Новорічний вік-енд: Угорщина + Австрія

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
admin
2
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Новорічний вік-енд: Угорщина + Австрія

Перейти до опису туру: http://tangotravel.com.ua/viewtour/id/533/

Средние оценки тура

Руководитель группы: 7,7 (Оценок: 7)
Местные экскурсоводы: 9,2 (Оценок: 5)
Отели: 7,1 (Оценок: 7)
Автобус: 5,7 (Оценок: 7)
Общее впечатление о туре: 7,7 (Оценок: 7)

Sonja
15
07.01.2016 21:08
Я тоже ездила в этот тур и видела как все происходило! Всегда есть люди, которых все не устраивает и все плохо!!! Руководитель группы Роман был очень дипломатичным, культурным и несмотря на всевозможные ситуации которые от него и водителей автобуса независили-решал их очень быстро и профессионально! В новогоднюю ночь была достаточно теплая погода, а не -15! И очень быстро приехали за всеми такси! Если старый и неисправный автобус-это вина не Романа с водителями. Экскурсии по Будапешту и Вене были очень хорошие. Тем кто хотел всвободное время прогуляться по городу и самостоятельно добираться к отелю-Роман очень культурно несколько раз объяснял как доехать. Мы тоже ехали на задних местах в автобусе, да, был не Ташкент, но катастрофы не было! Несколько истеричек все время возмущались еще при выезде с Львова, но таким людям можно сказать одно- покупайте крутые туры с перелетами на самолете и наверное там тоже у вас все будет плохо! Ромочка! Я желаю тебе крепкого здоровья, терпения, хороших дружественных попутчиков и всего самого лучшего! P.S. Недовольные люди есть всегда и везде, особенно если они представители других тур операторов!!! Улыбайтесь по чаще-злобные людишки!
Читать...
Marco
4
06.01.2016 12:03
Ні-ні, Роман, ну що Ви? Давайте залишимо повідомлення в такому вигляді, в якому воно було написане.

Якщо незадоволений клієнт - "Му...", - то з цим нічого не вдієш. Не соромтесь своїх слів. Я думаю, Вашим потенційним клієнтам буде дуже цікаво дізнатись про Ваше ставлення до критики.
Читать...
Marco
2
06.01.2016 12:03
Ні-ні, Роман, ну що Ви? Давайте залишимо повідомлення в такому вигляді, в якому воно було написане.

Якщо незадоволений клієнт - "Му...", - то з цим нічого не вдієш. Не соромтесь своїх слів. Я думаю, Вашим потенційним клієнтам буде дуже цікаво дізнатись про Ваше ставлення до критики.
Читать...
Marco
7
06.01.2016 09:18
Roma,
дякую за Ваш коментар. Він краще, ніж все раніше написане, демонструє Ваш професіоналізм і ставлення компанії до своїх клієнтів.
Ви все робите правильно. Бажаю успіхів.
Читать...
triix.vadim
1
05.01.2016 23:59
здравствуйте !
съездили в тур Венгрия и Австрия !!!! города понравились. по поводу организации напишу так : были некоторые нюансы по поводу организации но в целом все хорошо . руководитель Роман уделял внимание по чьей либо просьбе . общался культурно. объяснял внятно . за всех не говорю но за себя и то что слышал рядом . а автобус это железо . может поломаться в любой момент . не дай Бог оказаться каждому в такой ситуации, тем более человек решил вопрос за свой счет  (кстати будет что вспомнить ).
Читать...
triix.vadim
2
05.01.2016 23:45
здравствуйте !
съездили в тур Венгрия и Австрия !!!! города понравились. по поводу организации напишу так : были некоторые нюансы по поводу организации но в целом все хорошо . руководитель Роман уделял внимание по чьей либо просьбе . общался культурно. объяснял внятно . за всех не говорю но за себя и то что слышал рядом . а автобус это железо . может поломаться в любой момент . не дай Бог оказаться каждому в такой ситуации, тем более человек решил вопрос за свой счет  (кстати будет что вспомнить ).
Читать...

