Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт! (Новорічний)

Австрія   Словаччина   Угорщина  

Львів - Відень -  Братислава  - Будапешт - Львів


Виїзд - 29.12.16

День 1

29.12.16

19:00 - збір групи біля залізничного вокзалу, м. Львів.

19:30 - виїзд зі Львова. Нічний переїзд територією Словаччини.

День 2

30.12.16

Прибуття в Австрію. Оглядова екскурсія.

Відень - місто музики, вальсів, парків, випічки і вина. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам'ятника імператриці Марії Терези; інтер'єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.

ВіденьWien

Рекомендуємо:

- відвідати Скарбницю Габсбургів (20 ), яка вражає своєю колекцією коштовностей та реліквій, які передавалися з покоління в покоління. Лише тут можна побачити на власні очі колиску сина Наполеона, найбільший смарагд у світі, єдину в світі восьмикутну корону, Чашу Грааля, яка дає безсмертя, славнозвісний Спис Долі...! Зі  Списом Долі Карл Великий не програв жодної зі своїх 47-ми битв, його також прагнув отримати Гітлер під час Другої світової війни!

- оглядову екскурсію у Палац Шенбрунн (6 € - трансфер/25 € - трансфер+екскурсія). Палац разом з оточуючими його будівлями і величезним парком, - один з найважливіших культурних пам'яток Австрії. Для династії Габсбургів, він служив літньою резиденцією. Ти побачиш чудові апартаменти Марії-Терезії, її вітальню, спальню і кабінет, в якому шестирічний Моцарт грав перед імператрицею; апартаменти імператорської родини Франца Йосипа і Сіссі - імператриці Єлизавети. Інтер'єри прикрашені розписаними стелями, кришталевими підсвічниками, величезними дзеркалами і позолотою. Всього в цій імператорськії резиденції 1441 кімнат! Запрошуємо відвідати деякі з них і ближче познайомитись з династією Габсбургів.
- відвідати Будинок Хундертвассера (6 ) у Відні - видовище небачене. Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені.

День 3

31.12.16

Сніданок. Оглядова екскурсія.

Братислава - могутня столиця Словаччини. Ти зможеш побачити: Братиславський замок Град, розташований на скелястому пагорбі в західній частині словацької столиці і є візитною карткою міста. Звідси відкривається чудовий вид на місто, а в гарну погоду і на Угорщину; Ворота Святого Михайла в Братиславі - єдина збережена частина Середньовічних міських укріплювальних споруд, вони входять до числа найстаріших будівель міста; палац Грассалковічей, де розташовується резиденція президента Словаччини, палац Архієпископа, а також «Папараци», «Мужчина на роботі»... Нас запрошує Братислава...

BratislavaБратислава

Рекомендуємо:

- відвідати Замки Братислави (15 ) - напевно, для Тебе це буде відкриттям, але в Братиславі є не один замок, а два! Ми з Тобою сьогодні познайомимося з старовинним градом Девін і домінантом столиці - Братиславським замком. Братиславський Град, розташований на скелястому пагорбі в західній частині словацької столиці і є візитною карткою міста. Звідси відкривається чудовий вид на Дунай, старе місто та на міст з НЛО, а в гарну погоду і на Угорщину.

Запрошуємо Тебе зустріти Новий 2017 Рік у Відні!

З міста контрастів у місто влади та розкоші, адже де ж ще розпочати Новий Рік та нові починання, як не у центрі всієї європейської культури - Відні. У столиці, де звичайний день - це свято, а свято - цілий фестиваль; ця ніч не залишить Тебе байдужим, від цієї ночі Ти залишишся під враженнями ще довгий час! (18 євро - трансфер)

День 4

01.01.17

Сніданок. Виселення з готелю.                        З НОВИМ 2017 РОКОМ!

Переїзд в Будапешт.

Братислава

Рекомендуємо:

- прогулянку на кораблику по Дунаю* (20 ). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Нічний переїзд до Львова.

День 5

02.01.17

Прибуття у Львів близько 07:00Вартість туру, проживання у готелі 3*

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
до 8 жовтня 135 125
до 19 листопада 150 140
до 30 листопада 159 150
після 30 листопада 169 160Вартість туру, проживання у готелі 2*

Валюта

Вартість туру при оплаті Дорослі Діти до 12 років
до 8 жовтня 115 110
до 19 листопада 130 125
до 30 листопада 140 135
після 30 листопада 150 145

 

У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 2-3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- медична страхівка;

 

Додатково оплачується:
- консульський збір - 35
(окрім дітей до 18 р., студентів до 21р. та пенсіонерів - безкоштовно);
- візовий збір - 330 грн
- візова підтримка - 10 євро
- факультативні програми, вхідні квитки;
- особисті витрати;
- новорічна забава

Важливою умовою участі  в турі туристів з власними візами є підписана розписка.
Бронювання буде підтвердженим лише після отримання сканованої копії розписки.

Важливо:
- одномісне розміщення у готелі оплачується додатково - 60

- туристи, що подорожують самостійно - можуть бути розміщені у тримісних  номерах
- туроператор залишає за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні
- туристична фірма не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за корки на дорогах та погодні умови.
- мінімальна кількість туристів на факультативи - 20 осіб
- під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено.

Важливо! Турист повинен володіти інформацією стосовно програми туру (маршрут подорожі) та надати її при спілкуванні з працівником консульства. Незнання програми туру може стати причиною ВІДМОВИ У ВИДАЧІ ВІЗИ.

Документи, необхідні для відкриття візи

Версія для друку

HTML

.