Тільки в Лапландії. Дитяча мрія - реальність

Естонія   Латвія   Фінляндія   Швеція  

• особиста зустріч з Сантою в його резиденції
• зимові розваги в лапландському стилі - катання на оленях, в собачих упряжках та мотосафарі!
• Рануа - найпівнічніший зоопарк Європи

Магічна Лапландія запрошує Тебе!

Львів - Рига - Таллінн - Гельсінки - Оулу- Рованіємі  - Рануа - Турку -"Томтеленд" - Упсала - Стокгольм - Юрмала - Львів

Lapland

Виїзд - 28.12.16

День 1
28.12
08:00 Збір на залізничному вокзалі м. Львова.
08:30 Виїзд зі Львова.
Переїзд територією Польщі. Ночівля у транзитному готелі. 
День 2
29.12

 
Сніданок. Виселення з готелю.
Оглядова екскурсія по місту — "Стара Рига". Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам'яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Прогулюючись вузькими вуличками середньовічного ганзейського міста, виникне цікаве відчуття легкості, затишку та краси. Архітектура Риги просто вражає. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка донедавна була найвищою у Ризі. Рига - класичне європейське місто, а з іншої сторони - це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги.

Рекомендуємо:
- Рига - столиця югендстилю (5 €). Арт нуво, тіффані, югендстиль якби в різних країнах світу цей стиль не називали – відірватись від творів мистецтва створених у ньому неможливо. Такі відомі метці, як Врубель, Мунк, Муха, Гауді вписали свої імена в історію неповторними творіннями. Місцеві змагання між архітекторами початку ХХ ст., перетворили історичну частину Риги, у архітектурний шедевр, що сьогодні внесена у спадщину ЮНЕСКО. Жоден будинок не міг бути подібним на інший, а навпаки кращий, оригінальніший та екстравагантніший. Світла гамма тонів, тварини, рослини, образи жінок, маски, неймовірні звивисті лінії екстер’єрів… Заворожуючий парад творінь запрошує!
- подорож в часі, де в одному місті можна з сьогодення одразу перенестись в 18 або навіть 13 століття. Тут, на вулицях Риги, де з будівель по сьогодні доносяться голоса купців, Ти почуєш легенди: про відьму-сороку, деревяного солдатика, вірне кохання, “страшний сон” рижського палача, привидів рижського замку. На власні очі зможеш побачити богиню Антропу, пушки для удару по Пеклу, Дім “закатованих”, балкон Джульєти на Сліпому перехресті, вуха царя Мідаса, Адама і Єву, а також загадкову двійню. Все це можливо, відвідавши вечірню пішохідну екскурсію "Таємна Рига" всього за 7 €!

Переїзд в Таллін.

TallinnTallinnTallinn

Оглядова екскурсія по місту "Vanna Tallinn". Ти переживеш незабутній екскурс в історію давньої Європи в сучасному освітленні. Дивовижно, як злегка похмурі будинки XIV-XVII століть можуть знаходитись поряд з інфраструктурою європейського рівня. Старе місто Таллінна врізається в небо майже 124-метровим шпилем церкви Олевісте, на яку неодмінно варто піднятись, щоб з п'яти оглядових майданчиків як на долоні побачити весь Таллінн. Вулиці Пікк Ялг, Люхіке Ялг, та неодмінно вулиця Пікк, де кожна будівля має свою історію. Тут потрібно гуляти самостійно, заглядати у старі брами, заблукати посеред вуличок Старого міста і знайти свій Vana Tallinn.
Поселення в готель.
День 3
30.12

 
Сніданок. Виселення з готелю. Паромна переправа в столицю Фінляндії - Гельсінкі.
Сьогодні ми пливемо... пливемо в країну тисячі озер, країну північного сіяння, країну, де живе Санта Клаус або Йоулупуккі, ми пливемо в столицю Фінляндії - Гельсінкі.
Оглядова екскурсія по місту. Тут нас зустрінуть: Сенатська площа, пам'ятник композитору Яну Сибелиусу, Кафедральний Собор, Успенський Кафедральний Собор та ін. «Біла столиця Півночі» сьогодні запрошує Тебе до себе в гості.
Вільний час.
LaplandHelsinkiгельсінки
Рекомендуємо прогулянку: Морська фортеця Соуменлінна або Свеаборг (30 €) - перлина Фінляндії. Мальовничий оазис, музеї, галереї, парки надовго залишаться у пам'яті. Свеабог - 250-ти літній культурний скарб, чудове поєднання природи та архітектури,  пам'ятка світової спадщини ЮНЕСКО, поєднання Заходу та Сходу та просто величезний музей під відкритим небом!
Переїзд в м.Оулу. Поселення в готель. Ночівля.
День 4
31.12
Сніданок.
Лапландія - казкова країна. Дивовижна полярна природа, ліси, водні потоки, лісові звірі створюють унікальні пейзажі, які ми уявляли читаючи казки: саме сюди літав Нільс, сюди добиралась Гєрда у пошуках Кая, тут живе Сніжна Королева і тут знаходиться офіційна резиденція Санта Клауса - Йолупуккі. Синя пітьма полярної ночі додає особливу чарівність новорічним святам та Різдву.

