Відгук на тур "Рим - золоте руно Європи"

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення

kirisheva@rambler.ru
Повідомлення: 2
2
31.03.2015 17:29
Доброго дня усім! Хочу поділитися своїми враженнями від туру до прадавньої цивілізації, центр якої знаходився у вічному місті Рим.
Я в такому захваті від подорожі, від супроводжуючої нашої групи Зоряни, від водіїв екстра-класу Юрія та Сергія, що мені бракує слів! "Танго тревел" - Ви молодці! Я вже не вперше подорожувала з Вами, і жодного разу не було ніяких негараздів. З нетерпінням чекатиму нових подорожей! Шкода тільки, що у Зоряни не було анкет для пасажирів, я з радістю поставила б їй відмінну оцінку за терпіння і витримку, адже тримати групу з 55 осіб під контролем дуже важко. Для водіїв взагалі нереальні оцінки, тому що у нашому турі було 2 нічних переїзди, яких група практично не відчула! Окремо хочу подякувати учасникам туру за гармонію і позитив!
Дуже хочу взяти участь у розіграші призів - подорожі на двох до Європи, яким чином я можу це зробити? Чи Ви самі зареєструєте мене як учасника подорожі? З найкращими побажаннями, Helen.    

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

.