Рим - Золоте руно Європи!

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
admin
Повідомлення: 161
0
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Рим - Золоте руно Європи!

Перейти до опису туру: http://tangotravel.com.ua/viewtour/id/516/

Середні оцінки туру

Керівник групи: 8 (Оцінок: 3)
Місцеві екскурсоводи: 9 (Оцінок: 3)
Готелі: 9,3 (Оцінок: 3)
Автобус: 9 (Оцінок: 3)
Загальне враження про тур: 8,3 (Оцінок: 3)

ate
Повідомлення: 1
4
27.05.2015 16:30
Їздила в тур 05,05,2015. Отримала неймовірне задоволення і масу позитивних, незабутніх емоцій.
   Насамперед хочу подякувати керівнику групи - Анні Польовій. ЇЇ безмежна турбота, професійна підтримка і дружня порада були нам завжди потрібними і доречними. Вона як "турботлива Мати" згуртовувала і допомагала у всіх питання з якими до неї звертались. Дякую Анна!!! Водіям також щира подяка за професійність і хорошу поїздку!!!
   Сам тур дуже насичений - величний Відень; незабутній Рим;Фловенція -аристократична, геніальна своїми шедеврами;помпезний Будапешт - це все подарувало мені незабутні враження і захоплюючі емоції.
  Цей тур я особисто раджу всім!
Дякую Танго Тревел за продуманість туру і прекрасну організацію!
А дівчатам Атлантіс - Рівне за хорошу роботу в підготовці документів!
Успіхів Всім!
Дякую!

Дата поїздки: 2015-05-05
Керівник групи: 10
Місцеві екскурсоводи: 10
Готелі: 10
Автобус: 10
Загальне враження про тур: 10
Читати...
okst
Повідомлення: 1
3
02.04.2015 15:36
Їздили в тур з 24.03.15. Керівником групи була Зоряна- приємна і весела людина, добре орієнтуєть у містах що були у програмі, завжди рекомендувала де провести вільний час (його було достатньо,встигали погуляти,посидіти в кафешках і пройтись по магазинах), де можна економно і смачно поїсти. Загалом організація туру на високому рівні, готелі для ночівлі хороші,сніданки ситні і смачні- що дуже нас здивувало враховуючи ціну туру. Ми повернулись дуже задоволені.Рекомендую.
Дата поїздки: 2015-03-24
Керівник групи: 10
Місцеві екскурсоводи: 10
Готелі: 10
Автобус: 10
Загальне враження про тур: 10
Читати...
Светлана
Повідомлення: 2
1
12.10.2014 12:17
У вашому інформлистку на сайті я скопювала 5-6 день туру Рим-золоте руно Європи" І зараз, так само написано, як я раніше скопіювала,подивіться уважно, адже це читають усі, і не зрозуміло, що мається на увазі, коли пишеться 5-йдень..Ночной переезд у Венеции"?
6-й день.Завтрак. Выселение из отеля. Переезд во Львов. Дякую за відповідь!
Читати...
admin
Повідомлення: 161
0
06.10.2014 10:56
Светлана,
прохання уточнити назву туру, де Ви помітили помилку у прогамі, оскільки у турі "Рим - Золоте руно Європи" не відвідується місто Венеція.
Дякуємо

З повагою,
ТК "Танго Тревел"
Читати...
Светлана
Повідомлення: 2
0
04.10.2014 22:11
Здравствуйте! Уточните пожайлуста маршрут тура Рим - Золотое руно Европы!, а точнее 5-6 дня, что значит в инфолисте написано 5й день "...Ночной переезд у Венеции"?
6-й день.Завтрак. Выселение из отеля. Переезд во Львов.
Это же какая то ерунда написана?
Читати...

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

.