Сніданок. Вільний час. Рекомендуємо:
Колись давно коли за вікном була хуртелиця, а біля теплої печі бабуся читала тобі казку «Снігова королева», у своїй уяві Ти потрапляв у чарівний світ… Засипаний снігом ліс, в якому живуть олені, зайці та лисиці - сьогодні, ми запрошуємо Тебе у твою дитячу мрію. На півночі Фінляндії, недалеко від містечка Рануа, свої двері відчиняє  арктичний RanuaZoo. Унікальне місце в якому білі і бурі ведмеді, північні олені, рисі, вовки, лосі і полярні сови відчувають себе як вдома, а домашні тварини, як справжні господарі території, проводять Тебе звивистими стежками (25 €).

Ranua ZooRanua ZooRanua Zoo

Рекомендуємо:
- відвідати найпівнічніший зоопарк у світі в містечку Рануа. Нас запрошує світ дикої природи, де і як в природних умовах живуть росомахи, білі та бурі ведмеді, рисі, вовки, песці, лосі, олені, кабани, змії, хижі птахи, лисиці... (вхідний квиток -17,5 €/15 €діти до 14р.)

Ranua ZooRanua Zoosnowmomile safari

 - Мото сафарі* (дорослі - 70€, діти - 54€) - безкраї зимові простори, чудові пейзажі, морозяний подих повітря... Відчуй справжній драйв покатавшись на мотосанях по мальовничій Лапландії!

 - "Ах ось який ти північний олень!"* (13 €) Незабутні пригоди Новорічної казки подарує Тобі прогулянка на оленях! Традиційна місцева розвага принесе масу позитивних вражень, тож знайомся - Стрімкий, Танцюрист, Скакун, Жвавий, Комета, Купідон, Грім, Блискавка та звичайно ж Рудольф.
 - "Хаскі - королі білої пустелі"* (дорослі - 36€, діти - 22€). Захоплюючі катання на собачих упряжках Хаскі. Неповторний світ емоцій та казкових мрій! Попробуй себе у ролі справжнього каюра!
Повернення в Оулу.
Святкування Нового року!
День 5
01.01

З НОВИМ РОКОМ, Україно! З НОВИМ РОКОМ, казкова Фінляндія!

Сніданок. Вільний день.
Рекомендуємо:
поїздку в Селище Санта Клауса -Рованіємі (45 €):
В Новорічну ніч не вдалось загадати всі найпотаємніші бажання? - Не біда. Сьогодні ми їдемо до Санти, справжнього Діда чарівника та його помічників Ельфів. Тут, за полярієм, розташована його офіційна резиденція "Селище Санта Клауса". Ми організуємо для Тебе особисту зустріч зі Сантою або, як тут кажуть, Йоулуппукі. Список бажань готовий?

santa clausSanta parksanta claus

Тут, неподалік є ціла система чірівних печер "Санта Парк": школа ельфів, кабінет Санти, льодяна галерея, поїзд "Пори року", майстерня Ельфів, Пошта, пекарня Місіс Клаус, і звичайно ж свій, підземний перехід полярного кола... (33 €/дор., 27 €(3-12р.)
Переїзд у Рованіїмі, в столицю магічної фінської Лапландії.
Відвідання музею «Арктікум» (23 €), тут нас запрошує фінська Лапландія і арктична зона. Історія фінської Лапландії знайомить з територією від Рованіємі до Верхньої Лапландії (комуни Інарі, Утсйоки і Енонтекіе), а в часовому вимірі - від доісторичної епохи до 1970-х рр. Арктичні території демонструють сьогодення і майбутнє в світлі арктичних досліджень. Виставки дають повний зріз історії та культури Лапландії і знань про Арктику.
Повернення в готель.

