Українська Русский

0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Відгук на тур " Венеція-Театр вражень" 02.05/2018-06.05.2018

Форум : Оголошення
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
Nadya
Повідомлення: 1
0
08.05.2018 02:18
Привіт всім,котрі люблять мандрувати.Я мандрівник зі стажем,мені 60 років.Але в Венеції побувати якось не довелось.І тут прекрасний травневий,зовсім недорогий тур.З даною тур фірмою це була друга поїздка.Вражень було море,позитив зашкалював. Зі мною були дочка і внук 11років.Не зважаючи на те,що давали багато вільного часу-цілий день на місто,ми знаходили,де себе подіти.Ноги стоптані були до кровавих мозолів.Маршрут був Будапешт-Венеція-Верона.Факультативні екскурсії чомусь зривались-не назбирувалось 20 чол. з групи.Я розумію відчай тих людей,які їхали перший раз і хотіли все побачити!..Для нас все було супер..до станньої екскурсіі-Пескьєру дель Гарда-долина озера Гарда.Читайте і задавайте питання керівнику до початку екскурсії,як і на якому виді транспорту ви будете туди добиратись,чи буде гід...Група зібралась після прогулянки по Вероні з 9.год до 16 год. в кількості 20 чоловік..І нас погнали на місцевий ж.д.вокзал-це півгодини
швидкої ходьби  з центру Верони.15-20 хв.їзди до назначеного пункту-це одна зупинка,а там вниз до озера ще 20 хв.швидким темпом.Екскурсовода не було.З нами була керівник групи. Місце приголомшливе.Варто було це побачити.У нас було 2 год вільного часу.В19.58 ми повинні були повертатись назад.До вокзалу треба було йти вверх-уже 30-40 хв.часу.І наш поїзд відміняють! Наступний через годину часу,але і він спізнюється на 15 хв.В 21.25 ми прибуваємо в Верону..Про пішохідну екскурсію "Романтична верона" вже ніхто не згадує.так як виїзд групи додому о 22.год зі стоянки ,яка знаходилась десь пів.год.швидкого ходу з вокзалу.Гід домовлялась з водіями,щоб нас забрали з вокзалу,вони відмовились.Сил не було вже ні в кого,але треба було йти.Група молодіжна,18-25 років,двоє дітей і двоє пенсіонерів-по 60 років.Я відставала постійно від групи,на світлофорах доганяла.Темп швидкий.Попереду керівник,якій 20-25 років.Ніхто ні разу не оглянувся,не почекав.Я одна і темна ніч.Об"їздна.Нікого немає.Італійці З 20.00 сидять по домівках.Від страху піднімається тиск,відчуваю,що мені стає погано,я вся почервоніла.Я ще більше зменшую темп.Крикнути немає сил.Про мене згадали діти.Внук сказав всім,що немає десь бабусі.Ніхто не відреагував..Дочка потім сказала,якби вона упала,переступили б і пішли дальше..Такі були всі втомлені..Дочка і внук вернулись за мною.А перед тим керівник сказала,що треба йти тільки прямо.Ми йшли по довгій-довгій набережній,не втрачаючи з поля зору вдалині групу.Мимо пронісся наш автобус 34-34.Ми кричали і махали руками.Він не зупинився.Потім нам уже говорили ,що група попереду теж його зупиняла,але марно...І тут з поля зору ми втратили групу.Ми все йшли прямо,пройшли роздоріжжя,на якому група повернула направо на стоянку.Цього ми не знали.Почалась паніка.Ми відійшли зовсім в іншу сторону десь на 15 хв.почасу.Згадали про місце висадки -це в центрі біля стіни і місце сбору тих ,хто не іхав на Гарду.Зовсім темно.Навколо нікого немає.Накінець двоє італійців показали нам дорогу до центру міста.Це ще 10-15 хв назад.Ми пройшли вздовж стіни вверз-вниз,заглядаючи в кожну арку в надії знайти автобус.Тут уже було людніше.Тел. керівника не відповідав..Перша СМС від неї прийшла о 22.22:"Де ви?"Ми зразу ж перезвонили їй.Зразу не знайшлись.Знову СМС .Прийшлось ще раз звонити,уточняти місце зустрічі.Це щастя,що не розрядився за день телефон і що були гроші на рахунку.200 грн.за 2 короткі звінки не стало.Перед нами керівник не вибачилась,а звинуватила нас в тому,що ми затримали на 40 хв. автобус...??Ми вже другий день дома,але ще знаходимось під цим страхом,що якби..?Пишу це тому,щоб для всіх це було уроком..Ніхто звонити Вам не буде,Ви самі повинні шукати вихід.Мати хоча б тревел-сімку,або достатньо грошей на звичайному тел.Вайбера по трасі немає!Обовязково вбитий тел.керівника групи і звірений з ним.Мати хоча б одного надійного друга в поїздці,який Вас не залише.
І ще на рахунок дітей до 12 років.Добре з цим розберіться.Рік назад керівник групи іншого туру від цієї ж турфірми зразу сказала ,що діти за екскурсії не платять.Так було написано на сайті фірми.В цій поїздці у нас брали гроші.Керівник нічого не знала на рахунок дітей
Правда вже в кінці поїздки за екскурсію на гондолі за дитину віддали 25 євро.За по]здку на озеро поїздом взяли 50%від вартості-9 євро...Так що мандруйте і отримуйте тільки позитивні емоції!

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

Авторизація

Забули пароль? | Зареєструватися

Країни

Новини

Розсилка новин
Підписатися на новини
.