Меню на вік-енд - Будапешт та Відень!

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
admin
Повідомлення: 160
0
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Меню на вік-енд - Будапешт та Відень!

Перейти до опису туру: http://tangotravel.com.ua/viewtour/id/581/

Середні оцінки туру

Керівник групи: 9,7 (Оцінок: 9)
Місцеві екскурсоводи: 9,7 (Оцінок: 9)
Готелі: 6,8 (Оцінок: 9)
Автобус: 8,3 (Оцінок: 9)
Загальне враження про тур: 9,1 (Оцінок: 9)

Katinka.Mazur
Повідомлення: 2
2
17.11.2016 20:30
Хочу поділитися враженнями від туру (11-14. 11. 16)
Загалом все пройшло шикарно
Дата поїздки: 2016-11-11
Керівник групи: 10
Місцеві екскурсоводи: 10
Готелі: 9
Автобус: 10
Загальне враження про тур: 10
Читати...
Katinka.Mazur
0
17.11.2016 20:23
admin
Відгуки про тур: Меню на вік-енд - Будапешт та Відень!

Хочу поділитися свої враженнями від туру (11-14.11.16)!
Все пройшло шикарно
Дата поїздки: 2016-11-11
Читати...
турист
Повідомлення: 1
1
08.11.2016 13:39
Хочу поділись своїми враженнями від туру "Меню на вік-енд - Будапешт та Відень!" з 04.11.2016р. по 07.11.2016 р., номер рейсу H1. Сам тур в принципі нарікань не викликає. Обурений поведінкою водіїв автобуса н/з ВС9777АТ, перевізник "Еліта Транс" Олександр і Михайло (особливо Михайло). Ці два водії від самого початку вели себе так ніби туристи прийшли до них до дому і невідомо що хочуть. В автобусі нічого не дозволялося (брати особисті негабаритні речі у вигляді рюкзаків і кульків, сидіння на кожній зупинці ставилися у вертикальне положення і опускались підлокітники, коли взяли рюкзак в автобус, то після екскурсії він стояв вже у проході). Нами за місця на передньому ряді у туристичній фірмі були доплачені кошти, з метою кращого виду на туристичні об'єкти, однак лобове скло (яке ділиться на дві частини, водії сидять у нижній частині) постійно було запотіле(очевидно не працював обдув верхньої частини скла) і за весь маршрут жодного разу не включались склоочисники, не зважаючи на те що переважну частину маршруту йшов дощ. Таким чином можна було дивитись лише у бокові вікна.
На одній із зупинок мною було озвучено прохання до водія Михайла хоча би деколи включати склоочисники, (від запрівання ми самі вимушені були чистити скло з середини) на що прозвучала відповідь грубим тоном : "Ні". Після запитання: "Чому?", він відразу перейшов на "ти" і сказав : "Шо ти хош?". Пояснивши йому, що люди їдуть на екскурсію щоб щось побачити, і у вікні автобуса так само, він підключивши всі свої розумово-інтелектуальні здібності відповів : "Та пішов ти", після чого я зрозумів що далі нема з ким і про що говорити. Керівнику групи даний водій пояснив, що при їзді на швидкості вітер вириває склоочисники(вочевидь автобус марки "VAN HOOL" розрахований у дощ стояти на місці), але склоочисники спеціально не включав навіть у місті, на невеликій швидкості, і при стоянні у заторах.
Також хочу зазначити, що водії у Будапешті при поселенні у готель зупинили автобус на протилежній від входу у готель стороні вулиці, завдяки чому уся група у темну пору доби, з валізами була вимушена переходити через дорогу, і через трамвайні колії (поблизу не було пішохідних переходів).
Важаю, що туроператору "Танго Тревел" слід ретельніше підбирати обслуговуючий туристів персонал, аби не створювати собі антирекламу,і негативний настрій у туристів, а також не псувати імідж країни за кордоном.
Таких водіїв не можна допускати до роботи з туристами, а також якщо транспортний засіб не справний, його не можна залучати до міжнародних перевезень.
Дата поїздки: 2016-11-04
Керівник групи: 7
Місцеві екскурсоводи: 9
Готелі: 3
Автобус: 1
Загальне враження про тур: 6
Читати...
Ключик
1
18.10.2016 13:39
Тур найбільше підходить для поверхневого ознайомлення з містами.
Пощастило, що не було черги на митниці. інакше...ну, зовсім мало часу на Будапешт. В готель поїхали поселятися дуже рано, приблизно після 19-00.
Сину дали спальне місце-розкладене крісло, хоча за нього опдачувалося повноцінно як за дорослого. У Відні на танцюючий годинник в дії подивитися не вдалося, бо дійство відбувається в 12 год, а ексекурсія була ввечері. Загалом, враження позитивні, екскурсійні програми цікаві.  Дякуємо кеівнику групи за допомогу і цікаві розповіді в дорозі.
Дата поїздки: 2016-10-14
Автобус: 8
Загальне враження про тур: 8
Читати...
Ключик
0
18.10.2016 13:38
Тур найбільше підходить для поверхневого ознайомлення з містами.
Пощастило, що не було черги на митниці. інакше...ну, зовсім мало часу на Будапешт. В готель поїхали поселятися дуже рано, приблизно після 19-00.
Сину дали спальне місце-розкладене крісло, хоча за нього опдачувалося повноцінно як за дорослого. У Відні на танцюючий годинник в дії подивитися не вдалося, бо дійство відбувається в 12 год, а ексекурсія була ввечері. Загалом, враження позитивні, екскурсійні програми цікаві.  Дякуємо кеівнику групи за допомогу і цікаві розповіді в дорозі.
Дата поїздки: 2016-10-14
Загальне враження про тур: 8
Читати...
korobova1970
2
26.07.2016 16:39
Я вперше їздила за кордон  саме на екскурсію. Все дуже сподобалось. Керівник групи Роман чудовий організатор , дуже добре справлявся із своїми обов'язками .Окреме спасибі екскурсоводам Ользі та Анатолію. Побажання до агенства розробити екскурсію на 2 дні у Відень. Неповний день -це замало для такого красивого міста.
Дата поїздки: 2016-07-22
Готелі: 10
Читати...
NataliiaZ
1
07.05.2016 12:20
Ця поїздка - подарунок моїх п'ятьох дітей на День Матері. Словами не передати яку гордість і радість я відчуваю. Отримала дуже багато позитивних вражень і цікавої інформації. Завдяки чудовим екскурсоводам всі екскурсії проходили на одному подиху і не відчувалась втома. Дуже вдячна!!! Після туру зрозуміла - світ потрібно дивитись не з екрана телевізора.
Дата поїздки: 2016-04-15
Готелі: 6
Читати...
nataliia
1
07.05.2016 12:09
Тур "Меню на вік-енд: Будапешт + Відень" - мій перший виїзд за кордон, який пройшов неймовірно чудово та залишив море позитивних емоцій. Особливо, хочеться подякувати нашим водіям та керівнику групи - Наталії Бойко - дуже привітні люди, спеціалісти своєї справи. Бажаю компанії Танго Тревел процвітання, більше нових турів та багато подорожуючих!
Дата поїздки: 2016-04-15
Читати...
n. sigerich
2
16.02.2016 17:12
Танго Тревел. The Best. Дуже дякую за прекрасні вихідні, які ви створили. Молодці, так тримати.
Дата поїздки: 2016-02-12
Читати...

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

.