тур Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж

Форум : Туры
Создать тему | Поиск
Найти сообщения: Мои | За сутки | Без ответов | Популярные

Автор Сообщение

masha_ter@inbox.ru
0
31.08.2016 12:51
Була в турі "Від Ван-Гога до Ейфеля: Амстердам-Париж" з 21.08.16 по 27.08.16р.Почну з не приємних моментів, точніше з одного: Автобус-не зручний, старий, зі зломаним кондиціонером. Всі інші моменти (зважаючи на те, що це тур автобусний, на шість днів і чотири міста і коштує він всього 220 Є, можна вважати незначними нюансами). Самою найбільшою неприємністю в таких автобусних турах можуть бути лише самі люди. Богу дякувати, що цей тур виявився, дуже прикольним з дуже приємними людьми і поїздка видалася на ура. Особливо описувати тур не буду, тому що в кожної людини своє бачення (комусь може сподобатися одне, комусь зовсім інше). Особисто мені сподобалося все, окрім Берліна, нажаль, він мене не вразив, дуже сподобалася гід в Амстердамі (було весело). І ще хочу подякувати нашому куратору Наталі Бойко, за правдиву доступну інформацію, за те, що вона нікого не залишала без уваги. Якщо мені випаде шанс поїхати ще в один із автобусних турів, я б хотіла, щоб нас супроводжувала саме Наталя. Дякую!!!

Чтобы оставить свое сообщение, Вам необходимо авторизоваться на сайте или зарегистрироваться.

.