10 (Оцінок: 2)
Автобус: 5 (Оцінок: 2)
Загальне враження про тур: 10 (Оцінок: 2)

Marinka
Повідомлення: 2
0
10.01.2019 13:06
Хочу сказати в першу чергу дякую Танго Тревел за організацію цієї поїздки!)
Поїздка пройшла прекрасно, нам все дуже сподобалось. Керівнику групи ( Михайло ) , окреме дякую, за таку організованість і зібраність. Без нього ми б реально не впоралися, супер молодець!)
Наша поїздка починалася з виїзду зі Львову до Кракову. На жаль, із за того, що нас так довго не пропускали на кордоні, в Краків ми так і не попали, але у всі інші країни приїджали без проблем. Чарівний Берлін зі своєю гарною архітектурою, яскравий Амстердам!) Це було щось)
Новий рік ми зустрічали в Амстердамі, ми були дужеее в захваті, все було на стільки яскраво, що ще будемо пам"ятати про це дуже довго))) Дуже раджу поїхати в це місто , особливо якщо хочеться нових нестандартних вражень)
Після Амстердаму заїхали до Праги, доречі всі готелі були хороші, поганих емоцій не викликало) і дорогою додому навіть встигли заїхати на декілька годин в містечко Брно)  
Після поїздки залишилися приємні враження, буде що згадувати))
Дата поїздки: 2018-12-29
Керівник групи: 10
Місцеві екскурсоводи: 9
Готелі: 10
Автобус: 5
Загальне враження про тур: 10
Читати...
Marinka
Повідомлення: 2
0
10.01.2019 13:06
Хочу сказати в першу чергу дякую Танго Тревел за організацію цієї поїздки!)
Поїздка пройшла прекрасно, нам все дуже сподобалось. Керівнику групи ( Михайло ) , окреме дякую, за таку організованість і зібраність. Без нього ми б реально не впоралися, супер молодець!)
Наша поїздка починалася з виїзду зі Львову до Кракову. На жаль, із за того, що нас так довго не пропускали на кордоні, в Краків ми так і не попали, але у всі інші країни приїджали без проблем. Чарівний Берлін зі своєю гарною архітектурою, яскравий Амстердам!) Це було щось)
Новий рік ми зустрічали в Амстердамі, ми були дужеее в захваті, все було на стільки яскраво, що ще будемо пам"ятати про це дуже довго))) Дуже раджу поїхати в це місто , особливо якщо хочеться нових нестандартних вражень)
Після Амстердаму заїхали до Праги, доречі всі готелі були хороші, поганих емоцій не викликало) і дорогою додому навіть встигли заїхати на декілька годин в містечко Брно)  
Після поїздки залишилися приємні враження, буде що згадувати))
Дата поїздки: 2018-12-29
Керівник групи: 10
Місцеві екскурсоводи: 9
Готелі: 10
Автобус: 5
Загальне враження про тур: 10
Читати...

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

Авторизація

Забули пароль? | Зареєструватися

Країни

Новини

Розсилка новин
Підписатися на новини
.