День 6
02.01
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Турку.
Рекомендуємо екскурсію: «Kiss me in  Turku  або поцілуй мене у Турку» (10 €). Одне з найгарніших міст у Фінляндії, один з найбільших Кафедральних соборів, один з найстаріших замків у Фінляндії. Ми проведемо казковий день у древній Фінляндії,  у місті, мури якого ще пам’ятають XIII ст, в столиці, де життя вирує в гармонії з природою, де кожен клаптик землі збагачений людським працелюбством та древньою культурою вікінгів.
Паромна переправа в Стокгольм. Ночівля на паромі.
День 7
03.01
Сніданок на паромі (оплачується додатково). Прибуття в Стокгольм. Переїзд у "Томтеленд" (24 €)
В далекій зимовій стихії - в лісовій тиші і в оточенні гір, розташоване село Діда Мороза, в якому Ти відвідаєш лісову домівку ельфів і своїми очима подивишся, як Дід Мороз і його гноми трудяться над приготуванням Різдвяних подарунків. Тут, в світі Санти, все живе і справжнє! Пограй з ельфами і тролями, відчуй зимову казку разом зі Сніжним королем і Королевою, обійми Снігову Людину. Поринь в захоплюючі пригоди разом з Дідом Морозом і його друзями! Тримай міцно за руку своїх рідних або друзів і вирушай на зустріч пригодам в світ Tomteland, переповнений казок та чаклунства!
Переїзд у м. Упсала.
Рекомендуємо:
Упсала - як багато значень в одному слові, як багато Швеції в одному місті. Місто в якому є можливості і енергетика великого міста, та близькість і спокій провінційного містечка. Тут можна спостерігати за метушнею на критому ринку, помилуватися краєвидами  з концертного концерт-холлу міста, або ж насолодитись тишиною в ботанічному саді і долучитися до приголомшливої історії міста в Густавіанумі, Упсальському замку і Старому місті. Упсала - все під рукою, щодня з 1286 року. (15 €)
Поселення в транзитний готель. Ночівля.
День 8
04.01
Сніданок.
Виселення з готелю. Переїзд у Стокгольм.

Оглядова екскурсія "Стокгольм - місто мостів", своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості... Чарівний Стокгольм - це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з'єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

Вільний час. Рекомендуємо:
- пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (10 €). На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. "Все як як і в інших містах", - кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні - це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. І головне, є міста про які говорять «побачити і померти» Стокгольм і його стара частина Гамла Стан - це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.
- відвідати музей Васа (25 €/12 €), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних пам'яток світового масштабу. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев'ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.

- відвідати ратушу Стокгольма (18 €). Стокгольмська ратуша - одна із найголовніших туристичних пам'яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з більш ніж 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени з історії Швеції. А з оглядового майданчика 106-метрової вежі ратуші Тобі відкриється чудова панорама Стокгольма.
Посадка на паром у Ригу. Ночівля на паромі.
День 9
05.01
Сніданок на паромі. Прибуття у Ригу.
Рекомендуємо:
- екскурсію по м.Юрмала (20 €/15 €), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих думок. Юрмала - "перлина" Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Крім того Юрмала - символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.
Переїзд на територію Польщі.

ЛатвіяЛатвія

Нічний переїзд у Львів.
День 10
06.01
Прибуття у Львів орієнтовно в 10:00.Вартість туру

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 13 років на дод. ліжку
до 08 жовтня 368 318
до 19 листопада 383 333
до 30 листопада 393 343
після 30 листопада 408 358

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі 3*,
в Фінляндії Hotel Cumulus Oulu 3*,
сніданки
• проїзд на паромі Таллін - Гельсінки; Турку-Стокгольм (4-ри місна каюта); Стокгольм-Рига (4-римісна каюта)
• сніданок на паромі 05.01 (на лінії Стокгольм-Рига)
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
• страхування

У вартість не входить:
• рекомендовані програми, факультативні екскурсії

вхідні квитки
особисті витрати
• Новорічна програма
• консульський збір - 35 євро (крім категорії громадян звільнених від оплати - пенсіонери, діти до 18 років... згідно угоди про спрощення візового режиму)
• візова підтримка 10 євро
Увага! Студенти денної форми навчання, віком до 21р. - ОПЛАЧУЮТЬ КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР
• послуги візового центру (ППВА) - 26 євро (оплачують всі категорії громадян)


ВАЖЛИВО: 
• При замовленні - програму, вартість туру і наявність місць просимо уточнювати 
• Оплата туру здійснюється в гривнах по фіксованому комерційному курсу.
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається
• За одномісне розміщення передбачена доплата - 210
євро/тур в готелі
• Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені на додатковому ліжку в двомісному номері
• Мінімальна к-ть для виконання факультативної програми 20 чоловік
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
• Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального об'єму послуг
• Туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.

ДОКУМЕНТИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВІДКРИТЯ ВІЗИ

 

Версія для друку

HTML

.