Українська Русский

0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
+380955260056
Повідомлення: 2
3
16.11.2017 10:21
Була в турі  Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж з 06.08.17 по 12.08.2017р. - тур просто супер!!! В моїй поїздці керівником групи була  Наталка Бойко, їй окрме велике ДЯКУЮ!Завдяки їй також, моя поїздка стала незабутньою!!! Наступного разу подорожуючи з Танго Тревел хочу саме цього керівника групи! Добрі, терпеливі і дуже уважні водії- Ігор і Роман!!!
Дуже насичений тур, і я б поїхала в нього ще раз. Особливі враження від Амстердаму та Парижу.Сюди повернутися хочеться ще не один раз.

anastasia_s
0
28.08.2018 09:44
andriy93,
Ніяого відношення до ваших зауважень і до вищезгаданих дівчат я не маю, якщо ви не помітили - у автобусі було 45 туристів. До моєї поведінки у подорожі нарікань немає, тому переглядати її не бачу підстав.
А залишити відгук на роботу, за яку я заплатила досить великі гроші, я маю і право,і бажання.
Шкода, що перед оплатою туру не зайшла на форум, негативних відгуків тут більш ніж достатньо - тоді змогла б обрати іншого туроператора і враження від поїздки були б в рази кращими.
Читати...
andriy93
1
26.08.2018 16:32
Доброго дня!Їздив у цю подорож з 12 по 18 серпня!!!Все дуже сподобалося, все було на високому рівні!!!Хотілося подякувати керівнику групи п. Оксані!!!Ви профісіонал своєї справи. дякуючи вам наша подорож відбулася на 100% і все було на високому рівні!Щераз Вам велике спасибі!
Читати...
andriy93
0
26.08.2018 16:29
anastasia_s,
Доброго дня!Дівчата, а чому ви не пишете тро те як ви в Берліні  у Львові запізнювалися і вся група на вас чекала, до 20хв!!!!!Цілу дорогу ви в автобусі їли і їли, сміялися на весь салон!!!!і нічого вам не подобалася!!!!!!!!Можливо спочатку перегляньте свою поведінку під час подорожі???????? А пізніше будете критикувати чиюсь роботу!!!!!!1
Читати...
anastasia_s
1
24.08.2018 19:25
Їздили у тур 12 серпня. Це мій другий тур з ТангоТревел (перший залишив по собі далеко не найкращі враження, виною тому був, на жаль, керівник групи) і, напевно, останній!

Так, загальні враження залишились позитивними, хоча настрій був суттєво зіпсований організацією!

При замовленні туру ми оплатили обов"язкову факультативну екскурсію - "Заансе Сханс + Волендам", яка за планом мала відбутися на 4 день, після відвідування Амстердаму і до переїзду в ПАриж. АЛЕ цю екскурсію втиснули перед Амстердамом і відвели у кожному містечку по пів години вільного часу.

По прибуттю в Амстедам близько 3-4 години дня, перед оглядовою (та обов"язковою, якщо Ви не бажаєте загубитись та не знайти місце призначення) добровільно-примусово запросили на першу комерційну екскурсію - в музей-магазин діамантів. Дана "екскурсія" не була вказана у програмі туру і витрачати на неї і без того вже обмежений через організацію туру час аж ніяк не входило у наші плани!!!

Але максимальним розчаруванням стало те, що керівник групи - Оксана, всіма силами ВІДМОВЛЯЛА туристів від екскурсії в Брюгге, Бельгія. Саме ця факультативна екскурсія переконала нас обрати тур "Від Ван Гога до Ейфеля" серед інших!! І уже в автобусі, з програмою туру в руках ми отримали бланк замовлень екскурсій. АЛЕ БРЮГГЕ НАВІТЬ НЕ БУВ ВКАЗАНИЙ У ПЕРЕЛІКУ! Туристів це значно здивувало та вони, поговоривши з керівником групи, отримали відповідь - "допишіть цю екскурсію в бланк, якщо назбирається достатня кількість бажаючих - екскурсія відбудеться". За правилами турагенства, факультативна екскурсія може відбутись, якщо є 20 бажаючих. В даному випадку ми нарахували 27. І знову ж ще одне АЛЕ. Побачивши кількість охочих, Оксана (керівник) почала переконувати туристів відмовитись і це їй вдалось!

Основною причиною відмови вона назвала те, що ми прибудемо в Париж після 23.00, якщо поїдкмо в Бюгге (куди екскурсія разом з дорогою зайняла б близько 3.5 - 4 годин). Але після відміни омріяної подорожі до бельгійського містечка, ми прибуваємо в Париж не о 19.00, а о 15.30!! І замість відвідування  екскурсій, на які ми ніби-то не встигали, нас чекає ще одна раптова комерційна екскурсія - у музей-бутик парфумів. Нам не запропонували вільного часу замість цієї непотрібної маячні, а попросили зачекати. І ми  чекали більше 2 годин! Ще пів години катання по ПАрижу і нас висадили в центрі. АЛе брехня про "нестачу часу" максимально зіпсувала настрій - ми спокійно встигли б на бажану екскурсію, але керівнику групи та водіям було або лінь виконувати роботу, або ж дана екскурсія слугувала "заманухою" для таких туристів як ми.

Екскурсовод у Парижі, до слова, також був жахливим і зіпсував вже і без того зіпсований настрій.

Звісно, хороші моменти та приємні екскурсії також були, нйкращою виявилась "Нічний Париж" - примна музика, келих шампанського і вид на підсвічену Ейфелеву вежу - це щось прекрасне. Хоча і ціна в 25 євро, на мою думку є дещо завищеною.

Решту гарних спогадів ми творили самостійно, без екскурсій, керівника та групи. Це і сподобалось найбільше.

Найбільший плюс турів такого типу - це те, що не потрібно перейматись житлом та транспортом. Можливо, ще колись спробуємо іншого туроператора з надією на краще.

Але за досить великі гроші, оплачені за тур та екскурсії я би краще відвідала ці міста самостійно з невеликою компанією.
Читати...
lenchyk1978@ukr.net
Повідомлення: 1
0
22.08.2018 08:11
Їздив у цю подорож з 12 по 18 серпня 2018. Дуже сподобалось. Керівник Ольга Кудрявець - просто супер! Автобус - чудовий, водії Василь та Іван - професіонали найвищого рівня.
Читати...

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

Авторизація

Забули пароль? | Зареєструватися

Країни

Новини

Розсилка новин
Підписатися на новини
.