Меню на вік-енд - Будапешт та Відень!

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
admin
0
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Меню на вік-енд - Будапешт та Відень!

Перейти до опису туру: http://tangotravel.com.ua/viewtour/id/581/

Средние оценки тура

Руководитель группы: 9,6 (Оценок: 11)
Местные экскурсоводы: 9,6 (Оценок: 11)
Отели: 7,1 (Оценок: 11)
Автобус: 8,5 (Оценок: 11)
Общее впечатление о туре: 9,1 (Оценок: 11)

Casarana
1
03.04.2017 11:55
Ізджу вже втретє в цей самий тур. Цього разу вирішила залишити відгук для майбутніх мандрівниківWell. Вперше, я, майже, цілком задоволена керівником групи. Наталя Волошина - СУПЕР...а її милі кучеряшки , то взагаліHeart. Весь час нас селили в той самий готель в Будапешті - Бестлайн. Про готель можу сказати одне, що то страшний клоповник, але таку якість виправдовує ціна( я взагалі, дивлячись на ціни в Будапешті і у Відні, думала, що за таку невелику суму за тур, ми спатимемо на вокзалах)Very we! Тур дуууже насичений і цікавий. У Відні я вже восьмий раз, бо дуууже люблю це містоHeart, тому екскурсію до Відня треба брати 100%. В Кампону також треба зїздити за незабутніми враженнями від океанаріума, особливо, якщо Ви подорожуєте з дітьми.
НЕМОЖЛИВО не звернути увагу на, гіда від Бога, АНАТОЛІЯ. Вже вдруге доводеться стати його слухачем і я дууже задоволена. Спецефічно..., я хзгідна, але з усіх екскурсоводів я пам*ятаю тільки його, а це значить багатоVery we!. Дуже велика подяка водіям, я непам*ятаю, на жаль, їх імена, але вона ДУУУЖЕ круті хлопці. Були добрими і ввічливими навіть під кінець поїздки, хоч дорога була довга і кордон нам дався нелегко. Дуже вам всім дякую, ви зробили мою поїздку незабутньою.

P.S Особлива подяка людям, які подорожували в цьому рейсі. Ми разом сміялись, хропіли і бігали по Відню, щоб з*їсти щось смачненькеWell. Було багато дітей, я чесно кажучи, не люблю тур, де їдуть діти, бо боюсь, що вони галасливі і з ними купу проблем, але цього разу все змінилось, зразу було видно, що у дітей хороше виховання(дякую їхнім вчителям та батькам) вони приходили вчасно, не губились і з ними поїздка стала веселішоюWell

P.P.S Я бачу, що буду їздити не туди, куди хочу, а в такий тур, де керівником групи знов буде Наталя, а водіями - ці професіонали.
Дата поездки: 2017-03-31
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 9
Отели: 7
Автобус: 10
Общее впечатление о туре: 9
Читать...

viktor
1
14.03.2017 21:23
Загальне враження про тур-позитивне Група була велика і екскурсоводам та керівнику групи мабуть було не легко Готель-просто супер(чисто,туалет і душ в номері,тепло,сателітарне телебачення)Зранку сніданок:шведський стіл.
Автобус-те що телевізори працюють ми взнали лише по дорозі в Україну(навіть переглянули дві цікаві картини)
Будапешт-змістовна екскурсія-екскурсовод Анатолій був на висоті.Навіть допомагав вибрати правильні ракурси для фото.Але незрозуміло чому екскурсія була на російській мові для групи з України ???
Відень-також цікава екскурсія. Екскурсовод Ірина цікаво виклала інформацію (українською мовою).
Єдиний недолік-якщо брати участь у всіх екскурсіях то абсолютно немає часу купити не те що якісь дрібнички(каву.шоколад.пиво)але навіть поїсти.
Хотілось би щоб був варіант подорожі до прикордонних міст поїздом.а уже далі автобусом.бо після нічного переїзду автобусом трохи важко
Дата поездки: 2017-03-10
Руководитель группы: 9
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 10
Автобус: 9
Общее впечатление о туре: 9
Читать...
Katinka.Mazur
2
17.11.2016 20:30
Хочу поділитися враженнями від туру (11-14. 11. 16)
Загалом все пройшло шикарно
Дата поездки: 2016-11-11
Отели: 9
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
Katinka.Mazur
0
17.11.2016 20:23
admin
Відгуки про тур: Меню на вік-енд - Будапешт та Відень!