Roma:))
4
05.01.2016 23:19
Marco, Лише один коментарYesСАМЕ ТАК УСЕ БУЛО ОЗВУЧЕНО:Hotel Bestline Budapest, Ócsai út 4, Угорщина Ідіть пішки Приблизно 3 хв , 240 м до зупинки Автобуса - 66 і їдьте до Határ út там метро на Határ út. Лінія Метро M3-синя лінія до Újpest-Központ...або дальше.
І питання, чому завжди всі все чують, але знайдеться один Марко який живе у своєму світі, ти друже хоч би подякував що тобі дали плед, щоб вкритись а пізніше повністю звільнили місце гіда спереді, де в принципі не було тепліше ніж позаду. А ти як дівчинка тут соплі розпускаєш, що тебе не водили за ручку). Можна коментувати усе інше, але не бачу сенсу. Група поставила відмінну оцінку і за це дякую, від себе: так автобус був не ідеальний, але це техніка...тай за 118 е. на нр - смішна ціна де 2 ночі в готелі. Екскурсійний тур це не - релакс не шопінг і не літербол. (звісно усе може бути присутнє, але в розумних рамках) Спасибі всім за хороший настрій)) Ну ти М і нюня...у нас доречі ще один там "мужик" був, коли я сказав що у таксі сідають спочатку тільки жінки то він перший заскочив)))Молодець)
Читать...
triix.vadim
1
05.01.2016 23:11
здравствуйте !
Читать...
Віталій
5
05.01.2016 22:31
Недавно побували з дружиною у цьому турі. Поїздка дууже порадувала і принесла багато щасливих незабутніх вражень, атмосфера дружня, ці дні пролетіли швидко нажаль і надіюся на подальші сумісні поїздки.Тобі - Романе, хочу побажати багато ще поїздок і багато багато терпіння. Ми дякуємо тобі за хороший проведений час разом і за хороші враження і спогади, без тебе - вони б не були такими чудовими. Передай фірмі нехай дають тобі премію !)))

Єдине що хочу висловити зауваження фірмі:
- беріть справні автобуси;
- поселяйте ближче до центру міста;
- змініть назву туру з Угорщина + Австрія на назву Угорщина, тому що за Австрію потрібно додатково доплачувати
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 7
Автобус: 5
Общее впечатление о туре: 9
Читать...
Віталій
3
05.01.2016 22:31
Недавно побували з дружиною у цьому турі. Поїздка дууже порадувала і принесла багато щасливих незабутніх вражень, атмосфера дружня, ці дні пролетіли швидко нажаль і надіюся на подальші сумісні поїздки.Тобі - Романе, хочу побажати багато ще поїздок і багато багато терпіння. Ми дякуємо тобі за хороший проведений час разом і за хороші враження і спогади, без тебе - вони б не були такими чудовими. Передай фірмі нехай дають тобі премію !)))

Єдине що хочу висловити зауваження фірмі:
- беріть справні автобуси;
- поселяйте ближче до центру міста;
- змініть назву туру з Угорщина + Австрія на назву Угорщина, тому що за Австрію потрібно додатково доплачувати
Автобус: 5
Общее впечатление о туре: 9
Читать...
0971205463
4
05.01.2016 22:22
Поїздка вдалась на всі 100000))Міста вразили своєю красою,але найбільше вразив керівник групи Роман)Одразу відчувається професіоналізм і відповідальне ставлення до своєї справи.Я не вперше подорожую автобусними турами і хочу відзначити,що такого турботливого керівника групи я ще не зустрічала,він зміг знайти підхід до кожного туриста і любязно  відповідав на всі питання(навіть якщо вони були зовсім дурними),він легко знаходив вихід з усіх  ситуацій,які зустрічали нас несподівано.Навіть коли посеред ночі за нами не зміг приїхати автобус він вирішив це питання з легкістю,і з комфортом для нас.Окреме спасибі хочеться сказати водіям,які допомагали з багажем.В мене все.Дякую за незабутні враження,
Отели: 9
Автобус: 8
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
nicole
6
04.01.2016 16:00
Не часто пишу отзывы, но это случай особый.

