Прибалтика - вікно в Скандинавію (Новорічний)

Естонія   Швеція  

Львів - Таллін - Стокгольм - Таллін - Львів

Паромна переправа Таллін-Стокгольм-Таллін у вартості туру!

Без додаткових доплат!

ВИЇЗД - 30.12.2016

День 1

30.12
 

08:30 Збір на залізничному вокзалі м.Львова.
09:00 Виїзд зі Львова.
Нічний переїзд
в Таллін.

День 2

31.12


 

Прибуття в Таллін. Оглядова екскурсія по місту "Vana Tallinn"
Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де кожна будівля має свою історію. Замок Тоомпеа - один з найстаріших і найвеличніших архітектурних комплексів Естонії, Ратушна площа, яка впродовж століть використовувалася як ринкова і ярмаркова площа, а також слугувала місцем народного зібрання, православний храм Собор Олександра Невського, Домський Собор, Церква Святого Духа, та 18 веж... неподалік один від одного красується Товста Маргарита та Довгий Герман... Кік-ін-де-Кьок, та Дівоча... Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn. Вільний час.

таллінталлін

Рекомендуємо:
Екскурсія "Кін ін де Кьок" або "заглянь у кухню" (15євро). Найпотужніша Таллінська вежа Кік ін де Кьок пропонує подорожі в часі, починаючи з 1219 року. Експозиція музею образно і динамічно знайомить гостей з історією заснування та розвитку Таллінна, його оборонних споруд і найважливіших військово-історичних подій. А з вікон кафе на шостому поверсі вежі відкривається унікальна кругова панорама на Тоомпеа і Нижнє місто.
- Також рекомендуємо насолодитися шедеврами естонської кухні, наприклад, відвідавши ресторан Olde Hansa. Тут всі гості в пошані! Страви, приготовлені за рецептами старовинних грамот, зможуть задовольнити найвибагливішого гурмана. Неодмінно варто спробувати напої, змішані старим монахом за його рецептами, благородні вина з приправами і медову брагу, що неодмінно підніме настрій.
- пішохідна екскурсія “Легенди старого міста” (10євро). Таллінн-місто з тисячолітньою історією. Багато подій середньовіччя дійшли до нас тільки у вигляді легенд, і вже дуже важко відрізнити правду від вигадки. Але досі, камені, стіни, скульптури та картини розповідають нам про минулі часи. Той, хто ходить по Таллінну, особливо вночі, повинен знати, що робити і говорити, якщо зустрінеш старого з водоростями в довгій бороді чи ченця в плащі, що закриває обличчя. Запрошуємо дізнатись кого треба боятися, а кого ні! 
Поселення в готель. Ночівля.
Святкування Нового року!

День 3

01.01


 

З НОВИМ 2017 РОКОМ!
Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день. Пропонуємо:

 - Ти опинився в Таллінні ненадовго і хочеш побачити якомога більше? Екскурсія "Таллінн і його околиці" (15євро) призначена спеціально для Тебе! Спершу Ти потрапиш у найвідоміший парк Таллінна - Кадріорг, пізніше, - вирушимо в приморський район Піриту, де знаходяться 600-річні руїни Жіночого монастиря. Також відвідаєш Естонський музей під відкритим небом, який займає велику територію на березі моря, в якому зібрані споруди з XVIII-XX століть. Це найкраща можливість познайомитися з Таллінном та з історією головних його пам'яток. Отож, - вперед!

Естонія

- Відвідати Таллінську телевежу (15євро), котра є найвищою спорудою не лише в Таллінні, а й у всій Естонії: її висота становить 314 метрів. Таллінська телевежа - це вражаючий центр туризму, культури і вільного проведення часу. Вид з вежі - унікальний у всій Північній Європі. Простір, що відкривається з телевежі необхідно побачити і відчути. Перед Тобою простягаються величні ліси, вдалині - прекрасне Старе місто і бурхливе Балтійське море у всій своїй красі. Ще Ти маєш змогу відвідати експозицію сучасного, футуристичного дизайну, яка дає огляд досягнень, завдяки яким естонці стали відомі всьому світу, покатати дитину на атракціонах, купити сувеніри чи посидіти у приємній компанії у ресторанчику телевежі.
Збір групи. Переїзд в порт м. Таллін.
18:00 - Відправлення до Стокгольму. Ніч на паромі.

День 4

02.01


 

Сніданок на паромі (оплачується додатково).
10.00 Прибуття в Стокгольм.
Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.
Вільний час.

Рекомендуємо:

- пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (10євро). На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. "Все як як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні - це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. І головне, є міста про які говорять «побачити і померти» Стокгольм і його стара частина Гамла Стан - це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.

відвідати Стокгольмську ратушу (18євро). Стокгольмська ратуша - одна із найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени з історії Швеції. А з оглядового майданчика 106-метрової вежі ратуші Тобі відкриється чудова панорама Стокгольма.
17:45 відправлення в Таллін. Ніч на паромі.

День 5

03.01


 

Сніданок на паромі (оплачується додатково).
10:00 Прибуття в Таллін.
Переїзд на Україну. Нічний переїзд у Львів.

День 6

04.01

 

Прибуття у Львів близько 12:00.Вартість туру з виїздом

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
до 19 листопада 175 170
до 30 листопада 180 175
після 30 листопада 185 180Вартість туру згідно акційної пропозиції

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі і діти до 12 років
Прийшов, побачив і купив 145
На валізах 145

 

У вартість входить:
• оглядові екскурсії по містах: Таллін, Стокгольм

• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 2-3*, сніданки (шведський стіл)

проїзд на паромах у 4-місній каюті нижніх палуб БЕЗ ВІКНА (в каюті душ, туалет).

• супровід керівника групи
• медичне страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії, вхідні квитки
• харчування на паромах
• особисті витрати
• консульський збір - 35 євро 
(діти до 18 р., студенти до 21р. та пенсіонери - не оплачують)
;

послуги візового центру (ППВА) - 20 євро
• працюючі пенсіонери оплачують консульський збір

Важливою умовою участі  в турі туристів з власними візами є підписана розписка.
Бронювання буде підтвердженим лише після отримання сканованої копії розписки.


Увага!
Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за сніданок на паромі для дорослих 11,5 євро; діти (12-16 років) - 7 євро

Доплата (ЗА БАЖАННЯМ!) за вечерю на паромі для дорослих 32 євро (шведський стіл); діти (12-16 років) - 16,5 євро (шведський стіл).

 

ВАЖЛИВО:
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточняти
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу. Прохання при кожному замовленні курс уточняти. 
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається

За одномісне розміщення в готелі передбачена доплата - під запит
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
За двомісне розміщення в каюті БЕЗ ВІКНА на паромах по програмі передбачена доплата - під запит
• Доплати за розміщення в каютах інших категорій - під запит!

• Турист несе фінансову відповідальність за псування власності готелю та автобусу.
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• Гарячі напої (чай, кава) в автобусах готуватись НЕ будуть. Під час переїздів кожні 3,5 - 4 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях тощо. 

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.

 

Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг
Мінімальна кількість туристів для проведення факультативних програм 20 осіб
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ ПРИКОРДОННИХ І МИТНИХ СЛУЖБ,
А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ ТА ПОГОДНІ УМОВИ


Перелік необхідних документів для оформлення Естонської туристичної візи

Версія для друку

HTML

.