Хочу поділитися свої враженнями від туру (11-14.11.16)!
Все пройшло шикарно
Дата поездки: 2016-11-11
Читать...
турист
2
08.11.2016 13:39
Хочу поділись своїми враженнями від туру "Меню на вік-енд - Будапешт та Відень!" з 04.11.2016р. по 07.11.2016 р., номер рейсу H1. Сам тур в принципі нарікань не викликає. Обурений поведінкою водіїв автобуса н/з ВС9777АТ, перевізник "Еліта Транс" Олександр і Михайло (особливо Михайло). Ці два водії від самого початку вели себе так ніби туристи прийшли до них до дому і невідомо що хочуть. В автобусі нічого не дозволялося (брати особисті негабаритні речі у вигляді рюкзаків і кульків, сидіння на кожній зупинці ставилися у вертикальне положення і опускались підлокітники, коли взяли рюкзак в автобус, то після екскурсії він стояв вже у проході). Нами за місця на передньому ряді у туристичній фірмі були доплачені кошти, з метою кращого виду на туристичні об'єкти, однак лобове скло (яке ділиться на дві частини, водії сидять у нижній частині) постійно було запотіле(очевидно не працював обдув верхньої частини скла) і за весь маршрут жодного разу не включались склоочисники, не зважаючи на те що переважну частину маршруту йшов дощ. Таким чином можна було дивитись лише у бокові вікна.
На одній із зупинок мною було озвучено прохання до водія Михайла хоча би деколи включати склоочисники, (від запрівання ми самі вимушені були чистити скло з середини) на що прозвучала відповідь грубим тоном : "Ні". Після запитання: "Чому?", він відразу перейшов на "ти" і сказав : "Шо ти хош?". Пояснивши йому, що люди їдуть на екскурсію щоб щось побачити, і у вікні автобуса так само, він підключивши всі свої розумово-інтелектуальні здібності відповів : "Та пішов ти", після чого я зрозумів що далі нема з ким і про що говорити. Керівнику групи даний водій пояснив, що при їзді на швидкості вітер вириває склоочисники(вочевидь автобус марки "VAN HOOL" розрахований у дощ стояти на місці), але склоочисники спеціально не включав навіть у місті, на невеликій швидкості, і при стоянні у заторах.
Також хочу зазначити, що водії у Будапешті при поселенні у готель зупинили автобус на протилежній від входу у готель стороні вулиці, завдяки чому уся група у темну пору доби, з валізами була вимушена переходити через дорогу, і через трамвайні колії (поблизу не було пішохідних переходів).
Важаю, що туроператору "Танго Тревел" слід ретельніше підбирати обслуговуючий туристів персонал, аби не створювати собі антирекламу,і негативний настрій у туристів, а також не псувати імідж країни за кордоном.
Таких водіїв не можна допускати до роботи з туристами, а також якщо транспортний засіб не справний, його не можна залучати до міжнародних перевезень.
Дата поездки: 2016-11-04
Руководитель группы: 7
Отели: 3
Автобус: 1
Общее впечатление о туре: 6
Читать...
Ключик
1
18.10.2016 13:39
Тур найбільше підходить для поверхневого ознайомлення з містами.
Пощастило, що не було черги на митниці. інакше...ну, зовсім мало часу на Будапешт. В готель поїхали поселятися дуже рано, приблизно після 19-00.
Сину дали спальне місце-розкладене крісло, хоча за нього опдачувалося повноцінно як за дорослого. У Відні на танцюючий годинник в дії подивитися не вдалося, бо дійство відбувається в 12 год, а ексекурсія була ввечері. Загалом, враження позитивні, екскурсійні програми цікаві.  Дякуємо кеівнику групи за допомогу і цікаві розповіді в дорозі.
Дата поездки: 2016-10-14
Автобус: 8
Общее впечатление о туре: 8
Читать...
Ключик
0
18.10.2016 13:38
Тур найбільше підходить для поверхневого ознайомлення з містами.
Пощастило, що не було черги на митниці. інакше...ну, зовсім мало часу на Будапешт. В готель поїхали поселятися дуже рано, приблизно після 19-00.
Сину дали спальне місце-розкладене крісло, хоча за нього опдачувалося повноцінно як за дорослого. У Відні на танцюючий годинник в дії подивитися не вдалося, бо дійство відбувається в 12 год, а ексекурсія була ввечері. Загалом, враження позитивні, екскурсійні програми цікаві.  Дякуємо кеівнику групи за допомогу і цікаві розповіді в дорозі.
Дата поездки: 2016-10-14
Общее впечатление о туре: 8
Читать...
korobova1970
2
26.07.2016 16:39
Я вперше їздила за кордон  саме на екскурсію. Все дуже сподобалось. Керівник групи Роман чудовий організатор , дуже добре справлявся із своїми обов'язками .Окреме спасибі екскурсоводам Ользі та Анатолію. Побажання до агенства розробити екскурсію на 2 дні у Відень. Неповний день -це замало для такого красивого міста.
Дата поездки: 2016-07-22
Отели: 10
Читать...
NataliiaZ
1
07.05.2016 12:20
Ця поїздка - подарунок моїх п'ятьох дітей на День Матері. Словами не передати яку гордість і радість я відчуваю. Отримала дуже багато позитивних вражень і цікавої інформації. Завдяки чудовим екскурсоводам всі екскурсії проходили на одному подиху і не відчувалась втома. Дуже вдячна!!! Після туру зрозуміла - світ потрібно дивитись не з екрана телевізора.
Дата поездки: 2016-04-15
Отели: 6
Читать...
nataliia
1
07.05.2016 12:09
Тур "Меню на вік-енд: Будапешт + Відень" - мій перший виїзд за кордон, який пройшов неймовірно чудово та залишив море позитивних емоцій. Особливо, хочеться подякувати нашим водіям та керівнику групи - Наталії Бойко - дуже привітні люди, спеціалісти своєї справи. Бажаю компанії Танго Тревел процвітання, більше нових турів та багато подорожуючих!
Дата поездки: 2016-04-15
Читать...
n. sigerich
2
16.02.2016 17:12
Танго Тревел. The Best. Дуже дякую за прекрасні вихідні, які ви створили. Молодці, так тримати.
Дата поездки: 2016-02-12
Читать...

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

.