Словенія та Італія - світ яскравих емоцій!

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
admin
1
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Словенія та Італія - світ яскравих емоцій!

Перейти до опису туру: http://tangotravel.com.ua/viewtour/id/520/

Средние оценки тура

Руководитель группы: 10 (Оценок: 2)
Местные экскурсоводы: 8 (Оценок: 2)
Отели: 9 (Оценок: 2)
Автобус: 8 (Оценок: 2)
Общее впечатление о туре: 10 (Оценок: 2)

alyonna5
30
31.08.2015 19:47
Усім доброго дня. Нещодавно повернулася з туру «Словенія та Італія – світ яскравих емоцій» і хочу поділитися враженнями. Відвідавши ці дві країни, ви начебто побуваєте у різних світах: галаслива та сповнена туристів Венеція перекривається наступного дня спокійним і тихим життям людей у Словенії. Якщо говорити про Венецію, то раджу покататися і на гондолі по вузьких вуличках міста, і на катері по Гранд-Каналу - головній вулиці Венеції. Це не одне і те ж: різні види навколо, які викликають зовсім неоднакові емоції. Тур в Словенію містив подорож на два альпійських озера – Бохінь та Блед. Побувала на обидвох. І вам раджу, оскільки кожне з них красиве по-своєму. Якщо погода буде хорошою, беріть купальники в подорож – у вас буде час і можливість покупатися у цій красі Well. Також підіймалась сходинками через ліс до водоспаду Савиця та побувала в ущелині Вінтгар. Цю ущелину я запам’ятаю надовго, адже мені, людині, яка боїться висоти, пройти 1600м в одну сторону по дерев’яних мостах через річку та вздовж скель, під якими не було землі і в щілинах можна було побачити, як внизу тече вода, - потрібно було опанувати свій страх і все ж дійти до кінця, щоб залишити в своїй пам’яті всю цю природну красу.
Туром я залишилась задоволена. Дуже сподобалась і керівник групи Христина – весела дівчина із чудовим почуттям гумору, яка перекладала свій позитив і на всіх нас! Well
Дата поездки: 2015-08-19
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 8
Отели: 9
Автобус: 8
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
L.V.
23
31.08.2015 19:27
Втретє з Танго Тревел. На цей раз – тур «Словенія та Італія – світ яскравих емоцій». Емоції дійсно зашкалюють. Про Венецію багато сказано та написано. Немає такої людини, яка не мріяла би побувати там. І моя мрія зараз здійснилася! Але найбільше я була вражена Словенією. Назва цієї маленької країни більшості з нас нічого не говорить. Та хто любить природу і відчуває себе її часточкою – Словенія саме для вас! Юлійські Альпи, альпійські озера Бохінь та Блед, водоспад Савиця, ущелина Вінтгар... – це неможливо передати словами. Це треба бачити! Шкода лише, що не назбиралася достатня кількість туристів, щоб відвідати печеру Постойна. Але моє побачення із Словенією не останнє і я обов’язково там побуваю. Окрема подяка керівнику групи Христині. Ця тендітна дівчинка була джерелом позитивних емоцій і оптимізму для всієї групи.
Дата поездки: 2015-08-19
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 8
Отели: 9
Автобус: 8
Общее впечатление о туре: 10
Читать...

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

.