Українська Русский

  0800755005
  0322477007
 0979577007
 0503077171
 office@tangotravel.com.ua

Словаччина

 

СловаччинаСловаччина - маленька країна. Потягом її перетнеш за 14 годин, літаком - всього за годину. Це серце Європи не тільки в образно, а й у прямому сенсі слова. Недалеко від історичного міста Кремніци на вершині гори Крагуле дійсно знаходиться географічний центр Європи.
Словаччина - дуже гарна країна. Вона розташована між гірськими масивами Карпатської дуги і річкою, яка об'єднує багато країн Європи, - Дунаєм. Тут є все: гори, каньйони, озера, печери, фортеці, замки, унікальна народна архітектура. Національні парки в Татрах щорічно приваблюють десятки тисяч туристів з усього світу. Багатство природи гір, м'який клімат, затишні готелі європейського класу, хороша дорожня мережа, доступні ціни - що може бути краще для відпочинку всією родиною!
Словаччина - це перш за все гірськолижні курорти з чудово доглянутими схилами, захоплюючі туристичні маршрути та романтика затишних гірських готелів. Всього в країні понад 200 туристичних центрів, де створені всі умови для активного відпочинку та занять спортом.

Словаччина

Авторизація

Забули пароль? | ЗареєструватисяКраїни

Новини


Розсилка новин
Підписатися на новини
.