Каталонський експрес

Форум : Тури
Створити тему | Пошук
Знайти повідомлення: Мої | За добу | Без відповіді | Популярні

Автор Повідомлення
bilyk.64@mail.ru
Повідомлення: 1
1
28.08.2016 11:30
Хочу висловити щиру подяку менеджерам "Танго тревел" за створення прекрасного, пізнавального, цікавого, захоплюючого туру "Каталонський експрес". Тур надзвичайно цікавим був би, якби керівник групи -Семенча Євгеній своїм відношенням до туристів, екскурсій ,і , взагалі, своїх обов"язків відносився відповідально! Він перекреслив усю роботу менеджерів компанії по створенню туру.Почнемо з початку!
1-й день: прекрасне місто в Угорщині - Егер. В автобусі було запропоновано: відвідати Егер, попкоштувати гуляш та продегустувати Егерські вина. У зв"язку з тим, що на куштування гуляшу згодилося менше 10 чоловік, питання відвідування м.Егера якось у пана Євгенія просто, само по собі відпало. Так що, по програмі туру 1-й день - 0 (нічого). Оскільки мимо Егера (прекрасного цікавого містечка ми пролетіли, як  фанера...було запропоновано екскурсію в Будапешті на кораблику. Але по дорозі вияснилося, що в місті національне свято і кораблик не працює. Тому з нас взяли по 6 євро за те, що ми приїдемо на набережну подивитись на свято (до цього це було безкоштовно). Ми приїхали на набережну. Подивились 20 хв салют і відправилися в готель. Що це було і де мій проплачений, зауважте, перший день поїздки, я так і не зрозуміла.
На 2-й день була захоплююча оглядова екскурсія по Будапешту з Анатолієм. Оскільки я неодноразово вже була на цій екскурсії, то пішла самостійно в купальні Сечені, порадивши всім цю екскурсію. Тому, що з Анатолієм нецікавих екскурсій не буває. В чому всі переконалися і були в захваті. За що, окрема подяка менеджерам за співпрацю, з таким неперевершеним Гідом, і, зокрема, самому Анатолію.Потім бажаючі покатались на кораблику, а не бажаючим кататись нічого більше не пропонувалось! На цьому другий екскурсійний день закінчився.Як бачите, він теж виявився надзвичайно "насиченим"!
3-й день після нічного переїзду в Ніцу. День надзвичайно цікавий. Та тільки завдяки тому, що це Ніца, цікаві екскурсії в Монако, Монте Карло, та цікава розповідь гіда. Пан Євгеній залишився в тіні.Цей день був незабутнім від вражень.За що, окрема подяка менеджерам фірми та гіду.Ночували ми Марселі. Жодного слова про це прекрасне місто ми від керівника не почули, як в принципі пізнавального ми від нього не чули протягом цілого переїзду.
4-й день - Барселона! Скільки тут цікавого!!!! Але це для нас, туристів, але не для пана Євгенія! Такі факультативи, як "Фламенко в Барселоні" та театр-музей Сальвадора Далі навіть не згадувались. Коли я підійшла з цим питанням до керівника, він сказав, що це нереально, бо 65км потрібно їхати. Але менеджери якось розровували цей тур, раз пропонують такі факультативи.Оскільки я вже бувала в Барселоні, то хотіла відвідати саме Музей-театр, і що головне, я була не одинока, але нам ще раз було сказано - НЕ РЕАЛЬНО. ТОМУ НЕ БУДЕ! Екскурсія на Монсерат відбулась в це й же день. При тому, що поїхали люди на неї вже пообіді. Де, як сказав, Євгеній, вже нічого не працюватиме, бо пізно, але краєвиди цього варті (45 євро)!І як же він радів, коли, за збігом обставин монастир ЩЕ працював і люди змогли підійти До статуї "Чорної Діви Монсератської" - головного символа каталонської культури і національної святині...
