Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение
admin
0
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!

Перейти до опису туру: http://tangotravel.com.ua/viewtour/id/189/

Средние оценки тура

Руководитель группы: 10 (Оценок: 1)
Местные экскурсоводы: 10 (Оценок: 1)
Отели: 9 (Оценок: 1)
Автобус: 8 (Оценок: 1)
Общее впечатление о туре: 10 (Оценок: 1)

110985
3
05.01.2016 13:21
Приъхала 2,01,2016 з туру я подорож. з Танго було супер але зарис особливо цей тур просто УЖАС автобус холодний и поломаний приъхала з дороги и л1куюся тому що двер1 були поломан1 и весь холод 1шов на мене вод1и як не старалися зробити не змогли.Були пост1йн1 запизнення автобуса на 15-30хв фирма на сайти написала що  в готели буде новорична вечеря а виявилося що набрихали бо ничого не було наш гид сказав якщо хочете празнув. Н.Р. ще по15Эвро и перевез. в Вэну там зустр1чати взагал1 про трансфери не пишуть на сайти але потом випливаэ вже перед дорогою багато людей дзвонили до своъх менедж по туру и з ними сварилися   на рахунок цього туру що набрихали за вечерю новоричну и ризни трансферы. Один + класний готель вибачте але я написала правду
Читать...
besja
4
06.06.2015 00:29
Автобусный тур оставил хорошее впечатление. Много туристов поехало ради словацкой мультивизы и только двоим  её не поставили. Гид  Аня Полевая как всегда на высоте!Водители молодцы и отличные экскурсоводы на протяжении всего тура! Большой плюс поездки-2 ночи подряд в одной гостинице. В каждом городе насыщенная туристическая программа, много дополнительных экскурсий на любой вкус.Всем туристам новых впечатлений и удачных туров!
Руководитель группы: 10
Местные экскурсоводы: 10
Отели: 9
Автобус: 8
Общее впечатление о туре: 10
Читать...
roman-sp
1
06.10.2014 12:33
Приїхав 6.10.2014. Враження СУПЕР!!! Гід Оля Гуль- просто молодчина. Цілу дорогу нам було цікаво. Автобус нормальний. Водії: професіонали. Вражень від Будапешту, Відня просто не передати. Братислава підкорила своїм спокоєм і тихенькими вуличками. Єдине, що важко- то це нічний переїзд. Але все це компенсують враження. Готель Братіслава- гарний і охайний. Зауважень немає. Сніданок супер. Мені все сподобалося. Так що одне слово- рекомендую. У мене буда мультивіза. І тур у три країни за 85 євро- це просто ХАЛЯВА!!! І головне друзі: за чим поїдете- те і отримаєте. Я їхав за позитивом. Отримав на всі 100%. Хоча є туристи, які чіпляють до всього. То зірок їм не вистачає, то харчування. Будьте простіші- і отримуйте задоволення від подорожей. Нехай щастить!!! Компанії Танго- Тревел успіху, процвітання та багато клієнтів. Всі рекомендації написав на анкеті, що видавали в кінці подорожі.
Читать...

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

.