Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Угорщина

 

hungary mapЗапрошуємо Вас, відкрити, для себе один з найбарвистіших куточків Європи - Угорщину, де завдяки змішенню культур, звичаїв і стилів життя, гість з будь-якого кінця континенту може відчути себе як вдома.


Практично вся територія країни насищена історичними, культурними і природними пам'ятниками світового значення. Угорщина ("Паннонія") була колись східним кордоном Римської імперії і ще до приходу сюди угорців в середньому перебігу Дунаю жили римляни, німецькі і слов'янські племена. Шукачі скарбів і сьогодні розшукують на берегах Тиси могилу Аттіли, легендарного вождя гунів, що були тут за часів великого переселення народів.

Про бурхливі події історії свідчать і неповторний архітектурний стиль угорських міст і розкішні колекції багаточисельних музеїв і виставкових залів. Пам'ятники часів Римської імперії тут є сусідами з будовами епохи турецького володарювання, романські храми Лікувальні, Паннохалме і Яку - з середньовічними фортецями Егера, Шюмеге і Шиклоше. hevizРозкішні палаци в Сираке, Шерегейеше і Надьценке "обрамлені" колоритними невеликими містечками характерної місцевої архітектури,у якій кожен будинок по-своєму неповторний і оригінальний. Курортний регіон озера Балатон, більше 150 мінеральних джерел, гаряче озеро Хевіз, бальнеологічні курорти Будапешта, Балатонфельдвара, Балатонфюреда, Хевіза, Дебрецена, Хайдусобосло, Шарвара і інших, створили Угорщині славу одного з кращих курортних районів Європи. 

Збирайтеся в дорогу! Вас чекає країна, де з життя народжуються чарівні казки, де романтичний Кальман створив улюблені всім світом оперети, де вічна краса гармонійно поєднується з простими радощами життя.

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.