5-й день - знову прекрасна Барселона. Цікавий гід.А такі цікаві екскурсії, як Іспанське село, Барселона Гауді, та Готичний квартал, відбувались одна за одною в такому шаленому темпі, що збоку це виглядало, як "забіг на місцевості з перешкодами".Очевидно, пан Євген дуже хотів на пляж! Більшість туристів з погляду на попередні дні, просто пішла на екскурсії самостійно!А жаль! Не прийняли участь в "малому марафонському забігу"!!!
6-й день - Романтична Венеція!!!Нічого не змінилося! Гранд канал відмінили , бо не набралося народу, а ті що хотіли - "ну вибачай". Хоча,я вважаю, що керівник грути, це перш за все - менеджер! Він повинен був зістикувити екскурсії, домовитись,зробити так, щоб, люди які хочуть бути на екскурсії - були. А так по принципу меншого спротиву.Туристи самі організовували свої екскурсії. І правильно робили, інакше, крім автобуса, нічого б не побачили.Ексурсія на о. Бурано навіть з уст не злетіла.А ніхто вже і не питав. Навіщо? І так не буде!!!
7-й день: Озеро Блед!!! В програмі красиво напосано. Але ми на цій перлині Словакії були лише півтора години. Гід - взагалі, унікальна!!! Мало того , що не могла до купи двох слів зв"язати(як учень , що не вивчив), так заявила, просто, що я буду розповідати, що кого цікавить, -питайте. А що питати, як люди тут перший раз. Мала необережність спитати, відповіді не отримала!Екаскурсія на острів , в ущелину, до водоспаду - нічого!!!! За 20 євро ми заїхали зробили пару знімків з одного місця, скоштували неймовірно смачне тістечко! І все,- гоу гоу! Просто неймовірно! В мене таке враження,що п.ЄВГЕНУ потрібно було викатати паливо!
І останній день!Оскільки нам попередньо знову було сказано, що ми нічого не встигнемо і їдемо напряму на кордон, люди почали вже "роптать" І туристи запропонували, оскільки, нічого не встигнемо, то навіщо ночувати в Будапешті, їдемо на пряму на Львів. Нічним переїздом менше, одним більше. А кошти за нічліг, сніданок і останній день нам хай повернуть! То тільки тоді, нам запропонували Кампону на 2 години і гору Гелер на 20 хв.Люди відмовились. І нам тоді було пожертовано 3 години вільного часу в Будапешті!Як завжди ми свій вільний час прекрасно провели самостійно!
Тому у мене виникє рядь запитань:
1.Навіщо розробляти такий цікавий пізнавальний, захоплюючий тур?
2.Навіщо туристам пропонувати те, що , практично , нічого не реально?
3.Навіщо давати керівником групи людину, якій нічого не потрібно, яка всю дорогу була зайнята "спілкуванням " та розпиванням алкогольних напоїв з двома прекрасними блондинками, з якими вони ділились незабутніми враженнями з минулого туру,в якому були разом?
Я не одноразово їздила в тури і з "Танго Тревел" і з іншими тур операторами, але такого....- в мене просто нема слів, як це назвати, я ще не зустрічала. І коли люди казали, що це так не залишать, відповідь була одна і зухвала, як і протягом усього туру -"Це ваше право!". Але я брала тур не для того, щоб мати право скаржитись, я хотіла мати право гарно відпочити в прекрасному (дійсно прекрасному) турі!!! В Танго Тревел є прекрасні керівники груп, які цікалвться інтересами туристів, то невже "таке" як п.Євгеній потрібно вашій компанії. Неголений, в брудних розлізлих на п"ятій точці ще зі Львова штанах, під легким "шафе", зухвалий, -невже, це лице копанії? І дуже б хотіла під такі цікаві тури, після проведеної гігантської роботи ваших менеджерів, давати право втілювати в життя грандіозні плани вашої компанії ДОСТОЙНИМ фахівцям!

Щоб написати повідомлення, Вам потрібно авторизуватися на сайті або зареєструватися.

.