Категорически не согласна с отзывом Kate.
Все, что мне понравилось в туре категорически не связано с организатором.
А вернее сказать все хорошие воспоминания о поездке остались вопреки организации данного тура.

Спасибо Будапешту - красивый город, двух дней мало для того, чтобы обойти его и насладиться всеми его красотами.

Спасибо приветливому персоналу отеля.
Находился он далеко и это было не совсем удобно, учитывая сколько хочется гулять и осматривать город.

Отдельное "не спасибо" Роману.
Я очень надеюсь, что он осознает реально проделанную работу.

По пунктам - организатор должен уметь организовывать.

Этого не было. Подписываюся под каждым словом Marco и Lena_Kolya.
На любые вопросы о туре Роман отвечал очень размыто, без конкретных фактов.

Отдельно хотелось бы рассказать о 2 часах ожидания в лобби отеля.
Выселяться мы должны были в 11 часов дня.
Кто заплатил за факультативную Вену поехали туда вместе с вещами, а кто не поехал должны были решать как выселяться, где хранить вещи, где встречаться с группой самостоятельно.

Комментарий Романа: "Вы можете договориться с водителем автобуса и положить вещи в автобус. Или вы можете спросить в отеле наличие камеры хранения"

Т.е. организуйте себя сами.

На вопрос о задержке автобуса мы получили что-то вроде: "Я будил час людей, а потом час нужно было отстаивать автобус"

