Українська Русский

0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

FUNтастичний вік-енд: Прага, Відень, Зальцбург

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
admin
Повідомлення: 147
10
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: FUNтастичний вік-енд: Прага, Відень, Зальцбург

Перейти до опису туру: https://tangotravel.com.ua/viewtour/id/698/

Середні оцінки туру

Керівник групи: 8 (Оцінок: 2)
Місцеві екскурсоводи: 3 (Оцінок: 2)
Готелі: 9 (Оцінок: 2)
Автобус: 9,5 (Оцінок: 2)
Загальне враження про тур: 7 (Оцінок: 2)

tatyanamostov@gmail.com
Повідомлення: 2
1
05.10.2018 12:50
Доброго дня! 26 вересня 2018 року, ми(група з Тернополя), відвідали тур "Фантастичний вікенд". Позитивні емоції не залишають нас по сьогоднішній день, навіть не зважаючи на довготривалий перетин кордону. Насамперед, щиро хочу подякувати нашому гіду Василеві, це людина компетентна у своїй роботі на 100%.Розумний, ерудований, начитаний, завжди було цікаво слухати його розповіді про кожну країну і велике спасибі, що завжди ішов на зустріч задля комфорту туристів. Також хочу подякувати туроператору, що змінив програму туру та готель з Праги на Австрію, ми встигли відпочити. Також дякую водіям, нам було комфортно і спокійно. Один мінус, мало часу було у Відні, але екскурсія у Зальцмергут перевершила наші емоції. Усім рекомендую її відвідати, обов'язково!!! Казкова Прага, вона чарівна, єдине, що не сподобалося це оглядова екскурсія з Радомілою. Була вже в Празі на оглядовій екскурсії, знаю, що можна провести її цікавіше. Рекомендую туроператору замінити на іншого. А взагальному, все чудово, вікенд був дійсно фантастичним. Рекомендую Танго Тревел!!!

Дата поїздки: 2018-09-26
Керівник групи: 10
Місцеві екскурсоводи: 1
Готелі: 10
Автобус: 10
Загальне враження про тур: 10
Читати...
caromio
Повідомлення: 1
0
05.07.2018 18:13
Не знаю, будуть читати майбутні мандрівники цей форум, але вважаю за потрібне попередити. В цьому турі було три міста - Відень, Прага, Зальцбург. Так от Відень в нас вкрали. Організатори тура ЗНАЛИ про ремонти на дорогах Чехії та Австрії і проклали маршрут саме по цим дорогам, що ремонтувалися. Тому Відень ми просто проїхали мимо. Ніяких вибачень, компенсацій та бонусів група не отримала. Вреження від туру і компанії зіпсовано. Сподіваюсь, комусь повезе більше.
Дата поїздки: 2018-06-27
Керівник групи: 6
Місцеві екскурсоводи: 5
Готелі: 8
Автобус: 9
Загальне враження про тур: 4
Читати...

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

Авторизація

Забули пароль? | Зареєструватися

Країни

Новини

Розсилка новин
Підписатися на новини
.