Дорогою королів: Краків + Прага

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
admin
Повідомлення: 160
0
01.01.1970 03:00
Відгуки про тур: Дорогою королів: Краків + Прага

Перейти до опису туру: http://tangotravel.com.ua/viewtour/id/485/

admin
Повідомлення: 160
0
04.09.2014 15:35
olha,
Ольго, декілька останніх виїздів Консульство Словацької Республіки не вимагало документів туристів на перевірку. У будь-якому випадку ми не можемо Вам гарантувати того, що Ваш паспорт буде необхідно надати у Консульську установу, рішення туристичний оператор в даному випадку не приймає.
Читати...
olha
Повідомлення: 6
0
24.08.2014 10:55
зараз також забирають паспорти для перевірки?
я хочу замовити цей тур,але в мене вже будуть квитки на літак зразу після туру ,я не запізнюсь на літак ?
хочу знати наперед ,чи ви потім відшкодуєти кошти за квитки на літак?
Читати...
anet-9191
Повідомлення: 1
0
17.06.2014 17:28
Компанія призабулася хто вони і для чого саме працюють, шляхом обману та дезінформаваності учасники туру "Вік-енд на Дунаї - Відень, Братислава, Будапешт!!!" 12.06.2014 - 16.06.2014 змушені були провести останню ніч поїздки під українським кордоном.
Після перетину кордону України,на шляху додому, керівник нашої групи Оксана Цалюпа, повідомила всім пасажирам, що віддавати наші паспорти вона не має наміру, адже має їх передати на первірку в Словацьке консульство,повернувши їх на протязі тиждня, її не хвилювало те,  що вже через 1 день одна з туристок мала летіти в Італію, а ще 2-є чол.,мали запис на 19 червня в американське посольство. Паспорти нам вдалося повернути лише після звернення до працівника прикордонної служби. Піля цього від"їхавши кількасот метрів з паспортами на руках Оксана заявила нам, що жодна людина не вийде із автобуса доки їй не віддадуть паспорти або ж не погодимся їхати серед ночі 01:00 під двері консульства і чекати там до 9:00 ранку.Слід зазначити, що тур мав закінчитись у Львові 16 червня о 9:00,натомість всі учасники туру постали перед ультиматомом або ж всі віддають свої паспорти на тиждень, або ж чекають до 9 ранку прийома консула. Гроші за понеесені збитки (попередньо пасажирами були придбані проїзні документи для переїзду зі Львова до місця проживання, втрата коштів із-за неявки туристів у відповідний час на роботу)відмовилися компенсувати, мотивуючи це непередбачуваною ситуацією.
Попередньо, компанія знала про необхідність збору закордонних паспортів ще до початку поїздки, але не повідомила туристам, зі слів Оксани Цалюпи "ми боялися, що туристи повтікають", тому вирішила поставити перед фактом вже на укр кордоні, при поверненні додому.

Історія досить довга і тривала цілу ніч, було викликану оперетивну групу Ужгородської міліції, складено заяву з детальним викладенням даної ситуації, але на слідуючий день працівником міліції було сказано, що вони не бачать підстав для запровадження кримінальної чи адміністративної діяльності. Звісно, утримання пасажирів, в т.ч і дітей, проти їхньої волі в автобусі, тим, кому все таки вдалося вийти, не змогли взяти свій багаж, так, як відмовилися відкрити багажне віділлення; дезінформування всіх учасників туру, внаслідок чого більшість із них зазнали матеріальних збитків (невже це не вважається обманом!), конфіскація особистих документів, а саме закордонних паспортів, недотримання умов договору: учасники даного туру мали прибути у Львів близько 9 ранку, натомість прибули близько 3-ї дня. Дуже прикро, що в нашій Україні завдляки таким недобросовісним фірмам та бездіяльностіі підкупності наших правоохоронних органів українці ще не скоро відчують свободу та демократію в нашій країні.
Читати...
olha
Повідомлення: 6
0
26.05.2014 13:47
добрый день,кто ездил в Польшу открывают уже многоразовые туристические визы?
Читати...

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

.