Мы замерзли, устали и не выспались.. Очень благодаря потраченным часам ожидания на морозе и в лобби.
Дата поездки: 2015-12-30
Руководитель группы: 2
Отели: 6
Автобус: 2
Общее впечатление о туре: 4
Читать...
Marco
7
04.01.2016 15:05
От і я повернувся додому з туру в Угорщину. Організація - суцільний кошмар. Все почалось із старого автобуса, в якому страшенно тягнуло по ногах холодним повітрям в задній половині салону. На зауваження керівникові групи (так, уже згаданому Романові Грибовському), він радісно повідомив, що це дує із дверей і повернувся на своє місце. В результаті, коли в передній частині салону люди їхали напівроздягнені і жалілись на спеку, ми їхали в застібнутих пальтах, рукавицях і потерпали від холоду.
Не буду говорити про стан готелю і його розміщення в приміській зоні Будапешту, бо нехай це і було дуже далеким від новорічних фантазій, проте не мало різкого негативного характеру і не стало б вирішальним фактором в моїй оцінці. Зате розповім про компетентність керівника групи, який не знав ні про сам готель, ні про його розміщення, ні про Будапешт із його порядками анічогісінько. Навіть після спілкування із працівниками готелю він умудрився невірно вказати напрямок, в якому знаходиться місто. І якби ми самі не повертались у перший день з прогулянки в готель по картах Google, то за вказівками Романа наступного дня поїхали б із готелю автобусом в протилежному напрямку. Також не під силу йому стало розібратись із квитками і тарифами громадського транспорту, хоча вся інформація шукається за елементарним запитом на офіційному сайті міського транспорту Будапешта http://lmgtfy.com/?q=budapest+transport. Зате він дуже вміло переконував нас, що трансфер в Новорічну ніч вартістю 9 євро - це рівносильна ціна квитків на громадський транспорт. Хоча навіть найдорожчий варіант - 2 прості квитки на метро і автобус - коштують у Будапешті по 350 форінтів, що у дві сторони складе неповних 4.5 євро. А знаючи про квиток із трансфером (ну це вже вища математика), вартість складе близько 3.4 євро. Але це лише питання арифметики. Епічність трансферу, як уже написали Lena_Kolya, заключалась у тому, що його... не було. Причому про поломку автобуса Роман говорив ще до відправлення. Проте до 01:00 ночі, коли група зібралась до виїзду на морозі в центрі міста, це питання не вирішувалось ніяк. Роман почав його вирішувати прямо на місці, намагаючись переконати водіїв польських(!!!) екскурсійних автобусів відвезти нас в готель. В результаті з потугами після більш ніж години на лютому холоді нам зробили велику послугу і повезли на таксі (з наголосом, що БЕЗКОШТОВНО, якщо упустити момент, що трансфер 50-місним автобусом у дві сторони обійшовся кожному 9 євро, а таксі на 4 людей в одну сторону в новорічну ніч вартувало 30).
Далі, знову ж, в силу неймовірної організації, виїзд в Україну автобуса був затриманий більш, ніж на 2 години, протягом яких по милості працівників готелю ми тіснились на диванчиках в холі. Про late checkout я говорити не буду. Видно для Tango Travel це така ж складна наука, як і transfer ticket. Після мого резонного запитання про стан проблеми протягу у салоні Роман, як і раніше, радісно відповів, що вона не вирішена, проте водії обіцяли увімкнути побільше обігріву. Після 15 хв. проїзду повітря з вулиці, де на той час було -15, яке активно дуло по ногах, чомусь все так само приносило різкий дискомфорт. Тому довелось попросити Романа помінятись місцями і зайняти його значно тепліше місце в передній частині салону. Роман же на вітродув відправив свою колегу, а сам віддав перевагу сходинкам в проході за водієм - але це вже питання його особистих переконань.
Наше ж щастя тривало не довго, бо через кілька годин подорожі у доходяжному автобусі обігрів відмовив зовсім - так і їхали до самого Львова.
В результаті після відвідин монументального Будапешту крім вражень і фото на згадку залишились ще температура, нежить і кашель. Щиро дякуємо, Tango Travel!
Руководитель группы: 2
Автобус: 2
Общее впечатление о туре: 2
Читать...
Lena_Kolya
8
03.01.2016 20:17
Kate, За всю группу,Катенька,не расписуйся. Это был самый ужасный,настолько не профессиональный подход к работе! Отвратительный Новый год! А Рома что делал?! Отдыхал и водители понапивались и оставили нас среди чужого города в 1.00 на площади? Всем кто захочет обратиться в эту контору- дам совет,подумайте лучше,а то эти "профессионалы" испортят вам выходные,особенно праздники! Мы много,где отдыхали,но это "незабываемый отдых".Рома займись чем-то другим,это явно не твоё! И руководители обратите внимание как ваши работники исполняют свои поставленные задачи. Рома сказал,что ему с Киева руководители не разрешили взять автобус,чтоб 30 людей забрать с холода,неужели это так?!Автобус-это отдельный разговор! Зимой не работает печка! А зачем? Такое впечатоение,что нас проверяли на крепкость! Да мы не северные медведи,что можем находиться по 6 часов на улице на холоде,а потом ещё ехать в холодном автобусе! Респект только городу Будапешту,экскурсоводу Татьяне,городу Вена,хотя тур називают Венгрия+Австрия,но за Австрию надо отдельно доплачивать! Организаторы измените название- Венгрия!P.S Скоро Рождество,но я лежу с температурой,благодаря "незабываемому"туру!!!!
Читать...
Kate
6
02.01.2016 20:19
Сьогодні повернулась додому з туру Новорічний вік-енд: Угорщина + Австрія. В Будапешті я побувала вперше, у Відні - вдруге. Вражень море, незважаючи на втому, емоції переповнюють)Поїздка була вдало організована, велику роль у цьому відіграв наш гід Роман Грибовський. Уся група йому була дуже вдячна за те, що він віддавався на повну і робив усе, щоб наш новорічний вікенд був ідеальним. Тому Роману величезне спасибі) Звертаюсь до керівництва "Танго Тревел" - Роман заслужив премію))))))))))))))

Усіх з Новим роком! Подорожуйте частіше!
Местные экскурсоводы: 8
Автобус: 9
Общее впечатление о туре: 10
Читать...

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

.