Чорногорія - ніжне море Адріатики

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
admin
10
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Чорногорія - ніжне море Адріатики

Перейти до опису туру: http://tangotravel.com.ua/viewtour/id/499/

Средние оценки тура

Руководитель группы: 10 (Оценок: 3)
Местные экскурсоводы: 10 (Оценок: 1)
Отели: 6,3 (Оценок: 3)
Автобус: 10 (Оценок: 3)
Общее впечатление о туре: 10 (Оценок: 3)

ovsoks
1
18.09.2016 19:36
Брали путівку у агенстві ПОЇХАЛИ З НАМИ (Маряна Руда).З маряною працюємо вдруге,все чітко і вчасно. Поїздка  получилася супер.Туристи підібралися адекватні та дружні. Особлива подяка керівнику групи Олександру Погорельцеву.Він крім того що чудово розповідав про маршрут та країни, ще зорієнтував про ціни, особливості проживання та перебування. Екскурсію на Скадарське озеро ,яка припала в дощовий день,зумів провести так що ніхто не помітив дощу. Загальне враження від туру на 11 балів з 12. З недоліків можна відмітити тільки проживання у віллі де були дрібні зауваження але це скоріше менталітет Чорногорців а не організація туру. Всім рекомендую поїздки з цим оператором та не брати до уваги відгуки про те,що хтось не попав у п'ятизіркові умови. Особисто поїду ще раз.
Дата поездки: 2016-09-01
Руководитель группы: 10
Отели: 8
Автобус: 10
Общее впечатление о туре: 10
Читать...

Alexandra
3
12.09.2016 17:24
Це моя перша поїздка з Танго Тревел..
Довго думала, чи їхати автобусним туром і вибирала з декількох туроператорів. Читала багато відгуків і не всі були позитивними, оскільки всім не можливо вгодити, але мені вгодили.
Поїздка була чудовою, дорога була не така обтяжлива, як я думала, готувалася до гіршого.
Комфорт на вищому рівні, зупинки кожні 3-4 години, водії ввічливі та професіональні.
Місцеві апартаменти (вілла) за таку не велику ціну була не погана, умови досить комфорті, але чистота і прибирання бажають кращого (це вже залежить не від туроператора, а від місцевого персоналу).
Керівник групи Олександр це окрема тема, можна писати довго про його високий професіоналізм, стриманість, уважність і т. д. Окреме спасибі йому за його роботу та організацію чудового відпочинку.

Це моя не остання поїздка з Танго Тревел..

Дата поездки: 2016-09-03
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 7
Читать...

_Sandra_
3
12.09.2016 13:05
Пока впечатления о поездке свежие хочу ими поделится. Изначально нужно быть готовым к тому, что автобусный тур предполагает собой длинные переезды, утомительные остановки у границ государств и т.д. Но все эти неудобства быстро забываются, когда въезжаешь в Черногорию, невероятные пейзажи, чудесное море вмиг снимают усталость как рукой.
Расположение виллы было относительно недалеко от моря - это плюс, но все же нужно понимать, что тур бюджетный, потому сумасшедших условий в номерах ожидать не следует. Единственное чего я не понимала, почему наведение чистоты в номерах - это дело рук самих отдыхающих.
Далее хочу выразить свою благодарность:
- Погорельцеву Александру, за профессионализм, увлекательные экскурсии, дельные советы, за то что даже в непогоду сумел поднять всем настроение и не расстраиваться;
- Водителям автобуса, за безопасность и комфорт при переездах, а также и особенно за то, что мы успели на свои поезда!!!

Поеду ли я снова с фирмой Танго Тревел?  Ответ - Да! :-)
Дата поездки: 2016-09-03
Отели: 4
Читать...
Melnyk
0
17.08.2016 18:39
Dima_Petruniak,
дякуємо за Ваш запит.
Ви все вірно порахували, курортний збір оплачується на місці, вже в Чорногорії.
Також Ви можете скористатись акційною пропозицією "ПРИЙШОВ, ПОБАЧИВ І КУПИВ" на виїзд 03.09.16 - 175 євро, де умовою отримання такої вартості є попереднє бронювання
та оплата 1 додаткової екскурсії, що відмічена зірочкою.
Харчування по програмі не передбачено, проживання
відбувається у м. Будва, де великий вибір
закладів харчування.
Дякуємо

З повагою,
ТК Танго Тревел
Читать...

Dima_Petruniak
0
16.08.2016 22:29
скажіть будь ласка, якщо замовляти тур на 3 вересня, при умові наявності мульти візи, то сума туру складається з: 205 евро (самий тур) + 6 евро (курортний збір), і загалом - 211 евро, це без особистих затрат, факультативів і буз умови одномісного розміщення, це так? і хотілося б дізнатися нарахунок харчування, я так розумію що безплатних сніданків не передбачено і харчування повністю за свій рахунок?
Читать...
Melnyk
0
10.06.2016 18:41
лялька,
дякуємо за Ваше повідомлення.
Вартість для дитини також 139 євро якщо подорожує з одним дорослим. Якщо  двома - 119 євро

З повагою,
Тк Танго Тревел
Читать...
лялька
0
10.06.2016 15:22
А яка ціна для дитини на 25.06?
Читать...
лялька
0
10.06.2016 15:09
А яка ціна для дитини на 25.06?
Читать...
admin
0
01.04.2015 11:50
ната,
Доброго дня, ната
умови бронювання уточнюйте в агентстві, де купуватимете тур.
Місце де купити тур, можете вибрати у нас на сайті:
http://tangotravel.com.ua/agentmap/

З повагою,
Танго Тревел
Читать...
ната
0
31.03.2015 18:06
Доброго дня, яка сума першого внеску при бронюванні туру на 14.06.15?
Читать...

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

.